Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[community.invisionpower.com - pliki] (DP30) New Content Counter


Rekomendowane odpowiedzi

Wyczesany mod! ;)

Jedno ale:

Nie powinny być zliczane tematy przeczytane. 'Nowa zawartość' potrafi się utrzymywać przez kilka godzin niezmieniona, a pomimo przeczytania wszystkich wiadomości licznik wciąż będzie pokazywał liczbę. Dla przykładu:

24mgupu.jpg

Powinna się wyświetlać wartość 4, a wyświetla 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Amfidiusz: modyfikacja bazuje na ustawieniach użytkownika: jeśli masz włączone, że chcesz widzieć wszystko od ostatniej wizyty to tyle pokaże; jeśli tylko nie czytane to również to pokaże.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czy modyfikacja działa dla was dobrze? W sensie czy wyświetla tę samą liczbę postów jak po wejściu w nową zawartość?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale pokazuje ona tylko nową zawartość w dziedzinie for, a co z plikami, wpisami na blogu,nowymi stronami w katalogu itp? :-) Może warto o takiej funkcjonalności pomyśleć, skoro modyfikacja płatna... no ale, co ja tam mogę wiedzieć :-P

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

TRACKER: tak, pisałem wyżej, że myślałem o tym, jednak generalnie po co komu informacja która zmienia się bardzo rzadko. Na razie działa tylko dla postów i kosztuje w przeliczeniu ~~ 13zł.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Chciałbym dodać małą propozycję do tej modyfikacji: otóż fajnie by było by pokazywała ogólną liczbę tematów bez odpowiedzi, a pokliknięciu w link np: "Tematy bez odpowiedzi" wyświetlało ich listę. (coś kiedyś takiego było pod IPB 2.3.x)

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sorry, że odgrzewam kotleta ale mam ciekawe pytanie.

Niedawno przełożyłem szukajkę forumową na Sphinxa (polecam każdemu bo teraz spadł mi średni dzienny load CPU o jakieś 20% i chodzi naprawdę jak marzenie...) ale pojawił się tu pewien problem.

Mianowicie licznik nowej zawartości pokazuje że są nowe rzeczy (zazwyczaj kilka-kilkanaście postów) ale po kliknięciu w linka "Brak nowej zawartości". Coraz więcej userów (zwłaszcza tych co wiszą na forum non-stop) mi to sygnalizuje i mnie też się to czasem zdarza.

Czy może być to spowodowane faktem, że update sphinxa robię w cronie co 15 minut a licznik bierze nowe posty prosto z bazy (gdzie - naturalnie - pojawiają się natychmiast) ?

A jeśli więc tak jest jak domniemam to czy możnaby wyświetlać w liczniku ilość tych nowych postów ze sphinxa a nie z bazy ? Wtedy jak widzę 2 nowe posty to klikam i faktycznie są 2 posty a nie "Brak nowej zawartości".

Na pewno ktoś kto ma sphinxa ma ten problem.. mógłby to być nowy feature tego jakże przydatnego moda ?

DawPi jak chesz to dam na Ci PW konto na forum u mnie i popatrzysz jak to wygląda "w praniu"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.