Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Strona bez licencji


widar

Rekomendowane odpowiedzi

Co do nulleda, bo o tym ten temat w końcu, to nikt nikomu nie broni używać - na localu. I tak nikt w komputer Ci nie zajrzy :blink:

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@unbreak, ale oficjalny partner już Ci odpisał:

nigdy nie wydadzą wersji trialowych, chyba, że kodowanych, a takiego czegoś nie chcą robić.

PS. w sensie zmiana polityki jakości w firmie, która wyszła chyba na dobre.

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich userów chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób i do kogo mogę wysłać zgłoszenie nie legalnej strony IPB jedni muszą płacić spora kasę a inny jada tylko na piratach to jest chamskie

Człowieku weź zrób rozbieg i walnij się o ścianę mówisz że ktoś ma pirata ? a czy ty masz wszystko co się znajduję na twoich komputerze w pełni legalne autorsko muzykę itp itd . więc bądź człowiekiem i nie bądź przedłużaczem pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku weź zrób rozbieg i walnij się o ścianę mówisz że ktoś ma pirata ? a czy ty masz wszystko co się znajduję na twoich komputerze w pełni legalne autorsko muzykę itp itd . więc bądź człowiekiem i nie bądź przedłużaczem pozdrawiam .

Sam sobie weź rozbieg i walnij się w ścianę. Jeśli nie możesz mogę Ci pomóc. Podsumowując Twoje rozumowanie niech każdy sprzeda licencje, ips nie będzie miał żadnych wpływów i firma padnie :blink: Oni pracują i też chcą mieć coś z tego. Ciekawi mnie jakbyś Ty udostępniał program nad którym pracowałeś dużo czasu i ktoś by sobie wziął go za darmo. Wydajesz na jedzenie itp możesz raz na całe życie kupić licencję. Nie masz kasy daruj sobie pobieranie skryptu - masz darmowe.

Edytowane przez Leo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak Leo się wypowiedział, to i jam muszę :blink:

Ciekawi mnie jakbyś Ty udostępniał program nad którym pracowałeś dużo czasu i ktoś by sobie wziął go za darmo. Wydajesz na jedzenie itp możesz raz na całe życie kupić licencję.

To samo można napisać o Windowsie, Photoshopie czy Fifie. Piractwo oprogramowania jest złe, bo zabija ten biznes (w przeciwieństwie do audio/video). Jednak nie piętnujmy ludzi, którzy nie chcą wydawać gotówki na takie dobrodziejstwa - rezygnują oni tym samym ze stabilności, supportu, spokoju ducha oraz czystej świadomości, że postąpili słusznie. Każdy wybiera własną, wygodniejszą ścieżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Proszę o spokój i kulturę wypowiedzi. Jeśli Ty użytkowniku nie potrafisz znaleźć zamienników na bardzo płytkie sformułowania, to nie pisz, nie okazuj braku szacunku dla innego użytkownika. To nie w porządku i bardzo dziecinne.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chyba za bardzo odbiegamy od tematu, chociaż... wracając do posta pierwszego to ktoś tu chyba ma komuś za złe, że sam musiał (czy naprawdę bez licencji żyć nie można?) zapłacić za licencję, a inny postąpił cwanie i stoi z forum na darmowym.

Ja tam nie popieram for stojących na piratach, ale z drugiej strony - nie doniósł bym na nikogo, bo to niesmaczne.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawianie forum bez licencji to kradzież. Równie dobrze możesz okraść człowieka na ulicy. Zaskakujące jest to, że kradnąc osoby wypowiadające się w tym temacie, wydają na to oficjalne przyzwolenie.

Masakra Panowie.

Not cool guy everyday... Photographer at any chance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak kogoś nie stać na licencję to niech postaw sobie forum na przemie.

To najmądrzejsza wypowiedź. Zmieniłbym tylko przema na SMF.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny, ale piractwo to nie kradzież :blink:

Żeby nie było bezpodstawnie:

Kradzież (art. 278 kk) to zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela.

Fizycznie IPS nic nie traci :P Inna sprawa, że kara za to jest taka sama xDD

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny, ale piractwo to nie kradzież :blink:

Żeby nie było bezpodstawnie:

Fizycznie IPS nic nie traci :P Inna sprawa, że kara za to jest taka sama xDD

Czyli jak ktoś włamie się na konto bankowe to "fizycznie nic nie stracisz" ? To już nie będzie kradzież ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie kradzież bo fizycznie stracisz te pieniądze :blink:

Jednak kiedy napiszesz książkę, a ktoś sobie ją przepisze i sprzeda to Ty nic nie stracisz fizycznie, bo książkę napisaną przez Ciebie dalej będziesz miał, a ktoś będzie posiadać jedynie kopię.

Dużo ludzi nie czuje różnicy.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej... Wymyślisz i opatentujesz lek na XXXX. Ktoś inny podpatrzy (ukradnie) recepturę i będzie go sam robił i sprzedawał. Tracisz na tym co najmniej w ch.. kasy.

Jest OK ? To nie jest kradzież ?

Wg ciebie nie, bo recepturę cały czas posiadasz. N/C

Sorry ale nie rozumiem tej waszej obrony ludzi na nulled'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumujecie. Nie można tego rozpatrywać w kontekście przepisania mojej książki lub skopiowania mojej receptury. Kali ukraść krowa - dobrze, Kalemu ukraść krowa - źle. Dopóki ktoś na własnej skórze nie odczuje negatywnych skutków piractwa, dopóty będzie go bronił za wszelką cenę.

Swoją drogą o wszystkich patentach można to napisać, a nawet o trademarkach - przecież jesli DawPi wyda kolejnego moda z logiem IPSu, to IPS nic na tym nie straci, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfi, ale ja nie próbuję wyjaśniać co to piractwo, ale co to kradzież :P

Pavulon, Twój przykład to też nie jest kradzież, jeśli w dalszym ciągu byłbym w posiadaniu oryginalnej receptury :blink: To może być łamanie praw autorskich, patentu etc., ale nie kradzież.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Źle rozumujecie. Nie można tego rozpatrywać w kontekście przepisania mojej książki lub skopiowania mojej receptury. Kali ukraść krowa - dobrze, Kalemu ukraść krowa - źle. Dopóki ktoś na własnej skórze nie odczuje negatywnych skutków piractwa, dopóty będzie go bronił za wszelką cenę.

Swoją drogą o wszystkich patentach można to napisać, a nawet o trademarkach - przecież jesli DawPi wyda kolejnego moda z logiem IPSu, to IPS nic na tym nie straci, nie?

A ja mam pirata z warezów pełna wersja i śmiga aż miło od ponad roku --baaaaaa zaktualizowana nawet :P

i co mi kto zrobi hę no pytam sie co mi kto zrobi.

gadanie po próżnicy i tyle w necie jest setki jak nie tysiace for nielegalnych.

Polak i ma płacić-ha haha śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pirata - ok ale nie chwal się tym publicznie bo to jest..... DawPi to ujął idealnie :P

Jeśli chodzi o mnie to ównież uważam ze powinien być jakiś trial na 30 dni z pełną funkcjonalnością - tak robią np. z nortonem.

Sam przez 2 miesiące jechałem na piracie, mialem okazję za darmo przetestować możliwości dodatki itp.

Przekonał mnie ten skrypt i go kuiłem.

Możesz się cieszyć że Cię nie zlapali ale ja na to patrzę z innej strony - póki strona jest mała to szansa złapania jest też mała, ale im większa popularność itp tym szansa większa że cię znajdą.

Wolę zaplacić te kilka stów i spać spokojnie niż z niepokojem wlączać program pocztowy - czy czasem nie dostałem od IPS-u maila.

W końcu nie po to tracę wieczory na polepszaniu forum itp. żeby później przez brak licencji wszystko stracić.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.