Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

System Settings i tak będzie po Angielsku? Bo głównie o to mi chodziło... No ok w takim razie już nie potrzebuje spolszczenia acp

Lul.. Dobre.

Tak to jest, jak się czyta pierwszą i ostatnią stronę tematu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to poradze sobie bez menu :P teraz pytanie jak ustawić Polski jako domyślny... w rozwijanym menu obok języka tego nie ma... coraz bardziej zaczynam nienawidzić ten skrypt :P

edit:// mam już menu po Polsku o_0 Firefox z nikąd mi poprawił... dziwne

Edytowane przez seba-zzdw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dobra to poradze sobie bez menu :P teraz pytanie jak ustawić Polski jako domyślny... w rozwijanym menu obok języka tego nie ma... coraz bardziej zaczynam nienawidzić ten skrypt :P

Coraz bardziej wpadasz w ignorację. Takie teksty niczemu i nikomu ni służą. Jeśli nie chcesz otrzymywać pomocy to po prostu napisz.

Język domyślny ustawia się w edycji danego języka (nie fraz w nim) - taką pozycję masz właśnie w tym menu rozwijanym, ale pozycja 'edytuj' nie wzbudziła Twojego zainteresowania..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie wzbudziło mojego zainteresowania. Od lat bawie się mybb i phpbb które dla mnie od początku były nieziemsko intuicyjne, a przechodząc na IPB miałem pewne nadzieje i według mnie stąd moja frustracja nad skryptem. Po prostu wszędzie było łatwiej niż tu. Może to faktycznie kwestia przyzwyczajenia i za miesiąc-dwa zbuduje kapliczkę IPSu i będę się do niej modlił, ale póki co się na to nie zanosi. Faktycznie mogę marudzić ale myślę że za jakiś czas ogólna niechęć do IPB mi przejdzie z biegiem czasu i integracją z skryptem wszak pamiętam moją przesiadkę z phpbb2->phpbb3 to też leciały różne epitety pod nosem ;)

W każdym bądź razie dziękuje za pomoc ;)

Edytowane przez seba-zzdw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się do panelu administracyjnego, na stronie powitalnej wybierz "Manage Languages", w wyświetlonym formularzu przejdź do sekcji "Import language", wciskając "Przeglądaj..." wskaż na dysku lokalnym paczkę językową, a następnie wciśnij "Import".

Mam IPB 3.1.2 i niestety nie mam na głównej opcji "manage languages", ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie szukać? (jestem nowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze będę męczył :)

Pytaj śmiało, ale pamiętaj o zasadzie jeden temat=jeden problem. :)

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam Problem do Tego Dodałem Język Polski Przed Aktualizacją teraz Doszedła Aktualizacja i Dodaje ona Pasek ten Zrobiłem Wszystko co należy Dodałem od Nowa Jezyk i zrobiłem Rebulid i (Dostały Dodane System Control Panel i te opcje zostały tylko przetłumaczone prosze o Pomoc)

PS. Już udało mi się to zrobić poprostu 1 Rebulid nie chciał działać a 2 Już zadziałał lecz trzeba było poczekać na zmiany

Edytowane przez FighterWks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, możecie mi wyjaśnić jak zainstalować to spolszczenie? to trzeba wrzucać przez FTP? bo wypakowałem te pliki na dysk i próbuje zaimportować przez plik xml, ale wyskakuje "An error occurred while attempting to upload the language pack.". Info o instalacji nie pomaga, możecie wyjaśnić mi instalację krok po kroku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.