Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Biała strona po przeniesieniu na nową maszynę


DeeJey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Borykam się z problemem białej strony po przeniesieniu forum na nową maszynę. Kroki jakie wykonałem podczas przeniesienia to:

Na starej maszynie:

1. kopia całej bazy

2. Skopiowanie plików na PC

Na nowej maszynie:

1. Skopiowanie plików na serwer

2. Założenie + import bazy

Wynik = biała strona.

Spróbowałem również zainstalować świeżą kopie forum z nową nazwą bazy danych i potem zaimportować bazę ze starego forum

Wynik = Biała strona.

 

Bardzo was proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co robię nie tak.

 

 

pozdrawiam

 

DeeJey

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hypex napisał:
  1. Instalujesz świeże forum
  2. Wrzucasz pliki forumowe które pobrałeś na PC
  3. Upload bazy na nowa maszyne
  4. W pliku conf_global.php edytujesz dane do starej bazy

Gotowe.

tak też zrobiłem. Biała strona.

 

14 minut temu, DawPi napisał:

Włącz wyświetlanie błędów po stronie PHP to się dowiemy jaki tam błąd się kryje.

Można troszeczkę jaśniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zmień nazwę folderu plugins na inną (tymczasowo) i zobacz czy działa. Może z tym pluginem się wiąże jakiś inny fragment kodu? Jak się nazywał ten plugin w ogóle?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jurij napisał:

A weź nie usuwaj nic z bazy tylko jeszcze na starym forum odinstaluj to rozszerzenie przed eksportem :) Dopiero potem zrób backup ftp, sql i powinno śmigać ;)

Okej spróbuję. Może też być to wina tego, że na starym serwerze mam MariaDB a na nowym MySQL?

 

 

Godzinę temu, DejaVu24 napisał:

U mnie po przenosinach była biała strona jak nie zgadzała się wersja php na serwerze. Zobacz jaką masz na nowym i zmień, może to akurat to.

Wersję PHP specjalnie instalowałem identyczną jak na starej maszynie więc pomysł odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie wyłapie warna za double posta.

 

Udało się!

Przeniosłem wszystko po raz 10 i jakoś zatrybiło. Jest tylko problem z tym, że:

1. Styl jest pełen chińskich znaczków

2. Co odświeżenie wyskakują inne errory:

RuntimeException: COULD_NOT_WRITE_FILE (0)
#0 /var/www/clients/client0/web1/web/system/File/File.php(263): IPS\File\_FileSystem->save()
#1 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Output/Javascript/Javascript.php(954): IPS\_File::create('core_Theme', 'front_front_cor...', ';(function($,_,...', 'javascript_core', true)
#2 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Output/Javascript/Javascript.php(921): IPS\Output\_Javascript::_writeJavascript(';(function($,_,...', 'front_core.js', 'core', 'front')
#3 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Output/Javascript/Javascript.php(863): IPS\Output\_Javascript::_writeJavascriptFromResultset(Array, 'front_core.js', 'core', 'front')
#4 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Output/Output.php(477): IPS\Output\_Javascript::compile('core', 'front', 'front_core.js')
#5 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Output/Output.php(289): IPS\_Output::_getJavascriptFileObject('core', 'front', 'front_core.js')
#6 /var/www/clients/client0/web1/web/applications/core/widgets/recentStatusUpdates.php(75): IPS\_Output->js('front_core.js', 'core')
#7 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Widget/Widget.php(762): IPS\core\widgets\_recentStatusUpdates->render()
#8 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(15908): IPS\_Widget->__toString()
#9 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\class_core_front_global->widgetContainer('sidebar', 'vertical')
#10 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(13607): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('widgetContainer', Array)
#11 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(13607): IPS\Theme\SandboxedTemplate->widgetContainer('sidebar', 'vertical')
#12 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\class_core_front_global->sidebar('right')
#13 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(6014): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('sidebar', Array)
#14 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(6014): IPS\Theme\SandboxedTemplate->sidebar('right')
#15 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Theme/SandboxedTemplate.php(56): IPS\Theme\class_core_front_global->globalTemplate('c401f00d69551db...', '\n<div class='ip...', Array)
#16 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Dispatcher/Dispatcher.php(166): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('globalTemplate', Array)
#17 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Dispatcher/Dispatcher.php(166): IPS\Theme\SandboxedTemplate->globalTemplate('c401f00d69551db...', '\n<div class='ip...', Array)
#18 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Dispatcher/Standard.php(103): IPS\_Dispatcher->finish()
#19 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Dispatcher/Front.php(556): IPS\Dispatcher\_Standard->finish()
#20 /var/www/clients/client0/web1/web/system/Dispatcher/Dispatcher.php(148): IPS\Dispatcher\_Front->finish()
#21 /var/www/clients/client0/web1/web/index.php(12): IPS\_Dispatcher->run()
#22 {main}

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.