Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPB 3.2.0 Jak myślicie co się zmieni?


verixon

Rekomendowane odpowiedzi

Mówimy o aplikacjach.

Jeśli ktoś stawia nowe forum - wersja 3.2 - jak najbardziej już teraz..

Zdecydowanie za wcześnie. Jest to wciąż wersja testowa z całą masa niedoróbek, przy których brak języka polskiego czy brak możliwości wgrania SB to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie - nie powinno się pić podczas wprowadzania modyfikacji na forum.. Pytanie: jak nie zrobić głupstwa będąc adminem strony/forum/serwera po pijaku (bo to zaj****y pomysł jest - apt-get install jakis_smiec_powodujacy_destabilzacje_serwera.. brak backupu, albo z przed kilkunastu godzin i..) :)

Jakiś system? Coś gmail kiedyś chciał (lub wprowadził) do swojej poczty..

stop-elektrowni-w-gaskach-01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://community.invisionpower.com/files/file/4276-acp32-blue-dropdown-menus/

Cieszy mnie niezmiernie, że nie trzeba było długo czekać na tego moda "poprawkę" oryginalnego wygląda ACP, bo ten różowy był nie do wytrzymania. Jak widać nie tylko dla mnie :)

  • Lubię to 1

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A może już czas na dział forum dla wersji 3.2 ?

Opis zaktualizowany..

Wystarczy, że ludzie zaktualizują swoje profile, by widzieć o jaką wersję się pytasz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, aczkolwiek tak jak napisałem, ta wersja zbyt się różni od poprzednich.

ACP ma trochę inną filozofię i inny układ, na forum doszły tagi.

Shoutbox działa i w 3.0 i w 3.1, ale już w 3.2 nie, po upgrade całe forum się wysypuje.

To samo z modem DP Ban From Topic

itp itd..

Pożyjemy, zobaczymy, ale mam wrażenie że będzie dużo nierozumień i tekstów "zaraz, zaraz a jaką właściwie masz wersję?" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli wybierzesz w profilu swoją wersję forum to nie będzie nieporozumień. Jeśli ktoś się tak zapyta to znaczy, że pytający to zaniedbał, a nie odpowiadający.

A jeśli masz główne forum 3.1, a pytasz o 3.2 to jaki problem wstawić w temat: 'Mam wersję 3.2 beta'? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dalej beta 1, jednak ciekawostką jak dla mnie i przez wielu wyczekiwanym wydarzeniem jest prezentacja "Wizualnego edytora skinów" :-) http://community.invisionpower.com/blog/1174/entry-6222-ipboard-320-visual-skin-editor/ nareszcie robi się ciekawie - każdy będzie mógł pokolorować sobie "skina" jak mu się podoba - nawet laik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.