Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Upgrade forum do wersji IP.Board 3.0.4! :)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam!

Właśnie wykonałem aktualizację do pierwszej wersji QA IP.Board w wersji 3.0.4! Również IP.Downloads zostały zaktualizowane do 2.0.4!

Jesteśmy pierwsi w Polsce na nowym skrypcie, jeszcze przed premierą. <_<

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wszystko zostanie napisane przy okazji oficjalnego komunikatu. <_<

Najważniejsza zmiana na chwilę obecną, w sumie jedyna, jaką widzę tak na szybko, bo współpraca z nowym IP.Content, które też zainstalowałem, ale nie dodawałem jeszcze żadnych nowych baz. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze nie wiem skąd to podniecenie ;) wydają wersję za wersją w odstępach kilku tygodni, łatają dziury jak szewc podczas wojny.

W 100% się zgadzam

IPS sobie robi jaja :) Jakby nie mogli przełożyć finalnej , stabilnej wersji na później, i od razu wydać wersję z wszystkimi łatkami itp..

Rzadko komu chce się aktualizować forum co 2 tygodnie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

IPS sobie robi jaja ;) Jakby nie mogli przełożyć finalnej , stabilnej wersji na później, i od razu wydać wersję z wszystkimi łatkami itp..

Nie doczekałbyś się. <_<

Rzadko komu chce się aktualizować forum co 2 tygodnie :)

A co tu jest do roboty? Wrzucić pliki, odpalić upgrader, który sam wszystko robi.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o sam fakt aktualizacji ;)

Ciągłe wyrzuty sumienia, nieprzespane noce :) ciągle myśląc o tym że "moje" forum jest dziurawe i oczekiwanie na kolejne poprawki ;)

Nie uważasz że to głupie ?? <_<

Nie doczekałbyś się.

To nasuwa się pytanie , po co wydawali nową wersję , skoro jeszcze nie gotowa jest ??

Podobnie zrobił MS z vistą , wydał , ładnie wygada, a już po kilku miesiącach posypały się Service packi z poprawkami itp...

Po czym uznali że vista to niewypał i wydali nowy - Windowsa Seven

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czyli jak rozumiem, wolicie czekać na coś dwa lata nim zostanie wydane, a potem i tak się okaże, że coś i tak nie hula?

Generalnie to nie narzekajcie tak i nie pokazujcie syndromu Polaka. <_<

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ogłoszenie, jesteśmy pierwszymi w Polsce którzy odpalili forum na stabilej testowej wersji forum x, przeznaczonej do testów dla wybranych. A tu senscacja z wydania łatki. Przeszło mi to jakiś czas temu, gonienie za króliczkiem, którego nigdy się nie złapie. Jak dla mnie to zwykłe wyciąganie kasy, za coś co jest niedopracowane i z lekka przereklamowane. Tu nie ma się co oszukiwać.

  • Lubię to 1
baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzieli się wszyscy Ci, którzy w życiu żadnego programu nie napisali <_< bądź nie stworzyli aplikacji netowej czy strony.

Nie ma ludzi piszących kod bez bugów. Zwlaszcza gdy na swiecie są setki wersji systemów operacyjnych(w ramach których jest masa softu), parę głównych przeglądarek (wraz z multum ich wersji) oraz masa indywidualnych ustawien czy preferencji uzytkowników jak i innych warunków lokalnych.

NIE DA SIĘ napisać czegoś wolnego od mniejszych bądź większych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, ale co do zwrotu "Wypowiedzieli się wszyscy Ci, którzy w życiu żadnego programu nie napisali"

To mi już nie odpowiada :>

Temat chyba wyczerpany jest kolejna wersja i będą następne <_< tego się nie uniknie :)

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Dawida, jego radość z rozwoju i nowych łatek, ale dla niego IPB to zupełnie coś innego niż dla nas.

Wielu z Was jest sobie sama winna, niestety, zupełnie niepotrzebnie i bez głowy daliście się wciągnąć w natychmiastowy upgrade do wersji 3 i w całą tą gonitwę, jak tylko się pokazała !

I zapytam : po co do cholery?

Po to by wasi userzy wylewali i jeszcze wylewają wiadra pomyj na Was adminów za to że : ato nie ma tego, a to tamtego, a to że button nie działa, a to że się wiesza, a to że się skin rozłazi.

Rozumiem Was bo też prawie dałem się wciągnąć i gonić tego "królika" , ale jak poczytałem co się dzieje na Waszych forach w działach "uwagi o forum" lub podobnych nazwach, to włosy mi stanęły na głowie.

Poczekam, posiedzę na wersji 2 pomyślałem i jak widać nie jest mi z tym zle.

Za jakieś poł roku jak już będzie jak ma być przesiądę się, popatrzę zapalę papieroska wypiję szklaneczkę whiskey i sobie powiem: "spiesz się powoli"

Walczcie, pozdrawiam <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca mogę się zgodzić. W internecie panują prawa wolnego rynku. Kto się nie rozwija, ten w zasadzie się cofa, a konkurencja go zeżre. A tempo stale wzrasta. Za pół roku 2.3.6 będzie archaizmem, a użytkownicy będą patrzeć na takie fora jak my teraz patrzymy na strony robione w prostym htmlu. Adminom pozostanie siąść nad butelką whisky... w celu odżałowania utraconej pozycji w wyścigu szczurów.

Poza tym wersja 3.0 wprowadza niesamowicie dużo nowych opcji, nowych rozwiązań, które - na dłuższą metę - znacząco ułatwiają pracę i userom, i adminom. A te kilka bugów, które wciąż są wykrywane, a które w ogóle nie przeszkadzają w codziennej pracy na forum, wiadomo było że się pojawi i będzie się pojawiać. Jednak cały zastęp programistów pracuje nad tym, żeby je wyeliminować. Pamiętaj też, że upgrade nie zajmuje kilku dni, a sprowadza się do trzech kliknięć - max godzina zabawy, przy czym 90% czasu nie musisz o tym myśleć (upload/instalacja). Mi to w niczym nie przeszkadza.

Ale każdy robi jak chce. Nie mów, że niepotrzebnie, bo każdy wiedział, na co się decyduje i dokładnie to przemyślał. Jestem ciekaw na której wersji my będziemy siedzieć, jak zdecydujesz się przejść na 3.0.x <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfidiuszu z cały szacunkiem, ale albo nie dokładnie przeczytałeś posta, albo chciałeś napisać coś nie na termat.

sprostowanie:

Za pół roku 2.3.6 będzie archaizmem
to wiem, i się przesiądę
Kto się nie rozwija, ten w zasadzie się cofa
oczywiście, ale rozwijanie to nie jest pęd na łapu capu
Poza tym wersja 3.0 wprowadza niesamowicie dużo nowych opcji, nowych rozwiązań, które - na dłuższą metę - znacząco ułatwiają pracę i userom, i adminom. A te kilka bugów, które wciąż są wykrywane, a które w ogóle nie przeszkadzają w codziennej pracy na forum, wiadomo było że się pojawi i będzie się pojawiać. Jednak cały zastęp programistów pracuje nad tym, żeby je wyeliminować. Pamiętaj też, że upgrade nie zajmuje kilku dni, a sprowadza się do trzech kliknięć - max godzina zabawy, przy czym 90% czasu nie musisz o tym myśleć (upload/instalacja). Mi to w niczym nie przeszkadza.

i bardzo dobrze, za to maja płacone i to robią... a z tą zabawą nie przesadzałbym, zobacz ile i jakie problemy mają ludzie piszący tu na forum w kategorii forum IPB 3 <_<

bo każdy wiedział, na co się decyduje i dokładnie to przemyślał
zupełnie sie mylisz, właśnie nie dokładnie przemyślane w wielu przypadkach to było, pisałem w poście powyżej
Jestem ciekaw na której wersji my będziemy siedzieć, jak zdecydujesz się przejść na 3.0.x

siedzieć dokładnie będziecie na wersji 3 z innym, kolejnym numerkie po kropce, oby nie było to

3.4000.600

Pozdrawiam :)

Edytowane przez ania07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.