Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak otworzyć forum poprzez phpMyAdmin


Dementor
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
kupiłem nieaktywne od dłuższego czasu forum, mam bazę i pliki forum, jednak poprzedni właściciel zamknął forum i nie pamięta swojego hasła do strony abym mógł zalogować się do panelu admina.
 
Wszedłem więc do phpMyAdmin bazy skopiowałem użytkownika i podmieniłem dane na swoje włącznie z :
member_login_key
members_pass_hash
members_pass_salt
 
skopiowałem je z nowo utworzonej bazy ( specjalnie na te potrzeby ) . Niestety nie mogę nadal zalogować się do panelu admina, wyskakuje taki błąd:
 

There appears to be an error with the database.
If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.



Zaznaczam też, że strona wcześniej stała na innej domenie która już wygasła i obecnie postawiłem forum na subdomenie innej domeny.
 
Być może gdybym otworzył forum to mógłbym się zarejestrować i zmienić w phpMyAdmin sowje konto na administratora.
 
Więc proszę powiedzcie jak otworzyć forum przez MySQL.

Wersja tego forum to 3.4.4

Edytowane przez Dementor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie to nie jest śmieszne. To nic nie daje ponieważ na email przychodzi tylko nagłówek i stopka nazwy forum i nic więcej. Już próbowałem zarówno ze swoim kontem utworzonym poprzez MySQL jak i jego.

Edytowane przez Dementor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Są metody logowania do forum bez hasła do konta. Jednak robi sie to na chwilę by właśnie wpisać nowe hasło admina.

Wymagany dostęp do ftp.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin\sources\classes\session\adminSessions.php

 

Znajdź:

	/**
	 * Get the validation status
	 *
	 * @access	public
	 * @return	bool
	 */
	public function getStatus()
	{
		return $this->_validated;
	}

Zamień na:

	/**
	 * Get the validation status
	 *
	 * @access	public
	 * @return	bool
	 */
	public function getStatus()
	{
		return true;
	}

I pamiętaj że po zmianie każdy będzie miał dostęp do ACP więc na ten czas dobrze abyś sobie zabezpieczył katalog /admin np. htpasswd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno po wykonaniu kroków napisanych przez Macsch15 jak i DawPi zamiast panelu do logowania do acp wyskakuje mi to znów:

 

 

There appears to be an error with the database.
If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

 

po wejściu w   /cache/sql_error_latest.cgi i sprawdzeniu jaki to błąd pokazało mi się to:

 

 

Date: Mon, 16 Feb 2015 20:19:53 +0000
 Error: 1146 - Table 'botow.admin_login_logs' doesn't exist
 IP Address: xx.xxx.xx.000 - /admin/index.php
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT * FROM admin_login_logs WHERE admin_success = 0 AND admin_time > 0 ORDER BY admin_time DESC LIMIT 0,4
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/sources/base/ipsController.php                                       | [admin_core_mycp_dashboard].doExecute                                         | 306               |

 

 

Tak jakby takiego admina nie było - ale tak jest zarówno jak w pisuję swój nick i hasło .

 

w admin/sources/base/ipsController.php mam to:

$this->doExecute( $registry );

 

 

 

Za to ja przywrócę znów dawny układ czyli bez zastosowania porad Macsch15 jak i DawPi mam panel do logowania jednak przy próbie zalogowania mam znów to:

 

 

There appears to be an error with the database.
If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.