Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Filmy


Gość Flanger

Rekomendowane odpowiedzi

Weźcie oglądajcie i polecajcie, bo nie ma co oglądać. :P

Ichi the Killer

Gran Torino

Kac Vegas

Quantum Apocalypse (przeciętny , możesz nie oglądać :P )

Ninja Assassin

R-Point

2012 (totalny fake ale ma całkiem ciekawe efekty nieraz)

Efekt Motyla 3

The Spirit

no i ewentualnie Saw 6 , jeśli lubisz przesadzoną ilość trupów i krfii

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś rzucił przedpotopowymi tytułami :P

The Spirit - Nudy, nudy, nuuudy!

Efekt Motyla 3 - Pierwszej części do pięt nie dorasta!

2012 - Porażka!

Piła 6 - Ileż można?!

Ninja Assassin i Kac Vegas - Miodzio!

Gran Torino - Perfekcyjny! Ale o tym już chyba pisaliśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranormal Activity - dawno nie oglądałem tak przekonującego horroru. I tak strasznego... Film udowadnia, że aby zrobić porządne kino grozy nie potrzeba hektolitrów krwi i wszędzie porozrzucanych szczątków ciał. Ani nawet straszenia bezpośredniego (typu: wyskakujący potwór zza drzwi). W Paranormal Activity nie ma potworów, nie ma duchów, nie ma krwi a film ryje banię jak cholera...Do tego stopnia, że w scenie, w której jeden z bohaterów najzwyczajniej w świecie wstaje z łóżka sikasz z przerażenia.

Edytowane przez Bartek

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może skomentuję i polecę Iron Mana 2 :(

Fabularnie film tak samo dobry jak pierwsza część, a wiadomo, że tam gdzie efekty specjalne zwykle fabuły nie ma - film ogólnie jest ciekawy. Jak już wspomniałem dobre efekty specjalne, odpowiednio dobrany czarny charakter, rządny zemsty.

Szczerze mówiąc to po zwiastunach spodziewałem się, że użyli w nich najlepsze fragmenty filmu, na szczęście pozytywnie się zdziwiłem :) Naprawdę warto obejrzeć, a dla osób, które oglądały jedynkę, pozycja obowiązkowa.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wczorajszych premier Book of Eli zdecydowanie góruje nad Wolfmanem - chociaż w obu przypadkach zakończenie do d*py.

Nie wiem, czy już tutaj polecałem, ale z "trochę" starszych pozycji obowiązkowy tytuł to 12 Angry Men! Zetknąłem się z nim miesiąc temu, a do dzisiaj jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unthinkable - Zdecydowanie jeden z najlepszych thrillerów, jakie kiedykolwiek oglądałem. Fabuła genialna w swojej prostocie, nieustannie odnosząca się do emocji widza i stawiająca go na granicy moralności i wyższego celu. Każdy po zakończeniu seansu musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie: How far would you go?

http://www.youtube.com/watch?v=vLufgELgjhk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Unthinkable - Zdecydowanie jeden z najlepszych thrillerów, jakie kiedykolwiek oglądałem. Fabuła genialna w swojej prostocie, nieustannie odnosząca się do emocji widza i stawiająca go na granicy moralności i wyższego celu. Każdy po zakończeniu seansu musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie: How far would you go?

Dobry, ale bez przesady.. ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Co jest? Nikt nic nie ogląda przez wakacje? :a:

No to ja hurtem 2 filmy, które ostatnio oglądałem.

Yip Man (2008)

Film biograficzny o Yip Manie, twórcy jednej ze szkół kung-fu działającej do dziś, legendarnym nauczycielu m.in. Bruce'a Lee.

Świetnie zrealizowane sceny walk, prosta, ale ciekawa fabuła. Jak ktoś lubi tę tematykę to polecam :D

Książę Persji: Piaski Czasu (2010)

Barwnie zrealizowany film na podstawie słynnej gry. Ciekawy, z szybko zrealizowanymi scenami walk i ucieczek po dachach perskich miast, humorystyczny. Warto popatrzeć.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaski Czasu mi się nie podobały. Może dlatego, że oczekiwałem dramatu historycznego z elementami nadprzyrodzonymi, a wyszła komedia przygodowa połączona z Fantastyką. Coś dla fanów Mumii.

Od siebie dorzucę Centuriona - film zrealizowany przez brytyjskie Pathe opowiadający historię jednego z legionów rzymskich, który zapędził się za daleko na północ w krainy Piktów. Na prawdę dobrze zrobiony, a i historia niebanalna :D

W między czasie oglądam The Pillar of Earth - również historia o ziemiach brytyjskich, jednak w trochę późniejszym okresie (ok. XIII w.). Coś na podobieństwo Króla Artura, gdzie poruszane są problemy monarchów, duchowieństwa i zwykłych ludzi, a wszystko na tle wojny o tron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaski Czasu mi się nie podobały. Może dlatego, że oczekiwałem dramatu historycznego z elementami nadprzyrodzonymi, a wyszła komedia przygodowa połączona z Fantastyką. Coś dla fanów Mumii.

Chyba rzeczywiście zależne jest to od tego czego oczekujemy. Ja spodziewałem się po tym filmie czegoś między Mumią, a 300 i to właśnie dostałem :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do 300 to mu daleko. Poza tym film o Spartanach był właśnie dramatem historycznym - i takie filmy lubię. Liczyłem na obraz podobny do Red Cliff, tyle że oparty na terenach dzisiejszego Iranu. Film o chłopaku, któremu zabijają ojca, bracia się od niego odwracają, a on sam, jako wygnaniec, musi walczyć o zwrot honoru. Wtedy nawet Hasasyni by mi nie przeszkadzali :D A Dastan częściej się śmiał i droczył z dziewczyną niż rzeczywiście był przerażony swoim losem. No ale taka jest natura filmów przygodowych...

PS Zaczął się szósty sezon Weeds :a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.