Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Adres forum widoczny również dla użytkowników.


teez

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy jest możliwość zmiany widoczności pola "Forum", które aktualnie jest "Widoczny tylko dla administracji." ?

Czy to jakaś tajemnica narodowa, że jest to tak ukrywane? Często potrzebny jest adres czyjegoś forum aby szybciej udzielić pomocy.:)

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobry pomysł, bo jest tu wielu użytkowników, którzy lubią pomagać. Zdarzają się sytuacje gdzie potrzeba adresu forum.

Za :)

Edytowane przez naXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinno zostać tak jak jest, jeśli na prawdę potrzeba adresu forum to dana osoba poda, a tak, jeśli ktoś ma forum tematyczne, na którym nie chce użytkowników, którzy nie interesują się takimi rzeczami, bądź po prostu nie chcą gimbusów - będzie to dla nich utrudnienie. Uważam, że większość użytkowników po prostu chciałaby czegoś takiego po to, aby pooglądać fora innych użytkowników, a nie żeby im pomagać.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym Dawidowi kiedyś nawet.

Kilkukrotnie spotkałem się z tematem w którym użytkownik ma podany adres forum w owym polu a problem wymaga znania go, temat może rozwiązać tylko ekipa a reszta się może patrzeć (nawet jeśli zna odpowiedź, a ekipa np. myje samochód). No chyba że osoba która będzie chciała pomóc zapyta o adres, co jest stratą czasu obu stron.

Jeżeli Dawid nie chcę aby to pole było widoczne dla wszystkich, nawet z 0 ilością postów, mógłby zrobić jakąś grupę (z uprawnieniami użytkownika + wgląd do pola "Forum") do której użytkownik np. >500 postów byłby promowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić drugie pole z adresem widocznym dla wszystkich? Kto nie chciałby go tam podawać, miałby jeszcze to stare pole tylko dla ekipy.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dwa pola mijają się z celem.

Nie rozumiem również argumentu o tym, że ktoś nie chce podawać adres forum na forum o... forach. ;)

Chyba włączę jego widoczność. :icon_surprised:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie pozostawienie tego tak jak jest powoduje:

  • uniemożliwienie odpowiedzi przez szarego użytkownika,
  • falę postów z prośbą o adres forum...
  • kolejna opcja na publiczne podawanie adresu forum spowoduje dezorientacje wśród użytkowników bo jedni podali tutaj a drudzy tutaj i nikt nie będzie wiedział który jest widoczny (bo przecież autor widzi)

Więc po rozważeniu za i przeciw też jestem za włączeniem widoczności tego pola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Niby tak, ale zostaje jak jest obecnie - czyli widoczny. Poza tym strona WWW to nie zawsze forum. Forum tutaj traktujemy w kategorii supportu, a strona może być np. hobbystyczna.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Manager

Witam,

w związku z rosnącą popularnością IP.Board ;) wprowadziłem drugą pozycję w profilu do wpisania kolejnego adresu forum. Także drogi użytkowniku jeśli posiadasz dwa fora oparte na tym skrypcie byłoby naprawdę wskazane, byś adresy obu umieścił w profilu.

 

Ma to głównie na celu uzyskanie szybszej pomocy, podgląd problemu live, a także o czym rzadziej się myśli - link wychodzący z ize. To nic, że z tagiem nofollow, ale zawsze coś. :crazy:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.