Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: ACP Nie działa...


Fan11

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź w plikach 3.4 szablon zapytania tabeli search_keywords i ją dodaj ręcznie (chociaż nie ma gwarancji że to tylko jednej brakuje).

Skoro jesteś technikiem, zrozumiesz moje powyższe zdanie. :)

Niestety nie rozumiem ;/

Myślałem, że support jest od pomocy, a nie od naciągania, ale cóż to przecież Polska, i polska mentalność.

Rozumiem, że nie wyjaśnicie mi postu powyżej ?

Edytowane przez Fan11
  • Lubię to 1

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, jako technik powinieneś zadbać o to aby forum działało lub jeśli masz problemy wykorzystać swoją wiedzę do jego naprawy.

Tymczasem zainstalowałeś cholernie niestabilną wersję IPB licząc że "wszystko będzie działać bo IPS ją ma", nie zrobiłeś kopii bezpieczeństwa i nie rozumiesz podstawowych pojęć do reanimowania strony.

Więc w czym Tobie mamy pomóc i w jaki sposób?

Jakie zadanie ma według Ciebie "technik" na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że support jest od pomocy, a nie od naciągania, ale cóż to przecież Polska, i polska mentalność.

Rozumiem, że nie wyjaśnicie mi postu powyżej ?

Za własną głupotę i nieodpowiedzialność się płaci. Brak kopii zapasowej przed upgrade, to grzech śmiertelny przy administracji. Więc jeśli nie jesteś w stanie sam sobie poradzić, to możesz zapłacić komuś, za jego wiedzę i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Poza tym, ja tutaj nie widzę gotowego i znanego rozwiązania, więc de facto płaciłbyś za poświęcony czas tylko i wyłącznie przy Twoim forum.

Tak tak, ponad 200 tys. postów na forum supportu. To właśnie polska mentalność!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w plikach 3.4 szablon zapytania tabeli search_keywords i ją dodaj ręcznie (chociaż nie ma gwarancji że to tylko jednej brakuje).

Skoro jesteś technikiem, zrozumiesz moje powyższe zdanie. :)

To wtedy do nich napisze...

A póki co mogę prosić o mini poradnik ? W końcu jesteście supportem, jeśli nie chce wam się odpowiadać, to po co było to zakładać, rozumiem, że to Polska, ale spróbujcie chociaż udawać pomocnych...

  • Lubię to 1

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Za takie wstawki powinienem Ci ten temat zamknąć to byś się nauczył szanować innych ludzi.

To, że w tym jednym konkretnym temacie nie bardzo wiemy, jak się do tego zabrać by Ci pomóc, a nie wyręczyć nie znaczy, że w innych przypadkach byłoby identycznie.

No, ale tu jest Polska i Ty jako Polak zachowujesz się jak na niego przystało.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie wstawki powinienem Ci ten temat zamknąć to byś się nauczył szanować innych ludzi.

Czy ja gdzieś kogoś obraziłem ?

To, że w tym jednym konkretnym temacie nie bardzo wiemy, jak się do tego zabrać by Ci pomóc

Przecież podaliście przykład, więc proszę o pomoc.

  • Lubię to 1

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Table 'wyzimaeu_bd123.search_keywords' doesn't exist

Taki komunikat informuje, że brak tabeli, której nazwę Ci pogrubiłem. Reszta jak macsch15 napisał. Szukasz definicji takiej tabeli, a potem z poziomu PMA ją dodajesz. I tak ze wszystkimi komunikatami z podanego pliku z błędami.

W pliku core_mysql_tables.php masz wszystkie tabele,

Nie wszystkie. Reszta jest w pozostałych folderach aplikacji.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, obraziłeś:

Myślałem, że support jest od pomocy, a nie od naciągania, ale cóż to przecież Polska, i polska mentalność.

Rozumiem, że nie wyjaśnicie mi postu powyżej ?

Jeśli uważasz, że poświęcanie swojego czasu oraz umiejętności na naprawę cudzych błędów za pieniądze to naciąganie, bo według Ciebie wszystko powinno być za darmo, no to współczuję.

A wystarczyło:

1. Przeczytać temat o wersji 3.4 beta:

żeby do tego nie doszło.

Poza tym jak już koledzy napisali nie zrobiłeś backupu bazy danych przed aktualizacją, w swoich wypowiedziach udowodniłeś że nie posiadasz podstawowej wiedzy na temat skryptu IP.Board oraz że nie powinieneś był być dopuszczonym do piastowania funkcji technika.

Teraz pozostaje zapłacić za błędy i zlecić naprawę forum profesjonalistom w dziale giełda. Wątpię, czy po zalogowaniu się do Client Area i wysłaniu ticketu Support IPS zajmie się Twoim przypadkiem... Ale możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W którym momencie wkleić kod i co ma zawierać, pewnie macie jakiś gotowy.

Żarty sobie robisz?! Napisane masz co i jak dalej. Jak już na tym etapie sobie nie radzisz to ja Cię zupełnie nie rozumiem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no [****] , jakim cudem jesteś technikiem , nie dość , że się nie znasz , a aktualizujesz a co najlepsze do wersji beta , która sypie błędami na każdym kroku , myślisz że ci wydadzą na twoje żądanie fix ? Będziesz musiał im za naprawę zapłacić a to cię drogo będzie kosztować , a skoro jesteś technikiem to nie mogłeś pomyśleć o tym , że skoro to beta głownie dla developerów to nie należy wprowadzać jej na forum z użytkownikami , w ostateczności mogłeś forum dać na localhost , i tam przekonwertować ale nie po co ? Przecież jesteś mądrzejszy , zj***łeś a teraz wieszasz psy na supporcie, wiadomo, że DawPi pomaga jak może ale indywidualnie to kosztuje , on wtedy musi poświęcić swój czas bo ty udajesz , mądrzejszego niż jesteś.

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.