Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak sprawdzić legalność czyjegoś forum?


GyniO

Rekomendowane odpowiedzi

http://s-metin2.pl/index.php?/t

Tu jest nielegalny styl i chyba skrypt :a: nie jestem pewien czy wysyłać raport ktoś musiał by inny sprawdzić co do stylu to na bank bo sam go kupywalem i wiem że nulledy mają zrąbanych kilka rzeczy ;)

Nie bądź pijawką. Rozwiązałeś problem? Podziel się rozwiązaniem na forum.

Małe jest piękne ale.... duże bardziej cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A jak wyświetli coś takiego:

co to oznacza ? To o to zero chodziło ?

To znaczy, że tej wersji już tym sposobem nie sprawdzisz.

Przykład forum bez licencji: http://dhunters.webd.pl/index.php?ipscheck=1&key=ipscheck$1@@

<customer_id>0</customer_id>
<account_id>0</account_id>

Kto wysyła raport? :P

ja chce xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

Dzięki powyższym postom już mniej więcej wiem jak zorientować się w temacie danego forum. Mam podstawy by wnioskować, że jedno ze znajomych mi forów jest na nielegalnej wersji. Jednakże mam problem ze zgłoszeniem tego do sprawdzenia.

Pod tym linkiem: http://www.invisionpower.com/company/piracy.php

Trzeba zweryfikować mail i podać Reference Number. Niestety na poczcie z interii ani na gmail, nigdzie tego nie widze. Jakaś podpowiedź?

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Trzeba zweryfikować mail i podać Reference Number. Niestety na poczcie z interii ani na gmail, nigdzie tego nie widze. Jakaś podpowiedź?

Skąd to takie info? Przeczytałeś dobrze, co tam jest napisane? To pole służy do wyświetlenia odpowiedzi od IPSu, jeśli takowa nadeszła na zgłoszone nielegalne forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ile średnio można czekać na odpowiedź?

Zwykle nie odpowiadają Bo i po co.

Plebs - którą wersję miałeś na myśli?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio można czekać na odpowiedź?

Zwykle nie odpowiadają Bo i po co.

Może i jestem wredny, zapewne wg niektórych konfident. Jednakże mogliby odpowiedzieć chociażby dla mojej satysfakcji :)

Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Może i jestem wredny, zapewne wg niektórych konfident. Jednakże mogliby odpowiedzieć chociażby dla mojej satysfakcji :)

Dobre. :lol:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem wredny, zapewne wg niektórych konfident.

Ja tam nullów nie zgłaszam aby komuś dokopać, jednak nikt nikogo nie zmusza do używania IPB bądź innego płatnego rozwiązania na swoim forum jeśli go nie stać. Zawsze można użyć darmowy kod a gdy forum się rozkręci zrobić zrzutkę na licencję.

A gadka o konfidencji mnie śmieszy. Biedne cierpiące dzieci z gett musiały ukraść IPB bo inaczej by ich sen o własnym forum umarł i gdzie by swoje "rapy" postowały, a patrycjusze co ich stać to pewnie opłacają policje aby ich prześladować :D

  • Lubię to 2

Nie ma Bogini poza Boginią, która jest Waszą Boginią. Nie ma ruchu eryzyjskiego poza ruchem eryzyjskim, którym jest Ruch Eryzyjski. A każdy Korpus Złotego Jabłka jest ukochanym domem Złotego Robaka. Chwała Eris! 23!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma forum o podobnej tematyce jak ten ktos ma forum na nulledzie, a wiadomo nie od dziś że konkurencje sie niszczy. :D

Można to tak ująć :) Tylko mnie nie stać na IPB i korzystam z MyBB, a nawet jeśli stać to forum nie jest na tyle rozwinięte by w nie inwestować niemałe dla mnie pieniądze. A oni cisną na nulledzie, a w moją stronę idą ironiczne i sarkastyczne odzywki :) Ja jako człowiek z natury nerwowy nie wytrzymuje już.

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.