Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ile kosztowała wasza licencja?


Gość Stefcio1
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez insp,

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz cennik: http://www.invisionpower.com/buy . Sama licencja + suite core kosztuje 165$. Reszta dodatków wyceniona poniżej, należy je doliczyć do kwoty 165$. Więc łatwo sobie wykalkulujesz ile jaka kombinacja kosztuje. Z resztą teraz możesz kupić samo Suite Core + dowolną aplikację bez forum, wtedy do ceny 90$ doliczasz koszt wybranych aplikacji. Jeśli ktoś ma starą licencję dożywotnią, jest warta znacznie, znacznie więcej - o jej cenie decydują prawa popytu / podaży ;)

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz cennik: http://www.invisionpower.com/buy . Sama licencja + suite core kosztuje 165$. Reszta dodatków wyceniona poniżej, należy je doliczyć do kwoty 165$. Więc łatwo sobie wykalkulujesz ile jaka kombinacja kosztuje. Z resztą teraz możesz kupić samo Suite Core + dowolną aplikację bez forum, wtedy do ceny 90$ doliczasz koszt wybranych aplikacji. Jeśli ktoś ma starą licencję dożywotnią, jest warta znacznie, znacznie więcej - o jej cenie decydują prawa popytu / podaży ;)

Podstawowy zestaw kosztuje 175$. :P

Ale przy zakupie kolejnych licencji dostajesz zniżki, więc pewnie dlatego masz taką cenę.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kliknij w ten link: http://www.invisionpower.com/buy to się przekonasz. Z resztą mogę dać screena:

 

 

post-1614-0-08805000-1365782389_thumb.pn

 

Ewidentnie Core Suite potaniał ze 100$ na 90$ i tyle :)

 

 

Edit: O lol, dopiero na screenie zauważyłem że jakimś cudem byłem zalogowany :blink: Fakt, po wylogowaniu cena wynosi 175$ :)

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, że są zniżki przy większych zakupach. Mnie ciekawi jednak czemu po wejściu na stronę invisionpower byłem zalogowany, mimo iż od miesięcy się tam nie logowałem, a niedawno nawet czyściłem ciastka i pamięć podręczną :P Mimo wszystko na kupnie licencji ciężko stracić, ba - jest to praktycznie niemożliwe. Zawsze można ją odsprzedać za taką samą kasę lub zbliżoną, a z czasem jak licencja drożeje - można cenić ją sobie bardziej. Np. w wakacje 2011 licencja na samo IPB kosztowała 150 $. Teraz 175, więc 25$ jest się do przodu. Nawet gdyby pójść komuś na rękę i obniżyć cenę o te 20$ potrzebnych na transfer, to i tak jest się 5$ do przodu. Dawniej były też dożywotnie bez konieczności odnawiania, więc na sprzedaży takiej można zarobić jeszcze więcej. No chyba, żeby IPS zakończył działalność, wtedy ceny licencji poleciałyby w dół. Ale tak - praktycznie stracić się na tym nie da, bo każda - nowa czy używana licencja przetransferowana daje takie same korzyści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, że są zniżki przy większych zakupach. Mnie ciekawi jednak czemu po wejściu na stronę invisionpower byłem zalogowany, mimo iż od miesięcy się tam nie logowałem, a niedawno nawet czyściłem ciastka i pamięć podręczną :P

A może byłeś zalogowany na ich forum? :P

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiesz mi, że ktoś kupi nawet kilkumiesięczną licencję od jakiegoś Manfreda za 160$ mając nówkę bez ryzyka za 20$ więcej od IPSu :P

 

Powiem. Po świecie chodzi wielu ludzi delikatnie mówiąc mniej rozumnych od pozostałych. Jak widzą cenę 160$ zamiast 175$ to się ślinią jak pies na kiełbasę. A potem płacz bo coś nie działa. A jeszcze jak napiszesz promocja,  okazja lub dodasz do licencji paczkę draży to już są wniebowzięci :D

 

 

 

A może byłeś zalogowany na ich forum? :P

 

 

A to z pewnością, bo często zaglądam do marketu :) Wot i zagadka rozwiązana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, żeby IPS zakończył działalność, wtedy ceny licencji poleciałyby w dół. Ale tak - praktycznie stracić się na tym nie da, bo każda - nowa czy używana licencja przetransferowana daje takie same korzyści :)

 

Gdyby IPS zakończył działalność, to nie trzeba by było wtedy posiadać licencji, więc upadły by te darmowe silniki typu mybb i inne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, już teraz ten skrypt jest tak modny, że 90% for ma nulled'a.

 

Co by się stało, gdyby ten skrypt stał się nagle darmowym? Wszystkie fora by były na nim oparte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.