Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Weryfikacja, czyli legalność i pomoc


Gość MotyF

Legalność  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś wiedzieć, czy udzielasz pomocy legalanie nabytemu oprogramowaniu IPB ?



Rekomendowane odpowiedzi

Kamilz125, napisałeś

Jak najbardziej na localhoście możesz posiadać :)

Możesz podać podstawę prawną tej wypowiedzi? Bo pisząc liczę, że wiesz o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

MotyF, wiadomo, że nie ma takiej podstawy, a Kamilz125 napisał tak, bo to zabrzmiało 'cool i trendi' i nie ma, co kruszyć kopii o oczywiste rzeczy.

Ja się zastanawiam, co np. z ludźmi, którzy są adminami na forach, ale nie ich właścicielami oraz jak wyobrażasz sobie okresową weryfikację ponad 10 tysięcy ludzi. Powiedzmy co pół roku (kiedy wygasają licencje).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka okresowa weryfikacja. Temat dotyczył dobrowolnego podania danych (np. zrzutów ekreanu). Wszystko dobrowolne, jednorazowe itp. To nie miał być system weryfikacji, sprawdzania itp.

Jak sam widzisz, ludzie na Twoim i każdym innym forum nie mają pojęcia o wielu rzeczach. Nulledy na localhostach. Jakaś paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, wg. mnie potwierdza się to, o czym piszę. Połowa userów tego forum nie ma licencji i dlatego krytykują pomysł dobrowolnej weryfikacji.

Mylę się?

Mylisz. Przynajmniej w moim przypadku ;)

Temat dotyczył dobrowolnego podania danych (np. zrzutów ekreanu). Wszystko dobrowolne, jednorazowe itp. To nie miał być system weryfikacji, sprawdzania itp.

Zrozum, że screeny bardzo łatwo można spreparować w jakimś programie graficznym i nie jest to żaden dowód. Jedyną wiarygodną weryfikację mogą przeprowadzać pracownicy IPS-u. I po raz ostatni mam nadzieję powtórzę - jeśli nie jesteś pracownikiem IPS-u lub organów ścigania, nie masz uprawnień do kontrolowania ludzi czy mają legalne forum czy nie. Z założenia każdy ma legalne. Ale jeśli się świadomie lub nieświadomie przyzna do tego, że ma pirata - wtedy temat jest zamykany i dana osoba nie uzyska pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka okresowa weryfikacja. Temat dotyczył dobrowolnego podania danych (np. zrzutów ekreanu). Wszystko dobrowolne, jednorazowe itp. To nie miał być system weryfikacji, sprawdzania itp.

Jak sam widzisz, ludzie na Twoim i każdym innym forum nie mają pojęcia o wielu rzeczach. Nulledy na localhostach. Jakaś paranoja.

Chłopie ale to forum DawPi a nie Twoje i to on decyduje o tym co tu ma być a co nie. Jeśli Ci to nie pasuje to przecież na siłę cię tu nikt nie trzyma. Załóż swoje na którym zweryfikujesz każdego i będziesz pomagał tylko zweryfikowanym. Nikt Ci nie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie z mojego posta #48 localhost nie wchodzi w grę, ponieważ w ramach testów jest możliwe korzystanie z nulled'a.

PS: Może na starcie tego forum trzeba było w regulaminie dużymi literami wyszczególnić "pomagamy wszystkim użytkownikom, nawet tym z wersją nulled skryptu." :lol:

Edytowane przez Gangst3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że screeny bardzo łatwo można spreparować w jakimś programie graficznym i nie jest to żaden dowód

Nie trzeba programu graficznego do tego ;)

http://screenshooter.net/0016969/cjsppye

Szczerze?

Zajęło mi to mniej niż minute i każdy nulled jakby doszedł do tego jak to zrobiłem, mógłby to zrobić ;)

Proszę na stronie ipsu tez nie problem.

http://screenshooter.net/0016969/smhnhtc

Wiec taka weryfikacja nie ma większego sensu.

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.