Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak sprawdzic czy dane forum ma licencje? gdzie zglosic nielegalne?


Murgal

Rekomendowane odpowiedzi

konkurencje sie tempi ;P pozatym, ja place prawie 500zł za licencje, a koles z podobnego forum sciagnie sobie z warezu i ma to samo...

Jesli tak tępisz konkurencję to gratuluje. Widac,ze juz Cie przerastaja :) Wedlug mnie nie Ty jestes od tego i nie powinno sie kablowac :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko zależy od forum. Jeśli jest duże i rozbudowane, trzeba tępić i kablować. Jeśli małe, można pominąć, bo może ktoś dopiero startuje i nie jest pewien czy chce korzystać z tego właśnie skryptu i sobie testuje.

Poza tym generalnie piractwo jest ścigane prawem polskim i ta dyskusja o kablowaniu nie powinna mieć racji bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie zadne wieksze forum nie ma pirata. Raczej jest to jakis nastolatek,ktory chcial sie pobawic w admina itp. :) Proponowalbym napisac do niego niech zamknie forum lub kupi licencje. Jesli tego nie zrobi mozna myslec dalej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wedlug mnie zadne wieksze forum nie ma pirata.

Zdziwiłbyś się..

http://napisy.info/forum/

Nasi użytkownicy napisali łącznie 47,707 postów

Mamy 63,646 zarejestrowanych użytkowników

Jest jeszcze jedno takie duże forum, ponad setka tysięcy albo lepiej postów i nadal stoi. Tylko adresu sobie przypomnieć nie mogę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurencje sie tempi ;P pozatym, ja place prawie 500zł za licencje, a koles z podobnego forum sciagnie sobie z warezu i ma to samo...

Ja płacę prawie 150zł miesięcznie za filmy DVD, a koleś z podobnego forum ściągnie sobie z warezu i ma to samo...

Twierdzisz, że należy tępić piractwo? Niech pierwszy rzuci kamień ten, który nie ma w domu nielegalnej płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czego oczekujesz? Że Ci je sprawdzę? Po co? Dlaczego? Zajmij się swoim forum, a nie wtykaj nosa w cudze fora. Co Ci taka taka informacja? Zgłosisz do IPS-u? To sobie zgłoś, niech się martwią, a Ty rób swoje forum.

  • Lubię to 1
  • Smutny 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leo spokojnie.

Tak czy siak, to nie jest fer.

My bulimy sporą kase a ktoś inny wali na nulledzie i my mamy to tolerować? Gdzie nasza kasa? No ludzie, z takim podejściem to my daleko nie zajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przecież to nie my płacimy za licencje innych.

Sprawiedliwości nigdy nie było i nigdy nie będzie. To jak walka z wiatrakami. Wiem o tym coś więcej bo kiedyś prowadziłem właśnie forum o czymś takim i robiłem akcje, że ktoś mi zgłaszał jakąś nieprawidłowość, a ja potem pisałem maile do administracji, serwerowni etc. Niektórzy może pamiętają to forum. :D ( oparte na przemo >.< ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.