Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

CommunitySEO - pierwsze wrażenie


Amfidiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Nie miałem nigdy problemów z kontaktem z nimi.

Powodów może być wiele. Napisz PW na forum do admina.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prawda, support kuleje. Średni czas oczekiwania na odpowiedź to 5-7 dni. I liczba ticketów tego nie przyspieszy :preved:

Decydując się na ten produkt należy albo uzbroić się w cierpliwość, albo samemu rozwiązywać problemy.

Aczkolwiek mi domenę zmienili w przeciągu jednego dnia - i to za darmo :)

I jeszcze słowa admina:

but I wanted to give everyone a quick heads up as to the current status of things. I've not fallen off the ends of the earth, I've just been hard at work and little spare time lately.

Swoją drogą napisał także, że pracuje nad klonem RapidShare połączonym z IP.Board. Może wujść z tego ciekawy projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy jest źle skonfigurowane zgłosiłem sitemap do google było ok przez 48 h później same błędy :) Do tego w piątek napisałem do admina dzisiaj poniedziałek nadal 0 odp :P Używając opcji "szukaj" również jest błąd ponieważ kiedy znajdzie np 2 strony wyników i chcą przejść do 2 strony pokazuje się komunikat

"Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie."

to samo jest na forum CSEO.

Edytowane przez Dzeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy jest źle skonfigurowane zgłosiłem sitemap do google było ok przez 48 h później same błędy :P

Moje mapy już od ponad miesiąca leżą nietknięte - błędów brak.

Do tego w piątek napisałem do admina dzisiaj poniedziałek nadal 0 odp :)

Ciężko uznać to za błąd modyfikacji :P

Używając opcji "szukaj" również jest błąd ponieważ kiedy znajdzie np 2 strony wyników i chcą przejść do 2 strony pokazuje się komunikat

To akurat jest potwierdzony bug. Będzie on wyeliminowany w następnym wydaniu.

Takich przekierowań było o wiele więcej, większość została już naprawiona. A w szukajce wystarczy zastosować małą modyfikację i problem przestaje być uciążliwy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSEo w tej wersji jest niedopracowane.

pomimo że pamięci php.ini mam 256 MB :)

No widzisz... Nie możesz twierdzić, że CSO jest pełne bugów, skoro problemy są ściśle związane z Twoim serwerem/ustawieniami/etc. Do problemów zgłaszanych przez innych można zaliczyć jedynie problem z szukajką. W przypadku pozostałych - pozostaje czekać na odpowiedzi w ticketach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sam nie wiem dlaczego pisali tutaj ludzie z CSEO do IP.Board 3.x. Może jak Amfidiusz będzie chciał to napisze poradnik do wersji 3.x. lub ludzie z pytaniami/problemami odnośnie tej wersji zaczną pisać w dobrym dziale.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnika nie ma co pisać, bo funkcjonalność się nie zmieniła. Screeny z krótkim wyjaśnieniem, które zamieszczam w galerii, mają pomóc się odnaleźć nowym użytkownikom modyfikacji oraz pokazać jej możliwości osobom się wahającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś moje forum również wspiera CSEO.

Mam tylko dziwny problem z przepisywaniem adresów - a raczej z ich wyglądem.

Zgodnie z waszym poradnikiem uzupełniłem Transliteration o polskie znaki. I teraz mam taki kształt adresu:

http://forum.prawnikow.pl/Pozew-o-rozwo-d-z-winy-z-ony-t53079.html

Po co ta kreska przed zamiennikiem polskiej litery?

Zdecydowanie ładniej wyglądałoby to tak: http://forum.prawnikow.pl/Pozew-o-rozwod-z-winy-zony-t53079.html

Czyżbym coś źle ustawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No wydaje się ok. Może jakieś inne znaki i ich pary są ze sobą w konflikcie? Możesz wkleić całą Twoją listę z tego ustawienia w ACP?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Amfidiusz: Ikony Ci się sypnęły. Dodałeś link do Twojego ACP, do którego masz autoryzację apache. Wykasowałem. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.