Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak sprawdzic czy dane forum ma licencje? gdzie zglosic nielegalne?


Murgal

Rekomendowane odpowiedzi

Tepic konkurencje przez zglaszanie ? eh to nic nie da, jak komus bedzie zalezalo to i tak kupi licencje poza tym nie lepiej zajac sie swoim forum i ulepszac/pozycjonowac aby byc lepszym i dowartosciowac sie wlasnie tym ze wszystkiego dokonalo sie wlasna ciezka praca i wieloma godzinami siedzania przed kompem :D ja tez na nulledzie jade, kupilem kiedys licencje mialem perpetuala jak sie okazalo osoba ktora mi ja odsprzedala (kupowalem z drugiej reki) zarzadala zwrotu kasy przez ips poprzez paypal i ja sie pozegnalem z licencja i z kasa :D

na razie nie zamierzam nic kupowac poki sie nie dorobie na ta licencje, zbyt duzo zainwestwalem w projekty na ktorych nigdy nic nie zarobilem zeby w ciemno ladowac pienieadze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

lepiej zajac sie swoim forum i ulepszac/pozycjonowac aby byc lepszym i dowartosciowac sie wlasnie tym ze wszystkiego dokonalo sie wlasna ciezka praca i wieloma godzinami siedzania przed kompem :D

Amen. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://elitegamer.pl/ - NULLED.

Wnioskuję po braku stopki i po tym, że forum jest dość "młode" (może kilkanaście dni) a jedzie na starym "ajpibordzie".

To, że forum jest "młode" to po tym nie poznasz. DawPi podawał sposoby jak to sprawdzić. Jeden link wstukujesz i wiesz. I to faktycznie null!

Zresztą też mogli odkupić licencje na stare IPB. Skąd wiesz czy tak też nie było.

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zresztą też mogli odkupić licencje na stare IPB. Skąd wiesz czy tak też nie było.

Choćby po tym: http://elitegamer.pl/sources/index.html

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To samo co za kradzież auta, tylko kara będzie nieco inna - adekwatna do popełnionego przestępstwa ;)

Zresztą tutaj gdzieś to w postach rozwijaliśmy.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że to jest złamanie licencji itepe, ale raczej chodzi mi o konkretne działania. Czy ktoś się z tym spotkał czy coś ;) Wiem, że ludzie się pewnie tym nie chwalą i jest sporo znullowanych for, a mi chodzi o konkretne sankcje;p Wysyłają jakieś upomnienia czy coś?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.