Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

"klikalny/nieklikalny" nick


Klub Malawi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po aktualizacji do 4.6.x standardowo posypały się niektóre funkcje w naszym motywie. Większość poprawiona, ale z jednym bez Was sobie nie poradzę. Na domyślnym motywie jest OK więc na pewno się da zrobić.

Najlepsze jest to, że raz jest OK a za chwilę już nie. Chodzi o klikalne nicki w widgetach. Na  pierwszym załączniku nicki podświetlone na błękitno można kliknąć i przenosi tam gdzie powinno na drugim zał. nicki na biało nie da się kliknąć.

Nie wiem gdzie mam to szukać. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.74085351_Screenshot2021-10-13at14-00-14forumklub-malawipl.thumb.png.3c02d2aec466e59fe8bb37a8dcb1816d.png

 

1197196190_Screenshot2021-10-13at13-48-10forumklub-malawipl.thumb.png.faab7c5cf02796fb56f725a9d6a02ddb.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Godzinę temu, Klub Malawi napisał:

. Na  pierwszym załączniku nicki podświetlone na błękitno można kliknąć i przenosi tam gdzie powinno na drugim zał. nicki na biało nie da się kliknąć.

Na domyślnym skinie działa za każdym razem?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to tylko sprawdzałem kilka razy przełączając się na domyślny i zawsze działało. Przełączę się na domyślny na dłuższy czas żeby sprawdzić.

Widget online na domyślnym też inaczej wygląda. Na naszym motywie jakiś przecinek z przodu (nie zawsze) i userzy online inaczej poukładani. Jak się wyloguję to na widgecie online wciąż jestem przez jakiś czas.

Zrzuty zrobione w tym samym czasie dla porównania.Przechwytywanie3.thumb.JPG.14030d9a54745540084bb05cbc5d2118.JPG

 

Przechwytywanie4.JPG.5223b912a2c95959fa6acc190070a06d.JPG

Edytowane przez Klub Malawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to trzeba sprawdzić bity i porównać z oryginałem i poprawić skin. ;) Nie ma innej metody jak to customowy skin.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. A sprawdź czy to czasem nie przez brak uprawnień dla gości do wyświetlania profilu.

 

Przejdź do strony aplikacji, rozwiń 'System' i znajdź 'Profile'. Kliknij na ikonkę "Uprawnienia" (kłódka).

 

profile-modul-ips.png.a6136600a4fa5b16c9a5a7a595243191.png

 

Sprawdź czy grupa "Gość" jest zaznaczona. 

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
22 godziny temu, Klub Malawi napisał:

Szczerze to tylko sprawdzałem kilka razy przełączając się na domyślny i zawsze działało.

Tu chodzi, że on to sprawdza, więc zapewne jako Admin. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SeNioR napisał:

Cześć. A sprawdź czy to czasem nie przez brak uprawnień dla gości do wyświetlania profilu.

 

Przejdź do strony aplikacji, rozwiń 'System' i znajdź 'Profile'. Kliknij na ikonkę "Uprawnienia" (kłódka).

 

profile-modul-ips.png.a6136600a4fa5b16c9a5a7a595243191.png

 

Sprawdź czy grupa "Gość" jest zaznaczona. 

Grupa gość ma nie widzieć profili.

Tak jak DawPi napisał, sprawdzam jako admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2021 o 07:42, DawPi napisał:

Próbowałeś usunąć i dodać ten widget ponownie?

Po usunięcie i dodaniu działa poprawnie, za jakiś czas nie działa potem znowu działa itd. Za każdym razem gdy nie działa a usunę i dodam ponownie widget to działa poprawnie. I tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszane jest przeze mnie kilkukrotnie aż dałem sobie spokój. Według nich nie widzą problemu, a w ostatniej aktualizacji dodali wzmiankę że to naprawili.

 

Może im więcej osób zacznie się skarżyć tym bardziej zwrócą na to uwagę.

  • Lubię to 2

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.