Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Limitowanie zapytań, lub inny powód


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Od jakiś dwóch, trzech tygodni mam problem z dostępem do forum, objawiający się wyświetlaniem niekompletnej strony. Występuje to najczęściej podczas przeglądania w jednej karcie przez dłuższy okres. Podejrzewam, że działa jakiś mechanizm limitowania requestów (ale uprzedzam, że klikam mało intensywnie)

 

Zdarza Wam się tak ?

 

post-8370-0-39337800-1365368069_thumb.jp

logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi występuje właśnie tylko tu, ale jest to na bank działanie antyfloodowe. 

 

Wierz mi że moja częstotliwość "klikania" w tematy na invisonize prawdopodobnie większa, a ani razu nic takiego mi się nie zdarzyło.

 

Wierz ze czasami bledy wystepuja u tylko kilku uzytkownikow, nie musza wystepowac u kazdego.

Ostatnio tez mialem ten blad a po odswiezeniu blad 503, przy wysylaniu zgloszen w komunikatorze tez blad 503, temat jest lecz dawid chyba czeka az tez ten blad pokaze sie u niego.... Czyli zostalem pozbawiony mozliwosci wysylania zgloszen na czas nieokreslony, ale nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wierz ze czasami bledy wystepuja u tylko kilku uzytkownikow, nie musza wystepowac u kazdego.

Z jakiej okazji, skoro z tym temacie są wysnuwane teorie z winy serwera?

W takim razie powiem Ci że też miałem czasem problem taki jak autor tematu, czasem refresh pomógł czasem nie, dopiero po jakiejś tam chwili zaczęło działać poprawnie.

Nie wiem od czego to zależy, ale czasami tak jest, tylko rzadziej jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wczoraj i przedwczoraj były problemy w dH, ale już je ponoć usunęli.

To niepełne ładowanie forum - jestem tutaj chyba najczęściej i ANI RAZU nic takiego mi się nie pojawiło.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.