Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Huh. Wiesz, nie traktuj tego forum, jako prywatnego supportu, bo takim nie jest. :lol:

Masz dwie możliwości:

  • czytać forum, potem trochę poczytać forum by na końcu ... poczytać forum i uczyć się samemu,
  • zapłacić komuś, kto się na tym zna, by wykonał to za Ciebie.

Tylko od Ciebie zależy, jaką drogę wybierzesz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A czy ktoś próbował spolszczyć te opcje w panelu admina których nie da się spolszczyć przez frazy??

Są to zaszyfrowane pliki czy można je otworzyć notepadem i ręcznie całość tłumaczyć??

Które to pliki??

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie tyle w bazie, a w plikach .xml, które będziemy chcieli spolszczyć, by przy instalacji dodały się polskie frazy. :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie tyle w bazie, a w plikach .xml, które będziemy chcieli spolszczyć, by przy instalacji dodały się polskie frazy. :P

To wcale nie jest takie proste. Zmiana zawartości plików nic nie da o ile nie zrobimy tego przed instalacją skryptu (czy też aktualizacją).

Helloł? :)

Hmm czyli wychodzi na to że trzeba się uzbroićw cierpliwośc i instalowaćkilkanaście razy IPB ;/

Dlaczego kilkanaście? No i po co?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Właśnie nikt, ale jak ktoś będzie stawiać dopiero forum, to byłoby miło, gdyby miał taką możliwość.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nikt, ale jak ktoś będzie stawiać dopiero forum, to byłoby miło, gdyby miał taką możliwość.

Albo aktualizować........

Kilkanaście razy dlatego że wątpie że komuś uda się w 100 % bezbłędnie przetłumaczyć wszystkie frazy :)

Szkoda że nie da się tego zrobić metodą podmiany xml-a....

Fraz jest od ......... ale satysfakcja będzie jeszcze większa :P

P.s. A jak się to ma do aktualizacji wersji??

tzn spolszcze wszystko , zainstaluje wersję 3.0.5 i bedzie ok. A jak wyjdzie 3.0.6 to będę musiał wszystko tłumaczyć od nowa??

Edytowane przez Marek607

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Marek, jak chcesz, to możesz wykonać spolszczenie owych .xml. Potem sprawdzimy to wspólnie z tłumaczami ( może chcesz tym projektem dołączyć? ).

Przy aktualizacji wystarczy, że się najpierw wyśle pliki .xml i powinno uwzględnić zmiany.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja spolszczenia! Kompatybilne z IP.Board 3.0.5. Nowością w naszej paczce jest spolszczone pozycje menu bocznego w panelu administracyjnym. Więcej informacji znajdziecie w opisie pliku spolszczenia. Poniżej pokazowe zrzuty ekranu.

Aktualizację samego spolszczenia również bardzo polecamy. Nasi tłumacze uaktualnili dokładnie 120 wpisów językowych!

post-139-1260391192,5266_thumb.jpg

post-139-1260391193,9884_thumb.jpg

post-139-1260391195,4812_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi jeśli uda mi się tylko gdzieś wyciagnąc tanio licencje ( jedna mi zwiała sprzed nosa ;/) to oczywiscie że się przyłącze do Was - może i angielski nie jest moja mocną stroną ale sądze że po poprawkach tłumaczy uda sie to wszystko ladnie skleić :P

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu czynności:

Menu panelu administracyjnego (nowość !!!)

Od spolszczenia w wersji 1.3.0 dodaliśmy spolszczone pozycje menu panelu administracyjnego.

Instalacja menu PL:

1. Wgraj zawartość folderu "upload" do katalogu głównego forum (według podziału ustalonego w nim) zastępując istniejące tam pliki XML.

2. Przejdź do panelu administracyjnego forum, dalej wejdź z lewego menu w pozycję "Manage Applications & Modules" i naciśnij przycisk "Przebuduj aplikacje i moduły".

w moim panelu administracyjnym pojawiły się teraz krzaki:

post-55-1260396097,5186_thumb.jpg

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Marek: czekamy! :P

necik: spolszczenie jest do wersji utf8. Pewnie masz inne ( iso 2 ). Tutaj może być problem, bo IP.Board wywala błędy jak pliki są inaczej kodowane niż utf8. Jednak spróbuj przekonwertować pliki .xml przy pomocy programu gżegżółka, a potem ponownie przebudować aplikacje, wg instrukcji.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wszystkie moje 3 serwisy powinny działać na utf8 (przynajmniej takie były założenia) :P

Wspomniany wyżej problem dotyczy forumgsm.pl, na innych na razie nie sprawdzałem.

Ewentualnie... jak wrócić do poprzedniej (angielskiej) wersji?

Edytowane przez necik

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wszystkie moje 3 serwisy powinny działać na utf8 (przynajmniej takie były założenia) :P

Wspomniany wyżej problem dotyczy forumgsm.pl, na innych na razie nie sprawdzałem.

To chyba założenia nie wyszły...

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie. Nie tracimy możliwość. Niedawno czytałem, że napisali, że są tacy 'pro', że w ACP odnajdują się na czuja i tłumaczenia im nie przeszkadzają. :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi żadna nowość.. Ja w większości dystrybucji jakimi się bawiłem nieraz zanim zainstalowałem spolszczenie to jechalem na angielskiej wersji........ Jeżeli człowiek robi kilkanaście razy te same czynności to w pewnym momencie nie przeszkadza mu czy to po polsku czy po angielsku :P

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.