Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(VD) Agenda View


wareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: (VD) Agenda View

Autor: Wareczek

Data wysłania: 10 paź 2009

Data aktualizacji: 12 lut 2011

Kategoria: Modyfikacje

Rozszerzenie dodające boks do panelu bocznego (oraz portalu) zawierający wydarzenia z aktywnych kalendarzy.

Pobierz plik

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy modyfikacja poprawnie wyświetla godziny rozpoczęcia danego wydarzenia?

Przykładowo na http://www.lubforum.pl/index.php? "Spotkanie Biznes przy Kawie w Lublinie" rozpoczyna się o 17:00 a modyfikacja podaje 5:00

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z tego, co widzę to w ustawieniach Wareczek dodał opcję do formatu czasu:

%I:%M %p

Zmień go na:

%H:%M

I będzie ok.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja, tym razem z nową zagadką :)

Załóżmy że mam dwie kategorie w kalendarzu: "Wydarzenia" i "Imprezy". Czy za pomocą tej modyfikacji można w pasku po prawej wyświetlić dwa oddziele kalendarze typu "nadchodzące wydarzenia" oraz "nadchodzące imprezy"?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest drobny problem z modem - na http://www.lubforum.pl/index.php? pod statystykami wyświetlają się wydarzenia wielodniowe a w pasku po prawej już nie.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeszcze dzisiaj otrzymacie aktualizację rozszerzenia. Obejmować ona będzie pełne wsparcie dla wydarzeń cyklicznych, kilkudniowych wraz z czasem ich zakończenia. Dodatkowo kilka fajnych bajerów, ulepszony design i inne :)

Przy okazji chciałbym zapytać, czy macie może jeszcze jakieś życzenia co do tego rozszerzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ha! Znalazłem zastosowanie dla tej modyfikacji na moim forum! :P Dzięki!

I od razu mały feedback: Ustawiłem limit na 5 wydarzeń. Jednak przy wydarzeniach kilkudniowych tabela jest rozciągana do 8-10 pozycji. Może zamiast dodawać każdy dzień osobno z takiego wydarzenia lepiej by wyglądał jeden wpis z przedziałem datowym [start]-[end]? W ten sposób utrzymany by został wybrany limit 5 wydarzeń i wpisy by się nie powtarzały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam błąd. Kalendarz pokazuje wydarzenia ze złą datą. ALbo 1 dzień za wcześniej, albo za późno. Różnie i losowo. Ludzie zaczynają się burzyć bo mamy mnóstwo imprez powpisywanych i bzdury się wyśiwetlają. Jak już się wejdzie na stronę główną kalendarza to jest oczywiście ok. Dodatek przekłamuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.