Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPB 3.2.0 Jak myślicie co się zmieni?


verixon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Ale nie ma gotowego rozwiązania, lol. To wymaga sporej wiedzy i czasu. Nie ma gotowego konwertera skinów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie warto, lecz czekam na wszystkie aktualizacje modów i parę dodatków do wyglądu , oraz właśnie aktualizację mojego skina pod 3.2 . A przez uaktualnienie do najnowszej wersji można rozumieć to co napisał dawipi , albo poczekać na uaktualnienie skinu przez autora i wgrać tą wersję :)

Edytowane przez Adam22

ipbaddons.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zauważ jedną małą różnice nie pisze bezpośrednio z "dilerem" IPB a zadałem to pytanie tutaj osobom które znają ten skrypt na wylot i wiedzą co może być nie tak... dla mnie osobiście to "ekstra" jest twoja wypowiedz...

Właśnie dostałem na maila info odnośnie aktualizacji pozostałych dodatków, co do aktualizacji skinów to sporo w nich zazwyczaj trzeba zmienić żeby działały na nowszych wersjach? Pytam tak bardziej ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Im dłużej się zagłębiam w IPB 3.2.0 tym dłużej się zastanawiam co kierowało autorami skryptu, żeby tak ludziom skomplikować życie... :unsure: Sam skrypt może i ładnie wygląda, ale niektóre rozwiązania dobijają... Nie można ustawić forumowego kosza, żeby cokolwiek moderować trzeba rozwijać pasek moderacyjny za każdym razem, w niektórych przypadkach trzeba się uczyć wszystkiego od nowa :blink: Albo jak ktoś miał ściśle tematyczne forum i specyficzny klimat z konkretnymi awatarami, to na ipb 3.2.0 to nie przejdzie, bo są albo zdjęcia użytkowników albo gravatary. I zdecydowanie za dużo tych facebookowych lubię to, nie lubię tego. Dobra, dość tego narzekania, ale nie mogłem się powstrzymać żeby to napisać :P W każdym razie jakbym miał aktualizować skrypt z 3.1.4 i wiedział o tych zmianach, to bym się mocno zastanowił ;) Pozdrawiam :Tip-Hat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.