Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Firefox wyświetla zły skin (nie domyślny)


suchywolk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu (wydaje mi się, że od aktualizacji do wersji 3.3.1) skin na Firefox'ie wyświetla się zły. Mianowicie wchodząc jako "gość" widnieje mobilny skin, a powinien inny, czyli ustawiony przeze mnie na "domyślny'. Non-stop muszę ręcznie przechodzić do pełnej wersji klikając na dole mobilnego skinu.

Na innych przeglądarkach takiego problemu nie odnotowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z pewnością ustawiłeś mobilny skin jako domyślny. Owszem po zalogowaniu wchodzi na konto taki skin, jaki sobie Użytkownik ustawił (jeśli ma możliwość zmiany stylu). Wtedy można mieć przed zalogowaniem inny skin i po zalogowaniu inny, te opcje zapisują się w bazie a nie w cookies, więc to nie jest istotne z jakiej przeglądarki korzystasz. Jeśli tak się dzieje tylko na jednej przeglądarce, to musi być coś nie tak z cache tejże przeglądarki, więc warto usunąć cały stary cache. Ale przede wszystkim:

1) Sprawdź który styl, jest ustawiony jako domyślny. Na domyślnym stylu nie da się wyłączyć grup, wszystkie muszą mieć uprawnienia do "widzenia" tego stylu.

2) Ustaw mobilny skin jako widoczny dla wszystkich grup (lub dla wybranych jak wolisz) ale to nie może być styl domyślny. W ustawieniach stylu, jest "ptaszek" czy ma to być styl domyślny, więc go po prostu odznacz ;)

3) Dalej będąc w ACP - Wygląd- Narzędzia, zrób resetowanie stylu dla wszystkich Uzytkowników. "Jeśli używa" (Mobile Skin) "Ustaw domyślny" i zastosuj. I to wszystko.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno się nie odzywałem, iż sądziłem, że metodą prób i błędów znajdę, gdzie leży problem, ale dzisiaj się zupełnie pokaszaniło. Teraz na wszystkich przeglądarkach styl mobilny wygląda prawie jak ten główny, tylko bez obrazków (mimo, że są poprawnie ustawione odnośniki do mediów/obrazków) obu stylów.

Z pewnością ustawiłeś mobilny skin jako domyślny.

Nie - ciągle ustawiony był IP.Board jako domyślny i tak nadal jest. Tylko pytanie czy IP.Board Mobile ma mieć ustawiony jakiś nadrzędny styl? Czy brak = główny styl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

I nic absolutnie innego nie grzebałeś w ustawieniach w ACP? Szczególnie pytam oczywiście o klientów użytkownika.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kiedyś grzebałem w plikach CSS dla szablonu wersji mobilnej. Gdzie znajdę te pliki na FTP? Nie mogę ścieżki odnaleźć niestety na szybko, a chciałbym na chwilę usunąć jeden plik.

Tam powinny być w katalogu np. ipb_styles.css ; ipb_editor.css itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.