Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Filmy


Gość Flanger

Rekomendowane odpowiedzi

Drive Angry - Niestety, ale Cage wybiera coraz gorsze gnioty. Nie wiem, na co on liczy po takich produkcjach, ale scenariusz był tak słaby, że aż zalatywał kategorią B. Film warto obejrzeć jedynie dla cycków - cała reszta to nieporozumienie.

ta cześć trylogi

Trylogii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drive Angry - Niestety, ale Cage wybiera coraz gorsze gnioty. Nie wiem, na co on liczy po takich produkcjach, ale scenariusz był tak słaby, że aż zalatywał kategorią B. Film warto obejrzeć jedynie dla cycków - cała reszta to nieporozumienie.

ta cześć trylogi

Trylogii?

zgadzam się do Drive Angry, dziwny ten film i raczej do d*py, kiedyś cage miał lepsze, dużo lepsze

no pierwsza cześć trylogii PzK się z kończyła, a teraz leci 4 czyli pierwsza cześć, myślę drugiej trylogii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Film warto obejrzeć jedynie dla cycków -

to chyba pobiorę! :szczerbaty:

Wczoraj zawitałem do kina na Piratów - niczym mnie nie zaskoczyły. Spełniły swoją weekendową rolę. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale facet bzykający nagą blondynkę i jdnocześnie strzelający do armii przeciwników już tak. Chyba najlepsza scena filmu, aczkolwiek nie tak oryginalna (w Shoot 'Em Up była podobna).

no pierwsza cześć trylogii PzK się z kończyła, a teraz leci 4 czyli pierwsza cześć, myślę drugiej trylogii

Ło matko! :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Piraci bardzo na poziomie :)

Jestem zadowolony z seansu, było dużo akcji, zagadek, humoru, po prostu to co w dotychczasowej trylogii.

Może trochę pospoileruję (a może i nie), ale z fabułą nie ma to związku. Może mi ktoś wyjaśnić czemu ta gupia małpa jest nieśmiertelna? Jako jedyna, a przecież klątwę zrzucili :huh:

Tak czy inaczej polecam wybrać się na ten film, naprawdę warto poznać kolejną wyprawę Kapitana Jacka Sparrowa i jego towarzyszy.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, w sumie to coś jakby teraz kojarzę tę scenę. Trzeba będzie to dzisiaj sprawdzić :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Vanishing on 7th Street

Mam mieszane uczucia po obejrzeniu tego filmu, może dlatego, że oglądałem w dzień, a motywem przewodnim jest ciemność i to, co się w niej kryje, to jednak chyba mogę polecić, jako rozrywkę dla kogoś dysponującym odrobiną wolnego czasu. Nie wszystkim się może spodobać, ale mnie do samego końca ciekawiło, co się stanie za chwilę - akcja może nie jest wartka, ale jeśli się coś dzieje, to zwroty akcji następują szybko i nieprzewidywalnie. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Subiektywnie ocenię, jako 6/10. 5 na pewno, ale do 7 trochę mu brakło.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam z kina z piratów z karaibów , jak dla mnie film bomba jak każdy z części ,

ale sądząc po wypowiedzi córki czarnobrodego będzie następna część , bo ona wspominała o skrzyni , i tym kto ją posiądzie może władać wiatrem.

Polecam film

Edytowane przez DawPi
Dodano spoiler.

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ona wspominała o skrzyni , i tym kto ją posiądzie może władać wiatrem

Ale nie spojlerujemy otwarcie :/

Teraz wychodzi, że tylko ty spojlerujesz xDD

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz ja jedyny spojleruję :P Menago, staraj się bardziej :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

I Saw The Devil

Muszę się przyznać, że tak dobrego filmu nie widziałem od dobrego kawału czasu. Ewolucja postaci, obserwacja tego na tle dobrze zrobionych scen przemocy. Może zabrzmi to dziwnie, ale czekałem aż się krew poleje.. Ale film traktuje o czymś więcej, tak naprawdę film jest o każdym z nas - ile Ty byłbyś w stanie zrobić, jakby ktoś skrzywdził twoich najbliższych? Polecam, na pewno nie będziesz zawiedziony po obejrzeniu tego filmu. Bo wtedy to dopiero początek..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy sobie dwie wypowiedzi

Anyway, przedwczoraj pojawił się TRON: Legacy w dobrej jakości. Niestety, sama bajka rozczarowała - nie było ani powalających efektów specjalnych, ani fabuła nie była zbyt skomplikowana. Taki głupi film dla typowego amerykańskiego widza, przy którym Transformersi do dzieło sztuki ;)

TRON: Legacy (2011) - rewelacyjna kontynuacja równie rewelacyjnej klasyki TRON (1982). Gorąco polecam oba filmy.

Ja podzielę raczej uwagę unbreaka. Jest to dobra kontynuacja pierwszego Tronu, która fajnie kontynuuje tamte wątki. Pozostaje jednak po seansie pewien niedosyt, bo nie wiadomo między innymi

co się stało z Tronem na samym końcu po tym jak się nawrócił.

Nie mniej jednak nie skupiając się na efektach (nie mam dobrego TV, by to oglądać) fabularnie film przyjemny.

Wkurzyło mnie tylko, że w paru elementach znów fabułę przewidziałem wcześniej. Kiedyś filmy się przyjemniej oglądało, gdy powielane schematy nie były tak znane. Ahh, gdzie ta młodość :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.