Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Paczki EN nie mam. Poza tym potem dogrywając np. spolszczenie shoutboxa, wgra się ono do EN i PL. To IPS musi jeszcze dopracować.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbym Cię prosić o wyeksportowanie poszczególnych modułów (Systems, Forums, Members, Calendar, Chat Services, Portal, IPS Converters) w jęz. angielskim i wrzucenie ich gdzieś do ściągnięcia? Poradziłem już sobie z polskim. Pojawił mi się na liście, tylko, że teraz mam English (polski) i Polski (polski), dlatego potrzebuje moduły z oryginalnego angielskiego.

Edytowane przez igoriq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie mam ( czystego ) obecnie. Zainstaluj sobie z boku testowe forum i z niego eksportuj. Jest to całkowicie legalne i zgodne z warunkami licencji.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, za moją wcześniejszą wypowiedź - nie zbyt wyczerpującą.

Jeśli tak szybko odpisujecie, to chciałbym prosić czy mógłbym dostać to spolszczenie w "kilku kawałkach", tzn. może wystarczyłoby każdy "moduł" osobno tj. System, Fora, Użytkownicy. Czy tam jeszcze szczegółowiej, ponieważ mam hosting na "proserwer.pl" (Nie reklamuje rzecz jasna, ani nic z tych rzeczy.) pisałem do supportu, jednak poradzili zoptymalizować skrypt lub podzielić go na kilka, bo mi pamięci nie zwiększą bo dla wszystkich użytkowników jest taka sama :D Nie ma co... przyznam się bez bicia..

Nie jestem programistą, nie potrafię tego zrobić.

Próbowałem tak na "chłopski rozum" czyli skopiowałem sobie do 5.000 linijek od góry tego pliku language, i skopiowałem dół do tego. Jednak przy próbie importu napotkałem się z jakimś błędem ;-)... Więc taka "sztuczka" tutaj niestety nie pomoże.

Więc prosiłbym o pomoc profesjonalistów, czyli was. ;-) :D

Pozdrawiam, i liczę na szybką odpowiedź. Ew. jakieś porady czy właśnie kilka plików podzielonych tego spolszczenia ;-)

Błąd w tym stylu:

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/brp/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php on line 1863

Czyli że 32MB? mam pamięci tylko :D..

Edytowane przez bull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przegrzebałem całe ftp.

A katalogu modules ani śladu :D.

Więc chyba doszedłem do wniosku, że chodzi o Moduły i Aplikacje w ACP.

Zatem wrzuciłem przez ftp spolszczenie ".xml.gz" do "/admin/applications_addon/other"

Włączyłem i... nic.

Proszę o jakieś głębsze wytłumaczenie :D

Jak to zainstalować przez te moduły, dobrze wrzucam? może stworzyć tam katalog i dopiero wrzucić do katalogu ten pliczek ".xml.gz"?

Edytowane przez bull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację!

Zajarzyłem już co jest grane...

Ale tuman ze mnie ;-) Pomyślałem że modules to jakieś dodatkowe aplikacje, więc będzie mi to zbędne.

A tłumaczeniem całego forum jest tylko główny, jedyny plik.

Wybacz za moją postawę, piwo dla ciebie kolego!

Nie spodziewałem się, że miałem to pod nosem...

Ahh, no cóż. Człowiek się uczy na własnych błędach.

Pozdrawiam, i dziękuje za uwagę! ;-)

Małe pytanko, co do zmiany dnia na polski przy podaniu daty napisana postu w temacie na głównej stronie forum :D Jak zmienić na pl z en tą datę?

Edytowane przez bull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie, bo będę potrzebował zapewne ręcznie przetłumaczyć pliki z tego modułu:

"ipCore305-pl131.xml" jakbyś mi mógł podać nazwy 'plików' (w ACP) które znajdują się w tym module, byłbym wdzięczny.

Bo jednak ta paczka waży prawie 400 Kb i przez to prawdopodobnie nie chce mi jej zainstalować - ten błąd z pamięcią wyskakuję.

Byłbym wdzięczny za pomoc, a może posiadasz go podzielonego na 2 - 3 części? wtedy było by już w ogóle elegancko.

Bo nie musiałbym się męczyć, skoro już ktoś to zrobił.

Oczywiście nie polegam zwykle na gotowcach, ale tego jest naprawdę sporo. Próbowałem spalszczać ręcznie i praktycznie wszystko zrobiłem, ale jednak twój sposób zadziałał i jest świetnie tylko te "ipCore305-pl131.xml" moduł mi się nie chce załadować.

Przepraszam za double, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, również tak pomyślałem.

Przerzucałem się z boo.pl -> proserwer.pl

"Ahh, te hostingi za sms :D"

Rezultat znikomy.

Wszystko gra, a wie ktoś jak wyłączyć na stronie głównej forum te okienka dwa po prawej stronie " Najnowsze tematy, Obserwowana zawartość " ?

Żeby nie trzeba było za każdym razem tego "X-ować" i dopiero forum by się "rozciągało".

Edytowane przez bull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra, a wie ktoś jak wyłączyć na stronie głównej forum te okienka dwa po prawej stronie " Najnowsze tematy, Obserwowana zawartość " ?

Żeby nie trzeba było za każdym razem tego "X-ować" i dopiero forum by się "rozciągało".

A co to ma wspólnego ze spolszczeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spolszczeniem, może i nic.

Ale mógłbyś być tak łaskaw i odpowiedzieć - bo skoro już tutaj zadaje pytania, i udzielono mi tutaj szybko odpowiedzi.

To i również chciałbym owej ponownie, a to w końcu forum do pomocy podobno :-)

Czy to zależy od szablonu? - da się to jakoś wyłączyć. Przeszkadza jednak trochę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Manager

Czy ktoś testował tego tłumaczenia na nowej wersji beta? Jeśli nie działa - DawPi, kiedy można się spodziewać działającego?

A po polsku?

Dlaczego zakładasz, że nie działa? Co ma nie działać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po polsku?

Dlaczego zakładasz, że nie działa? Co ma nie działać?

Nie zakładam, pytam się. :) Testowane - działa. Nie wgrywałem tylko spolszczenia do admina łatwiej jakoś po angielsku jest.

Co do "polskości", pisałem wiadomość na raty i tak wyszło...

Edytowane przez meto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.