Jump to content

"klikalny/nieklikalny" nick

Share

Recommended Posts

Witam.

Po aktualizacji do 4.6.x standardowo posypały się niektóre funkcje w naszym motywie. Większość poprawiona, ale z jednym bez Was sobie nie poradzę. Na domyślnym motywie jest OK więc na pewno się da zrobić.

Najlepsze jest to, że raz jest OK a za chwilę już nie. Chodzi o klikalne nicki w widgetach. Na  pierwszym załączniku nicki podświetlone na błękitno można kliknąć i przenosi tam gdzie powinno na drugim zał. nicki na biało nie da się kliknąć.

Nie wiem gdzie mam to szukać. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.74085351_Screenshot2021-10-13at14-00-14forumklub-malawipl.thumb.png.3c02d2aec466e59fe8bb37a8dcb1816d.png

1197196190_Screenshot2021-10-13at13-48-10forumklub-malawipl.thumb.png.faab7c5cf02796fb56f725a9d6a02ddb.png

• Manager
Godzinę temu, Klub Malawi napisał:

. Na  pierwszym załączniku nicki podświetlone na błękitno można kliknąć i przenosi tam gdzie powinno na drugim zał. nicki na biało nie da się kliknąć.

Na domyślnym skinie działa za każdym razem?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Szczerze to tylko sprawdzałem kilka razy przełączając się na domyślny i zawsze działało. Przełączę się na domyślny na dłuższy czas żeby sprawdzić.

Widget online na domyślnym też inaczej wygląda. Na naszym motywie jakiś przecinek z przodu (nie zawsze) i userzy online inaczej poukładani. Jak się wyloguję to na widgecie online wciąż jestem przez jakiś czas.

Zrzuty zrobione w tym samym czasie dla porównania.Przechwytywanie3.thumb.JPG.14030d9a54745540084bb05cbc5d2118.JPG

Przechwytywanie4.JPG.5223b912a2c95959fa6acc190070a06d.JPG

Edited by Klub Malawi

Cześć. A sprawdź czy to czasem nie przez brak uprawnień dla gości do wyświetlania profilu.

Przejdź do strony aplikacji, rozwiń 'System' i znajdź 'Profile'. Kliknij na ikonkę "Uprawnienia" (kłódka).

profile-modul-ips.png.a6136600a4fa5b16c9a5a7a595243191.png

Sprawdź czy grupa "Gość" jest zaznaczona. 

Pecetowicz. Forum dyskusyjne o tematyce komputerowej

• Manager
22 godziny temu, Klub Malawi napisał:

Szczerze to tylko sprawdzałem kilka razy przełączając się na domyślny i zawsze działało.

Tu chodzi, że on to sprawdza, więc zapewne jako Admin. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

3 godziny temu, SeNioR napisał:

Cześć. A sprawdź czy to czasem nie przez brak uprawnień dla gości do wyświetlania profilu.

Przejdź do strony aplikacji, rozwiń 'System' i znajdź 'Profile'. Kliknij na ikonkę "Uprawnienia" (kłódka).

profile-modul-ips.png.a6136600a4fa5b16c9a5a7a595243191.png

Sprawdź czy grupa "Gość" jest zaznaczona. 

Grupa gość ma nie widzieć profili.

Tak jak DawPi napisał, sprawdzam jako admin

W dniu 5.11.2021 o 07:42, DawPi napisał:

Próbowałeś usunąć i dodać ten widget ponownie?

Po usunięcie i dodaniu działa poprawnie, za jakiś czas nie działa potem znowu działa itd. Za każdym razem gdy nie działa a usunę i dodam ponownie widget to działa poprawnie. I tak w kółko.

Zgłaszane jest przeze mnie kilkukrotnie aż dałem sobie spokój. Według nich nie widzą problemu, a w ostatniej aktualizacji dodali wzmiankę że to naprawili.

Może im więcej osób zacznie się skarżyć tym bardziej zwrócą na to uwagę.

• Like 2

See me on GitHub or aXenDev.net!