Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP30) Similar Topics


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem dokładnie jak modyfikacja ma działać, ale przykład konkretnego tematu:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/367-opinie-homepl/

Liczyłem, że modyfikacja wyświetli inne tematy o home.pl (jest ich kilkanaście/dziesiąt) niestety wyszukała tylko po słowie "opinie". Kiedy dodałem "opinie" do czarnej listy nie znajduje żadnych tematów. Opcja "Forum tematu" wyłączona.

Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

W tym momencie moduł jest tylko dla administratorów widoczny, ale musicie uwierzyć na słowo :thumbsup:

Jeśli uda się to poprawić to będzie to wręcz cudowna modyfikacja, która bardzo pomoże nie tylko w seo ale zwykłym użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A sortowanie jakie wybrałeś? Powinno to działać, gdyż słowo home nie zawiera polskich znaków, więc powinno raz dwa pyknąć? Powiedzmy na 50 odświeżeń ani razu nie znalazło nic nowego?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W nowej wersji przyjrzę się keywordom z kropkami, bo być może tutaj jest pies pogrzebany. Dzięki za informację. :thumbsup:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wybrałam fora z których ma wyświetlać podobne tematy, a na forum widzę, że pokazuje i z działów których nie zaznaczałam

Również mi brakuje opcji wybrania forów, z których modyfikacja ma pobierać podobne tematy. Dobrze by było ją zobaczyć w kolejnej odsłonie hooka :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj właśnie wyłożył mi serwer z 4GB pamięci RAM (gdzie zawsze używane jest max 2GB). Zgaduję - może liczba postów na forum ma tutaj jakieś znaczenie (u mnie prawie 1 milion)? Może ten mod po instalacji próbuje jakoś dopasować sobie podobne tematy i stąd też "pierwsze uruchomienie" tak obciąża serwer?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na forum o wersji v3.1.1 (ID:31004) (czyli teoretycznie wystarczająca) natychmiast po instalacji wystąpił błąd - zniknęła część grafik i podpisy przycisków oraz list rozwijanych z opcjami moderacyjnymi. Grafiki naprawiło przebudowanie skina, niestety etykiet tekstowych przy przyciskach nadal nie ma. Męczymy się z tym od kilku godzin, problem występuje niezależnie od skina (także przy teraz nowo wgranych) i wersji językowej. Chodzi o etykiety tekstowe przycisków takich jak "Odpowiedz" "Cytuj" "Usuń" "Dodaj odpowiedź" "Nowy temat" "Wróć" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za double post, ale nie znalazłem tu funkcji 'edytuj'. Bezpośrednią przyczynę problemów już znaleźliśmy - modyfikacja pokasowała etykiety przycisków ze wszystkich zainstalowanych tłumaczeń. Na angielskim wystarczyło wgrać oryginalną, ale z polskim już na początku był problem z powodu różnic w kodowaniu i teraz będzie trzeba się nieźle pomęczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie podobnie jak u któregoś z przedmówców: po uruchomieniu po krótkim czasie baza danych powiedziała "kaput". Mam forum z >1,5M komentarzy. Proszę o instrukcję jak mogę zoptymalizować działanie tego dodatku. Czy są jakieś ustawienia, które mogę poprawić wydajność? Dodatek fajny a tak muszę na razie dać na "off"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dysponujesz logiem, jakie zapytanie generuje takie obciążenie?

P.s. i pochwal się forum, koniecznie!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Obecnie można wybrać jedynie fora, w których tematy będą wyświetlane. Nie mozna zdefiniować działów, z których tematy będą pobierane.

Innymi słowy, nie chcę mieć w hooku tematów z HydeParku, ale chcę w HydeParku mieć hooka.

Czy tu już działa?

Czy można zablokować działy z których tematy nie będą pobierane.

Wg. tego, że jest na tym forum, rozumiem, że działa z 3.1.4, tak?

Czy podobne tematy są też wyświetlane podczas zakładania nowych tematów?

Czy przy małej ilości postów nie będzie bardzo obciążać servera?

Czy w wyszukiwaniach uwzględnia znaki diakrytyczne?

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.