Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Złodzieje


Golus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale nie o to chodzi.

Chciałbym zauważyć że w sieci znalazłem stronę Administratora siecie serwerów pro-gamming.pl

Strona ta to http://ipbmafia.pl/ jest na niej pełno płatnych modyfikacji które zostają tam wystawiane za free.

Dodatkowo użytkownik TeeZ gra nieuczciwie o podszywa się pod autorstwo różnych modyfikacji w tym moich.

Czy da się coś z nim zrobić ?

Są na takich ludzi jakieś sposoby ?

Również prosiłbym aby DawPi zrobił coś z kontem tego użytownika na http://forum.invisionize.pl

Z góry dziękuję,

Golus

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy ten problem od końcówki września. Po naszej interwencji forum przestało działać na jakiś czas, ale jak widać na nic się to zdało.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą o teorii to możemy sobie w nieskończoność rozmawiać. A wystarczy wziąć sprawę w swoje ręce i strona zniknie w przeciągu kilku dni.

DOMAIN NAME:           ipbmafia.pl
registrant type:       individual
nameservers:           ns1.proserwer.pl. 
                      ns2.proserwer.pl. 

:a:

http://proserwer.pl/?d=kontakt

:a:

- Zgłoszenie łamania prawa lub regulaminu na serwerach: [email protected]

:a:

Niech dostaną 10 zgłoszeń na forum, które dopiero powstało, to długo nad zawieszeniem konta nie będą się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amfi, tylko wiesz jaki jest problem? Proserwer aka xaa.pl którego właścicielem jest p. Michał ma w głębokim poważaniu zgłoszenia abuse - swego czasu dostałem odpowiedź że klient może robić co chce i strona rażąco łamiąca regulamin i Polskie prawo tam zostanie. Jak uderzać do abuse to bezpośrednio do OVH :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziękuję serdeczne. Szczerze mówiąc to liczyłem, żeby dał tam jakąś moją płatną aplikację.

Jak tylko wrócę z 'urlopu' to się tym zajmę.

Mam prośbę - mogę prosić o wykonanie screenów tego forum z newralgicznymi miejscami? Dziękuję ponownie.

P.s. kolego TeeZ - biada oj biada.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dajesz te linki ? Teraz każdy kto wejdzie w ten temat może sobie pobrać modyfikację DawPi'ego.

naxe a ty nie lepszy skiny się ripuje :lol2:

Nie udostępniam linku publicznie, jak ty to uczyniłeś.

I nie zmieniaj tematu, bo tu piszemy o IPBMafia, a nie o mnie.

Chcesz o mnie popisać ? Załóż sobie jakiś blog.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zrobił ktoś te fotki? Bo dosłownie sekundę temu, jak miałem je zrobić to usunął wątek.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wypowiem się.

Zacznę od Ciebie Golus -

64720070208025172426.png

Jesteś zwykłym pozerem i dwulicowcem, bo inaczej nazwać Cię nie można. Gdyby nie to, że Cię zbanowałem za takie twoje zachowanie za pewne nie byłoby tego tematu. Oskarżasz mnie o coś ( mimo, że słusznie ) co sam robisz

13861239574744156185.png

forumcore.net - za pewne zarejestrowałeś się tam po to aby sobie oglądać co nie co?

Czyli dodałem to żeby nie dostać Bana a sprawdzić czy to działa.

Po czym i tak dostałem bana na ip i w ogóle nie widzę forum.

Tak więc zgłaszam to tu bo sam nic nie poradzę...

Ohh.. Ubolewam.. Ta sama modyfikacja u Ciebie na portalu to za pewne twojego autorstwa? Ten styl również? A, zapomniałem. Ty z tego nie korzystasz.

Chciałbym zauważyć że w sieci znalazłem stronę Administratora siecie serwerów pro-gamming.pl

Aha.

Strona ta to http://ipbmafia.pl/ jest na niej pełno płatnych modyfikacji które zostają tam wystawiane za free.

Nie tam.

Dodatkowo użytkownik TeeZ gra nieuczciwie o podszywa się pod autorstwo różnych modyfikacji w tym moich.

Emm?? Jakich twoich modyfikacji, skoro ty nawet nie potrafisz dobrze tła wgrać? Może ta tabelka 'TWOJEJ MIESIĘCZNEJ PRACY', która okazala się darmową modyfikacją lgsl? A może

22840026269500741261.png

Które sam wrzuciłeś itp?

A teraz co do tematu

Na portalu są linki skopiowane z forumcore.net, nie jestem ani ja, ani nikt ode mnie ich autorami. Wszystko jest jakby plagiatem forumcore.net z adnotacją http://di.com.pl/news/24103,0,Linkowanie_do_utworow_chronionych_prawem_autorskim.html .

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D***** sam mi zrobiłeś tam konto, jeżeli administracja nie wierzy proszę sprawdzić ip, ja nawet nie wiedziałem że takie konto istnieje...

DawPi możesz sprawdzić moje ip i porównać, mam stałe ip więc problemów nie bedzie.

TeeZ Ty nie próbuj się wymigiwać i tak będziesz miał za Swoje, teraz w necie tak łatwo moich danych nie podrobisz ponieważ jest coś takiego jak ip.

Dane konta ?

Moje dane są wszędzie więc nie rozśmieszaj :)

Edytowane przez DawPi
Usunięto obraźliwe słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh.. Ubolewam.. Ta sama modyfikacja u Ciebie na portalu to za pewne twojego autorstwa? Ten styl również? A, zapomniałem. Ty z tego nie korzystasz.

Jaka tabela :D

A styl nie jest mojego autorstwa, jest tyko przerobiony przezemnie :)

Emm?? Jakich twoich modyfikacji, skoro ty nawet nie potrafisz dobrze tła wgrać? Może ta tabelka 'TWOJEJ MIESIĘCZNEJ PRACY', która okazala się darmową modyfikacją lgsl? A może

Ja nie potrafie tła wgrać... skoro tak twierdzisz :)

http://webgolus.eu/index.php

To też ukradłem ? haha

Bardzo dużo modów zrobiłem samodzielnie :)

Nie kradne jak niektórzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.