Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wtyczka zapobiegająca rejestracji Gimbusów


Rekomendowane odpowiedzi

A rejestracja z weryfikacją konta facebooku + zatwierdzenie nowych użytkowników przez admina. Wbijasz do kogoś na profil FB i sprawdzasz wiek, itp. Nikt nie będzie robił konta + dodawał czyjeś zdjęcie + informacje + przynajmniej z 80 znajomych aby się tylko zarejestrować. :)

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dzisiaj myślałem trochę nad tym problemem i wymyśliłem takie coś:

Przy rejestracji wyskakuje pytanie "Z którego rocznika jesteś? Masz 5 sekund na odpowiedź" - Brak odpowiedzi - okienko znika, użytkownik dostaje bana na IP. Jeżeli odpowie to wyskakuje kolejne pytanie "Ile masz lat? Masz 5 sekund na odpowiedź" - Brak odpowiedzi lub zła odpowiedź ( często np ktoś sypnie byle jaki rocznik np 84 i nie obliczy tak szybko wieku ) użytkownik dostaje bana na IP. :)

Tylko musiałbyś załatwić taką modyfikacje. :P

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś wymodził z tym rocznikiem :D Ciekawe, cóż to musiał by być za mod, który by coś takiego zrealizował. A jak ma zmienne User IP, to ten mod, od razu zbanuje całe pasmo i wytnie np połowę Kutna? ;) Nie wiem kto by się chciał rejestrować na takim forum które Ci daje 5 sekund do namysłu, no co Ty :) Nie ma sposobu. No jest kilka. Banować, moderować, banować, moderować, banować, moderować i jeszcze raz: banować i moderować. Być, pilnować. Tylko wtedy się da.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, nie każdy użytkownik ma FaceBooka, poza w sprawie tej opcji powyżej ( 5 sekund ) często zdarza, że ktoś po kliknięciu zarejestruj odchodzi od komputera bo ma internet o prędkości ślimaka.

Edytowane przez Zaicooke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze innym wyjściem jest zrobienie działu dla tych doświadczonych. Dział byłby widoczny od X postów. Zgaduję, że Ci doświadczeni nie mają mało postów :)

Edytowane przez Falken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.