Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pomysły na rozkręcenie forum


otlet

Rekomendowane odpowiedzi

Każda gra ma już swoje forum i trzeba mieć niezły budżet na rozkręcenie tematu. Mając jednak na uwadze mocnych graczy (w sensie podmiotów) na rynku, mogą to być środki wyrzucone w błoto.

Jeśli jednak jesteśmy już przy http://zombieforum.com.pl/ to ja wchodząc na takie forum, a poszukując informacji o tematyce zombii zawiodę się, bo ani o filmie, ani o wpływie na kulturę, pół recenzji, ani nawet kiedy nowy odcinek WalkingDead na AMC. Niestety tak to się to nie powiedzie.

Edytowane przez elroy
logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno oryginalny pomysł, chęci do pracy i jak napisali wyżej: ciekawa treść, odpowiednio do tematyki dobrane działy i zazwyczaj pieniądze, aby gdzieś wykupić reklamę.

 

Swoją drogą elroy ma racje, odwiedzając Twoje forum o zombie nie dowiem się nic o moim ulubionym serialu The Walking Dead, ani niczego o filmach, komiksach czy też książkach powiązanych z tą tematyką. Zaledwie 7 działów dotyczących tematyki zombie, a reszta to po prostu jakiś offtop, nawet jest serwer Minecraft... jak taki serwer ma się do Zombie?

Edytowane przez lamusq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz rozkręcić forum? Kup reklamę na nk.pl i masz tysiące użytkowników na forum w ciągu kilku sekund tak że serwer na którym stoi twoje forum upada :D

 

Dla zainteresowanych: http://nk.pl/reklama/cennik

 

Brać póki tanio! :D

  • Lubię to 2

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie spiesz się. Konsekwetnie dąż do obranego celu i nie ustalaj sobie terminów, czy nie zakładaj żadnych liczb, gdyż bardzo szybko się zniechęcisz. Staraj się w swoim czasie naprawiać wszystkie błędy i uzupełniaj forum unikalną treścią, a na pewno po czasie zdobędziesz użytkowników, a dalej to już z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie na etapie budowy nowego forum - tematyka ogólna. Generalnie ponieważ jakimś budżetem dysponuje chciałbym rozwinąć forum przy użyciu kilku sposobów:

 

a) program partnerski - będziemy przekazywać zdrapki pre-paid gsm za zdobycie określonej liczby punktów

b) adwords, kierowanie reklamy na fora dyskusyjne podobnej tematyki

c) propaganda na innych forach

 

Przeczytałem by się nie zniechęcać i nie wyznaczać terminów. Ponieważ wszystko robie sam, bardzo trudno się nie zniechęcać :( a przede wszystkim poniekąd brakuje mi osoby, która zna tematykę IPB, rozkręcania for a z którą możnabyło by wymieniać poglądy, działać a przede wszystkim wspierać się w rozwijaniu serwisu.

 

Chodzi mi o forum: http://forumowicz.eu

Edytowane przez SN2010

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja również reklamuję swoje forum na wszelkich forach, gdzie jest to możliwe.

 

Skuteczne też jest pisanie w postach i np. podać link do wątku na swoim forum gdzie jest nawiązanie do sprawy ;]

 

To jest zwykłe spamerstwo, spam jest karalny z tego co mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.