Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Informacje bieżące


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam!

Kontynuując poprzedni wątek chciałbym poinformować, że właśnie zakończyłem proces importu poprzedniego forum do naszego, tak by zachować ciągłość historii supportu IP.Board w Polsce. Przez długi okres czasu miałem przyjemność piastować stanowisko administratora na forum invisionboard ( domena .pl należy również do mnie ), by potem założyć to forum. Nie chciałem pozwolić, by cała kilkuletnia historia IP.Board w Polsce się zmarnowała, więc za zgodą poprzedniego właściciela i po wewnętrznych ustaleniach, zakończyłem, jak już pisałem, proces połączenia obu forów - zarówno kont użytkowników, jak i całej zawartości, która jest dostępna w tym miejscu - tylko do odczytu.

Informuję jednocześnie, że konta które jednoznacznie zostały zidentyfikowane, jako założone przez te same osoby, zostały połączone. Jeśli znajdziesz na tym forum swoje poprzednie konto, którego nazwa brzmi podobnie jak na forum obecnym, ale z losowym ciągiem cyfr na końcu, to wyślij proszę prywatną wiadomość do mnie - najlepiej z uprzednim adresem mailowym w celu weryfikacji. Po zatwierdzeniu oba konta zostaną połączone w jedno.

Również w kwestii bezpieczeństwa i zachowania prywatności - żadne adresy IP nie są przetwarzane.

invisionize.pl jest teraz pełnym, największym, najliczniejszym i najlepszym miejscem, gdzie można uzyskać pomoc dla wszystkich serii i wydań IP.Board, jakie były, są lub będą dostępne.

Już wkrótce kolejne zmiany i ulepszenia, byś mógł, użytkowniku, zdobywać nowe darmowe modyfikacje, skiny, pomoc, ale również, a może i przede wszystkim, by spędzać czas w gronie przyjaznych i mile nastawionych do siebie ludzi. :-)

Jeśli nie zgadzasz się na przyłączenie konta na obecne forum i nie posiadałeś konta na forum invisionize.pl przed połączeniem proszę o maila na ten adres zawierający prośbę o wykluczenie ze społeczności wraz z adresem mailowym na które było zarejestrowane twoje konto na forum invisionboard.pl. Zastrzegam sobie okres 90 dni na sprawdzenie i rozpatrzenie prośby dot. usunięcia wskazanego konta. Jednocześnie informuję, że konta zawierające powyżej 500 postów nie będą usunięte, by nie zakłócać porządku dyskusji.

Wszelkie zauważone błędy oraz sugestie proszę zgłaszać w tym temacie. Z pewniaków napiszę tyle, że trochę pomieszały mi się pola profilu i awatary - więc niektóre z nich mogą być również przypisane do innych kont. Najważniejsze, że posty i tematy są OK. :-)

Pozdrawiam i życzę sukcesów w codziennej administracji i rozwoju swojego forum!

DawPi

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To ta niespodzianka, o której pisałeś wczoraj w SB?

Również.

Jee gratuluje ize rox :P!:rolleyes:

Dzięki! :P Ne było łatwo uzyskać poprzednią bazę. Ale górą okazały się argumenty z Jagiełłą II na czele. :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie da się tam wejść jako niezalogowany i co ważniejsze nie ma żadnego komunikatu permission denied, tylko jest pusta strona (tylko header i stopka).

Dzięki. Poprawione.

Woah, zaczynam być dumny z tego że jestem 786 użytkownikiem :rolleyes:

:P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Teraz dzięki mojej hiper super chruper :-P modyfikacji ukryłem wyświetlanie subfor dla tego działu - co by za dużo nie zajmowało miejsca.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeszcze tylko emotki poprawić coby ładnie było. :rolleyes: Bo odnoszą się do localhosta.

Ok. Posty przebudowane. Sprawdzisz? ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A dziękuję za miłe słowa, szkoda, że tylko po takich akcjach to dostrzegacie. ;)

Z tym SEO to w sumie dobry pomysł :a: włączam. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiesz to nie będzie niespodzianki... matko... <_<

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ciekawie tak poczytać te stare dyskusje, debaty :)

Tak między nami to dlatego chciałem dołączyć tę bazę. ;)

Wspaniała robota z tym połączeniem obu baz, gratulacje :)

Thanks man!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.