Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/28/09 in Blog Comments

 1. 2 points
  Jak uważasz, ale to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Ja się pomyliłem i się do tego przyznaje. Choć patrząc po Twoich postach na forum, to się nie dziwie..
 2. 2 points
  Jakbym chciał to i ten wpis bym usunął.. Ale mam dziś dobry humor, to nie usunę.. A to czy zgodnie z regulaminem czy nie to nie problem - wszak to mój folwark!
 3. 2 points
  Swoją drogą łączyłyby się dwa fora. Tutaj wiadomo forum jest bardziej rozbudowane, popularniejsze, szybciej rozwijające się, więc logiczne, że warunki będzie stawiał DawPi, bo nie odczuwa potrzeby łączeniu się z Beyondem. Innymi słowy - mniejszy musi się bardziej namęczyć. Gdyby doszło do połączenia to nie mówimy tu o fuzji, tylko wchłonięciu forum.invisionize.pl, przez Invisionize.pl. I w tym wypadku trudno byłoby traktować na równi obu adminów.
 4. 2 points
  Innego tam nie mamy Duży parking jest po drugiej strony, ale tam pełno klientów parkuje...
 5. 1 point
  58%, oczywiście do czasu wprowadzenia opłaty emisyjnej (~10gr za litr) z której to pieniądze mają iść na zawsze na topie i "szczytny" cel jakim jest ekologia (Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska, Fundusz Niskoemisyjnego Transportu). Tymczasem, co minutę tracimy 27 tysięcy złotych (14 miliardów rocznie) na utrzymanie kościoła. Dla naszego rządu zawsze znajdą się ważniejsze rzeczy (np. zaostrzanie przepisów na posiadanie broni czarnoprochowej) od trzymania w dobrej kondycji kraju. Yak.
 6. 1 point
  Pozdrawiam i miej dzisiaj wspaniały dzień! xD Prowadził Cię Krzysztof Hołowczyc.
 7. 1 point
  Ja od dawien dawna mam tego łobuza.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Fake, Andrzej będzie na milionie, już wkrótce.
 10. 1 point
 11. 1 point
  Bo? Przy tak "wyedukowanym" społeczeństwie przez TVN / TVP i Wyborczą i "polski system szkolnictwa" to na pewno
 12. 1 point
  Mam tylko nadzieję, że i w wyborach parlamentarnych zdobędzie max. 1% głosów
 13. 1 point
  PIerwsza prosta wychodzi między 10 i 11 zaś kończy się między 2 i 3. Druga prosta wychodzi między 9 i 8 zaś kończy się między 4 i 5. W każdej części zostaje 26
 14. 1 point
  Macsch15 napisał: "Co te kobiety na udostępnianie prywatnych rozmów? " A np. w tym temacie wstawił screena z imeniem, nazwiskiem oraz prywatnym e-mailem uzytkownika PayPal: http://forum.invisionize.pl/topic/36957-paypal-znowu-robi-mnie-w/#entry226403 Trochę dziwne bo na screenach z czatu z tymi dziewczynami przynajmniej jest zamazane z kim autor wpisu pisał a na Twoim screenie są podane dane uzytkownika itp. Więc zanim znowu głupio zapytasz o takie rzeczy to może nad sobą się zastanów co robisz ?
 15. 1 point
  Z reguły to tak: wybudzam system operacyjny z uśpienia, sprawdzam czas, temperaturę, warunki pogodowe, uzupełniam zapas energii śniadaniem i kawą, ubieram się, za pomocą pompki tłoczącej uzupełniam braki powietrza w przednim i tylnym kole, montuję komputer pokładowy i uruchamiam go, montuję torbę, oświetlenie, odpowiednią ilość telefonów komórkowych i głośniki, włączam na jednym z telefonów muzyczkę przez a2dp, wsiadam na pojazd i uruchamiając komendę lewa noga prawa noga wykonuję program z użyciem tzw. pętli aż: a) wystąpi jakaś przeszkoda na drodze lub utrudnienie w ruchu, b) zgłodnieję i zauważę sklep, c) dotrę do punktu docelowego, d) zauważę obiekt godny uwagi i wtedy wyjmuję inny telefon komórkowy, by zrobić pamiątkowe zdjęcie a potem wracam do bazy Naturalnie są wyjątki jak ostatnio na przykład trafiło się jeziorko i trzeba się było wykąpać
 16. 1 point
  Popraw pisownię, interpunkcję i składnię zdań lub zwróć państwu pieniądze za edukację
 17. 1 point
 18. 1 point
 19. 1 point
  Fajny, ale trochę okrojony, bo tych telewizji, gazet i partii jest nieco więcej. Mnie się podoba na przykład ten klip:
 20. 1 point
  http://forum.invisionize.pl/uploads/imgs/pre_1313336826__2011-08-14_17-45-45.png
 21. 1 point
  raczej to http://www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-usuwanie-duplikatow-stron-w-wynikach-Google-t44419.html
 22. 1 point
  Nie mogę się powstrzymać, ale... chcesz to robić za niego?
 23. 1 point
  Rozumiem DawPi. Mnie samemu tu kiedyś na forum zdarzyła się wpadka, puściły mi nerwy i "poleciałem" po DawPi. Ale tak jak napisał, czasem dobrze jest "wylać z siebie wiadro pomyj", by potem atmosferę oczyścić. Oczywiście, gdyby taka sytuacja miała powtarzać się non stop, to wiadomo że było by to nieakceptowalne. Rozumiem też Ciebie Marek607, że wchodząc na forum nie masz ochoty czytać tego typu wypowiedzi. Możemy jedynie skierować apel do społeczności forum, by nie wdawała się w tego typu "polemiki".
 24. 1 point
  Co tu nie kapisz? WBB jest oparty na frameworku WCF. I tyle.
 25. 1 point
  Poważnie? Ja w katalogu nie widzę działu, gdzie można by umieścić swoje forum.
 26. 1 point
  Można przecież wpisująć [inne]
 27. 1 point
  Kurcze, chciałem napisać "to byłoby fajne" Jedna literka, ale ja czuję różnicę xD
 28. 1 point
  Dawidzie nie widzę potrzeby abyś poznał mój nick na Beyondzie.
 29. 1 point
  Ja nie chcę niczego z niczym łączyć. Idea była dość dawno, jak beyond jeszcze nie miał tyle userów i postów, a invisionboard powoli dogorywał. Jednak nie znacie moich relacji z Dawidem (Spanner), by wydawać takie osądy. Nie będę tutaj tego opisywać, bo jest to nasza prywatna sprawa. busu: bardzo mnie interesuje, co na nick masz u Spannera, bo wnioskuję, że masz dużą wiedzę i chciałbym wiedzieć, kto się kryje za anonimowym nickiem. Wracając do sprawy: pomysł umarł dawno, raczej już nie wróci. To, że czasem pojawiają się zgryźliwości na temat tego i tamtego z mojej strony, to nic na to nie poradzę. Taki już jestem, że wolę wygarnąć coś szczerze, a potem zbieram opinie, niż tłamsić w sobie. Proszę tylko pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy prawo do pomyłek.
 30. 1 point
  można bardzo łatwo taką umowę bo nie jest ona okresowa a po drugie nr telefonu może zmienić właściciela przecież przez co umowa jest nie ważna, sam wysłałem takiego sms do plusa i nic nie przychodzi z tego numeru.
 31. 1 point
  Tak, ale niejednokrotnie wiadomości nie są od operatora, tylko z jakiegoś tam numeru. I takie wiadomości powinien na moją prośbę operator blokować.
 32. 1 point
  Blokada wysyłania irytujacych wiadomości (spamu) SMS z sieci PLUS: Wyslac sms pod bezplatny numer: 8010 z trescią "STOP" (z duzych liter) Dostajesz sms-a : Numer został wypisany z listy wysyłkowej.
 33. 1 point
  Od godów to Ty się odczep
 34. 1 point
  Angielskie przekleństwa też się liczą? Bo wśród znajomych czy na boisku poprzez jedno zwykłe 'f*ck' czy 'shit' można wyrazić więcej emocji niz opisując je językiem niebędącym ojczystym
 35. 1 point
 36. 1 point
  tytytt, ja pote % oj, nie piszę już nid :f cale sdzczesice, ze w blogach nie uwaSAMA CO PISZE
 37. 1 point
  Widzisz w ich gronie jakiś zdrowych?
 38. 1 point
  Mogliście wcześniej pisać, że macie jakąś stronę xDD
 39. 1 point
 40. 1 point
  Bambuuuus jest akurat mój
 41. 1 point
  Ciekawe: http://adminextra.com/topic/2147-be-careful-when-buying-from-others-the-license-for-ipb/
 42. 1 point
  Bardzo fajnie, z jajem na twardo.
 43. 1 point
 44. 1 point
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 45. 1 point
  DawPi Ty tylko o tym chlebie myślisz ^^, oderwać się trzeba czasami, bo inaczej można zwariować. =] Co do zdjęć, będą jutro zapewne - postaram się.
 46. 1 point
  Screens or it didn't happen! Przyjemna imprezka w gronie sprawdzonych znajomych - zazdroszczę, ja nie mam na nic czasu!
 47. 1 point
  Ten AQQ to na zlecenie Wareczka? Czyżby rewolucja na .eu? Największe wrażenie robi Technology Pro - prosty, ale ma coś w sobie. Brawo!
 48. 1 point
  Dziękuję za miłe słowa.
 49. 1 point
  No kurcze fakt bardzo utrudnione, przecież to normalne, że admin może jedynie zarządzać klasami w CSS... Dziwna opcją jest w ogóle ujawnienie tego "czegoś" dla zwykłego użytkownika.. rozumiem, żeby admin miał taką opcję, ale user?o.O Dziwna sprawa.
 50. 1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.