Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pav32) Post Notes


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wiem, że płatny ale za cenę 20 zł, odkupiłem takowy od użytkownika xoomm( bąd coś w tym guście). Gwarantował, że po sprzedaniu usunie go z komputera, ale nie zawarł tłumaczenia. Przez 2 tyg. nie odzywa się. Mógłby mi ktoś pomóc w znalezieniu tłumaczenia, tak jak mówię mam tylko wersję angielską a w tym jęz. nie jestem zbyt dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że płatny ale za cenę 20 zł

Wow, zaoszczędziłeś całe pięć złotych kupując coś pirackiego. Super!

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

mam problem z losowo pojawiajacym sie bledem Driver Error, oraz zwiazanym z nim bledem sql:

Date: Wed, 28 Nov 2012 16:17:05 +0000
Error: 1064 - Something is wrong in your syntax obok ') ORDER BY pn.pn_date ASC' w linii 1
IP Address: 89.72. - /topic/20834-s-lampy-tylne-black-hella-w124/
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mySQL query error: SELECT pn.*,m.member_id, m.member_group_id, m.members_display_name, m.members_seo_name FROM ipbpost_notes pn LEFT JOIN ipbmembers m ON ( m.member_id=pn.pn_mid ) WHERE pn.pn_pid IN() ORDER BY pn.pn_date ASC
.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
| File																	 | Function																	 | Line No.		 |
|----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
| admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php				 | [postNotesTopic].topicViewTemplate										 | 316			 |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
| admin/sources/base/ipsController.php									 | [public_forums_forums_topics].doExecute									 | 302			 |
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

czy moge liczyc na pomoc?

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

zoxovsky, pewnie chodzi o to, że tekst pisany jest biały i na białym tle go nie widzisz. Jak zmienisz skin na standardowy IPB, dalej tak jest?

 

Poradziłem sobie z tym i zmieniłem kolor backgrounda ale mam jeszcze problem z 1 rzeczą zmiana ramki białej na inną

 

Proszę kod :

 

<div style="padding:10px; width:500px;margin-right:auto;margin-left:auto;">
	<form id="pn-form" action="{$action}" method="POST">
	<fieldset style="border: 1px solid;">
	<legend style="display:inline;">{$this->lang->words['pn_note_post']} {$post}</legend>
	<br />
	<div style="padding:10px; width:90%;">
		<input type="hidden" name="pid" value="{$pid}">
		<label for="t1" onClick="$('note').className='pnmessage error';"><input type="radio" id="t1" name="type" value="1">{$this->lang->words['pn_warn']}</label> 
		<label for="t2" onClick="$('note').className='pnmessage';"><input type="radio" id="t2" name="type" value="2">{$this->lang->words['pn_info']}</label> 
		<label for="t3" onClick="$('note').className='pnmessage unspecific';"><input type="radio" id="t3" name="type" value="3" checked>{$this->lang->words['pn_general']}</label> 
		<label for="c1" style="float:right;"><input type="checkbox" id="c1" name="bbcode" value="1">BBCode</label>
		<div id="note" class="pnmessage unspecific" style="text-align:center;width:95%;">
			<textarea name="note" cols="40" rows="6" style="background-color: 454545; transparent; border: 0pt none; width: 100%;">{$this->lang->words['pn_note']}</textarea>
		</div>
		<input type="submit" class="input_submit right" value="{$this->lang->words['pn_submit']}" id="submit"><br />
	</div>
	</fieldset>
</div>
</form>
<if test="$ajax">
	<script type="text/javascript">
		var pnform = $('pn-form');
		Event.stopObserving(pnform);
		pnform.observe('submit', ipb.notes.formSubmit);
	</script>
</if>
Edytowane przez zoxovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Manager

Polecam lekturę pierwszego postu:

Wspierana wersja IP.Board: 3.2.x

Znaczy to ni więcej ni mniej, że autor gwarantuje poprawność działania tylko na wymienionej wersji. Na innych może, ale nie musi, działać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.