Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Początkowe mody - pytanie.


smurf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam IPB 3.3.1. I chcialbym sie zapytac jakie modyfikacje wgrac :

- anty spam

- zabezpieczenie

- seo

- ogloszenia

- sidebox

Na razie to tyle, pytam sie o nie bo wgralem od nowa forum a nie zapisalem listy modow.

Edytowane przez smurf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziecinne odpowiedzi macie, rozumiem ze chcecie pozartowac ale zarty takie jak wy dajecie obnizaja wasz poziom. Jezeli nie chcecie pomoc to prosze o napisanie tego i zamkniecie topicu, proste a nie bawic sie jak dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci przeszkadza w tej odpowiedzi? Nie chcesz, to nie stosujesz.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 18 minut temu

A co w niej jest nienormalnego ? Niby Durex jest najlepszy, ale tego Ci nie powiem, bo lepiej i wygodniej bez :D

Uwazam to za spam, uzytkownik powinien byc ukarany - ale jak widze inne zasady tu macie.

Spytalem sie normalnie o pomoc z modami do forum, bo jestem zielony w tym a dostaje odpowiedzi ktore malo wnosza do topicu i zaczyna sie rozmowa o kondonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa nie spinaj się, po prostu nie ma czegoś takiego jak mod zabezpieczeń... Najprzydatniejsze funkcje masz wbudowane i wszystko co związane z zabezpieczeniami poprawia i ingeruje tylko IPS. Piszesz tak, że chciałbyś, aby osoba postronna wydała jakiś mod na zabezpieczenia i Ty to wgrasz, bo to zabezpieczenie... no fajnie, ale takie rzeczy zostawia się twórcą.

Anty-Spam, reCaptcha, potwierdzenie tekstowe to wszystko masz wbudowane na start (to nie phpbb, czy smf). Pamiętaj, że anty-spam działa tylko na aktywnej licencji. Działa to w taki sposób że rejestracje nowego konta są jakby filtrowane przez bazę czarnej listy IPS-u jeśli adres email lub ip nie jest potencjalne uznane za bota lub z danego ip dokonano 5 rejestracji w przeciągu 10 sek to automatycznie blokuje takiego użytkownika.

Reszta tak jak masz w drugim poście. Sam używam tych dodatków i aplikacji są jednymi z najlepszych dostępnych DARMOWYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 18 minut temu

A co w niej jest nienormalnego ? Niby Durex jest najlepszy, ale tego Ci nie powiem, bo lepiej i wygodniej bez :D

Uwazam to za spam, uzytkownik powinien byc ukarany - ale jak widze inne zasady tu macie.

Spytalem sie normalnie o pomoc z modami do forum, bo jestem zielony w tym a dostaje odpowiedzi ktore malo wnosza do topicu i zaczyna sie rozmowa o kondonach.

Odezwał się kolega, który nie zna regulaminu. Przeczytaj go i dowiesz się o co mi chodzi.

Z resztą jakie ty chcesz zabezpieczenie? Ip.Board samo w sobie jest zabezpieczone, a dodatkowo jest opcja w ACP aby jeszcze bardziej to wspomóc typu hasło na /admin/ , zmiana /admin/ na wybrany folder itd.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik powinien byc ukarany - ale jak widze inne zasady tu macie

Wpadnij do mnie, tam możesz być szybko ukarany :D Zwłaszcza za komentowanie kompetencji Administracji. A tak w ogóle, to dziwnych porad oczekujesz. "Początkowe mody". Jak sama nazwa wskazuje, to są modyfikacje. Każdy instaluje to, co jest mu potrzebne. Na przykład, po co by mi były awatary z X-Boxa na Forum erotycznym? Masz swoje Forum, Ty je rozwijasz, Ty decydujesz o tym jakie modyfikacje będą potrzebne. Piszesz że "wgrałeś Forum na nowo" ale nie zapisałeś listy modów. Gdzie chciałeś je zapisać, na kartce? W notatniku? Nie wiedziałeś jakie mody miałeś? A bazę danych też wgraleś na nowo? A pliki też masz nowe? Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę więc miłego składania bazy z części: posty, użytkownicy. Będzie działała jak 35 letni polonez z komisu. Ze względu na Twoje pytanie nr 1 w tym temacie i sposób jego zredagowania, oczywiste jest dla mnie, że nie wkleisz tego do nowej bazy i daremnie się trudzisz. A w jakim notatniku to robisz? Tym z windowsa? Jak to "bierzesz"?

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo że największą luką (a zarazem coraz bardziej popularną) w forach internetowych są pseudo-administratorzy. :)

Masz swoje Forum, Ty je rozwijasz, Ty decydujesz o tym jakie modyfikacje będą potrzebne.

Tak to jest tworzyć forum bez pomysłów, "bo tak" byleby było, "bo inni mają".

Edytowane przez Macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, wlasnie nie mam pomyslu. Byles u wrozki? Powiem Ci mylila sie co do tego.

Forum posiada 900 uztkownikow oraz 3k postow, wiec prosze Cie skoncz te daremne posty. Nudza mnie..

900 zarejestrowanych a uczeszczajacych 30 bo reszta to tylko konto zalozyla bo cos potrzebowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.