Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szukamy myszki :-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Hi,

jako, że moja właśnie zaliczyła pad na podłogę i nie działa scroll to poszukuję nowej myszki.

Nie wiem czy ma to znaczenie, ale najlepiej Logitecha, gdyż mam klawiaturę tej firmy i jeden nano odbiornik - wolałbym uniknąć dwóch.

 

Co miałem do tej pory: zestaw K520 Combo.

 

Myszka z tego zestawu ma symbol M310.

 

Wymagania:

  • bez cudacznych przycisków,
  • uniwersalny kształt,
  • kółko ma się nie gibać na boki.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To kółko jest gumowe?

[ + ]

Jak kupisz drugą myszkę nie będzie ci działać pod jednym odbiornikiem.

Przykład kupujesz 2 zestawy kombo i nie będą one współpracować z sobą :) Sprawdzone.

Nawet jednej firmy?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech mysz laserowa za 45 funtów po 8 mc poszedł mi nano nadajnik wiec pomysł mi wpadł do głowy.

Kupiłem taką samą identyczna i co i lipa. Nowa działa stara nie na nowym nano odbiorniku.

 

Model m505

 

edit:

Ps masz 2 laptopy w pokoju i podłączone 2 myszki i co sterujesz dwoma laptopami na raz ?

Edytowane przez Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/logitech-marathon-mouse-m705-nowa-krk-fv-i3012232499.html

 

logitech-performance-mouse-mx-detail-hig


Proste połączenie

Odbiornik Logitech® Unifying to miniaturowy odbiornik
bezprzewodowy, który może być stale podłączony do komputera
przenośnego. Pozwala również łatwo dodać inne potrzebne urządzenia.
Podłącz. Zapomnij. Dodaj kolejne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie znam się na myszach bezprzewodowych (bo zawsze używałem przewodowych i to się raczej nie zmieni) ale powiem Ci dlaczego bym tej myszy nie kupił. Po pierwsze jest stosunkowo droga, po drugie nie posiada przycisków wstecz i wprzód a po trzecie ma trochę mało opływowy kształt. Ja na co dzień (po ok. 16 godzin dziennie) używam modelu a4 tech swop-80:

 

a4tech_swop80_4.jpg

 

Dłoń bardzo dobrze leży na myszce, pod kciukiem masz dwa fenomenalne przyciski wprzód i wstecz, rolka gumowana zapewnia wygodne przewijanie i nie giba się na boki. Oprócz tego masz przycisk office, dzięki któremu możesz sobie zaprogramować dodatkowe guziki na kopiowanie / wklejanie, powiększanie i inne przydatne funkcje. Ja z tego praktycznie nie korzystam, ale fajnie mieć takie opcje. To już moja druga taka myszka, pierwsza się zużyła kilka lat temu, potem kupiłem inną a4tech (wstecz był z lewej strony, do przodu z prawej) i to już nie było to samo... Na szczęście się popsuła i znowu udało mi się dostać swop-80 i jestem zadowolony. Może Ci się to wydać zbędne, ale te guziki są naprawdę niezbędne do przeglądania internetu i jak się przyzwyczaisz, to będziesz ich używał do przełączania stron internetowych oraz przeglądania zdjęć czy poruszania się po katalogach windowsa. A jak bardzo są przydatne przekonasz się jak odwiedzisz kogoś kto ma zwykłą myszkę bez tych guzików i będziesz musiał coś zrobić na jego komputerze ;) Dlatego jak uda Ci się znaleźć podobny model tylko bezprzewodowy to się nie zastanawiaj :)

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, bo Ty lewo ręczny jesteś... To zmienia postać rzeczy. Ja podobno też kiedyś byłem, ale od czasu jak mi przytrzaśnięto lewą rękę drzwiami przerzuciłem się na praworęczność i tak mi zostało. SWOP-80 da się obsługiwać lewą ręką, chociaż te guziki obsługiwane małym palcem to trochę dziwne... Może nie przyzwyczajony jestem. Cóż, ten starszy model byłby zatem dla Ciebie znacznie lepszy:

 

6d941687-799b-41e0-816c-9316bf362171_pro

 

 

 

 

Ale niestety nigdzie już nie można dostać modelu opto 325 :( Za to znalazłem coś, co może Cię zainteresować:

 

1. 45$ i masz gryzonia z guzikami po prawej: http://www.ebay.com/itm/Razer-RZ01-00151700-W1M1-DeathAdder-Left-Hand-Edition-Gaming-Mouse-Retail-/350633637884?pt=Mice&hash=item51a364b7fc

 

a tu coś bardziej zaawansowanego:

 

2. 90 $ : http://www.ebay.com/itm/NEW-Evoluent-VerticalMouse-4-USB-Wired-Left-Hand-VM4L-Vertical-Mouse-/110943018574?pt=Mice&hash=item19d4b81e4e :)

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte mi się wizualnie bardziej podoba, ale ten model Logitecha intryguje... Z tego co widzę to ona oferuje to samo co boczne przyciski czyli i przewijanie przód / tył oraz przesuwanie lewo prawo: http://www.logitech.com/en-us/mice-pointers/articles/win8-t400-gestures - kupuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziwnie tania aukcja: http://allegro.pl/logitech-zone-touch-mouse-t400-red-od-karen-i3041246199.html  - jakieś 30-40 zł taniej, a sprzedaje Karen (komputronik). Produkt nowy, na gwarancji. Widzicie gdzieś haczyk?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.