Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pytanie o odnowienie licencji


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Przygotowuję się do upgrade, więc zaczynam rzecz jasna od kwestii licencji. W panelu wygląda, to tak, jak na screenach. Pytanie.

 

1. Czy po odnowieniu (35$) będę mógł rozumiem pobrać upgrade do 4.x oraz ewentualnie dokupić brakujące aplikacje?

2. Nie widzę nigdzie aplikacji chat - da się ją dokupić w późniejszym czasie gdzieś? Dotychczas była dostępna jako 6 miesięczne odnowienie dla 20userów.

f1.png

f2.png

logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie podobnej natury, nie będę zakładac nowego tematu :) Mianowicie wczoraj kupiłam aplikację Blog , już dostałam potwierdzenie, że wpłata im się tam odhaczyła. W zakładce - twoje aplikacje też jest już blog zaptaszkowany. No i nie wiem gdzie ja mam pobrać tą aplikację, bo to tej pory nigdzie nie widzę niczego do pobrania. Czekać, czy już pisać do IPS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tina45 napisał:

No i nie wiem gdzie ja mam pobrać tą aplikację, bo to tej pory nigdzie nie widzę niczego do pobrania. Czekać, czy już pisać do IPS?

Pobierasz paczkę całą i tylko wyjmujesz odpowiedni folder z aplikacją.

  • Lubię to 2

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.