Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Więcej kategorii w pages


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmieniam na Tak w Użyj kategorii to w adresie linku mam dwa razy // i tak jak by się odłączyła baza danych, znika grafika oraz treść, wszystko działa na Nie, przechowuj rekordy bezpośrednio w bazie danych ale w tedy nie mogę dodać kategorii

 

 

Edytowane przez MichaelKosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No jak Nie (bez kategorii) to jakbyś miał je dodawać? Po tej zmianie edytuj rekord i jakby dopisz go do kategorii. Może w tym jest problem. Sprawdź i daj znać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że mam problem taki, baza coś mi się rozsypuje jak dodaje kategorie nową, niby się dodaje kategoria widzę ją że jest ale nie jest dostępna 

 

EX1054

 

UPDATE `cms_database_categories` cms_database_categories  SET `category_name`='Gazetka CSW,Gazetka CSW',`category_furl_name`='gazetka-csw',`category_parent_id`=****,`category_show_records`=true,`category_can_view_others`=true,`category_template_listing`='0',`category_template_display`='0',`category_page_title`='',`category_meta_keywords`='',`category_meta_description`='',`category_forum_override`=false,`category_url_limit`=false,`category_url_limit_value`=NULL WHERE category_id=****
IPS\Db\Exception: Unknown column 'category_url_limit' in 'field list' (*****)
#0 /home/******/domains/cswroclaw.pl/public_html/system/Db/Db.php(*****): IPS\_Db->preparedQuery('/*IPS\\Node\\_Mod...', Array)
#1 /home/*******/domains/cswroclaw.pl/public_html/system/Patterns/ActiveRecord.php(******): IPS\_Db->update('`cms_database_c...', '`category_name`...', 'WHERE category_...')
#2 /home/****/domains/cswroclaw.pl/public_html/system/Node/Model.php(******): IPS\Patterns\_ActiveRecord->save()
#3 /home/*****/domains/cswroclaw.pl/public_html/applications/cms/sources/Categories/Categories.php(819): IPS\Node\_Model->save()
#4 /home/*****/domains/cswroclaw.pl/public_html/system/Node/Model.php(*****): IPS\cms\_Categories->save()
#5 /home/*****/domains/cswroclaw.pl/public_html/system/Node/Controller.php(*****): IPS\Node\_Model->saveForm(Array)
#6 /home/****/domains/cswroclaw.pl/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(*****): IPS\Node\_Controller->form()
#7 /home/****/domains/cswroclaw.pl/public_html/system/Node/Controller.php(*****): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#8 /home/****/domains/cswroclaw.pl/public_html/applications/cms/modules/admin/databases/categories.php(56): IPS\Node\_Controller->execute()
#9 /home/****/domains/cswroclaw.pl/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(******): IPS\cms\modules\admin\databases\_categories->execute()
#10 /home/****/domains/cswroclaw.pl/public_html/*********/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#11 {main}

Edytowane przez MichaelKosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.