Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak sprawdzić legalność czyjegoś forum?


GyniO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Pewnie ma forum o podobnej tematyce jak ten ktos ma forum na nulledzie, a wiadomo nie od dziś że konkurencje sie niszczy. :D

Można to tak ująć :) Tylko mnie nie stać na IPB i korzystam z MyBB, a nawet jeśli stać to forum nie jest na tyle rozwinięte by w nie inwestować niemałe dla mnie pieniądze. A oni cisną na nulledzie, a w moją stronę idą ironiczne i sarkastyczne odzywki :) Ja jako człowiek z natury nerwowy nie wytrzymuje już.

Idź na policję albo do prokuratury. Licencja to koszt więcej niż 250zł, więc już kwalifikuje się na przestępstwo.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma forum o podobnej tematyce jak ten ktos ma forum na nulledzie, a wiadomo nie od dziś że konkurencje sie niszczy. :D

Można to tak ująć :) Tylko mnie nie stać na IPB i korzystam z MyBB, a nawet jeśli stać to forum nie jest na tyle rozwinięte by w nie inwestować niemałe dla mnie pieniądze. A oni cisną na nulledzie, a w moją stronę idą ironiczne i sarkastyczne odzywki :) Ja jako człowiek z natury nerwowy nie wytrzymuje już.

Idź na policję albo do prokuratury. Licencja to koszt więcej niż 250zł, więc już kwalifikuje się na przestępstwo.

Aż takiej krzywdy nie chce im robić. Nasmrodzą sobie małolaty w papierach, a co mi po tym.

W ogóle jakie konsekwencje może wyciągnąć invisionpower po moim raporcie?

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Znajomy miał forum od 2003 do 2009 na licencji nulled, wysyłali do niego maile, żeby usunął forum, na tym się skończyła interwencja ips :bounce:

Gdzie się hostował?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Chyba nikt tego nie zauważył, że jak ktoś ma trochę pojęcia, to wie jak stworzyć index.html do adresstrony.pl/admin/sources/index.html

Wystarczy znajomość HTML, umiejętność korzystania z Notepad++ lub innego programu do tworzenia plików HTML i można sobie zmienić adres np. z google.com na invisionpower.com

IPS powinno ten plik zabezpieczyć.

Chciałem sprawdzić czy da się edytować plik index.html z podanego wyżej katalogu i oto wyniki:

http://screenshooter.net/5881008/jpqsbad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się martwić, większość osób pobierających nulledy to dzieci które chcą mieć forum CS, ledwo co sobie radzą z poprawnym wypełnieniem danych do bazy danych.

Przecież to tylko zwykły plik HTML, nie da się go zaszyfrować. :P

Ale może być generowany przez zaszyfrowany PHP :diablo:

Tak czy inaczej, dużo niepotrzebnej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nawet jakby się dało zabezpieczyć to co za problem go usunąć i wstawić już nie zaszyfrowany? :lol:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ale może być generowany przez zaszyfrowany PHP :diablo:

Ale można pobrać już ze źródła (CTRL+U) wynik tego działania.

Da się, da :P

Kolega (programista) zaszyfrował :P Nie wiem jak, ale zaszyfrował.

Łojojojo, ale cuda.. Co zrobił? Obfuskacił?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, da :P

Kolega (programista) zaszyfrował :P Nie wiem jak, ale zaszyfrował.

Kolega programista pewnie użył jakiejś chińszczyzny do szyfrowania HTML. Można takie "szyfrowanie" złamać w kilka minut. A pytanie w temacie było "jak sprawdzić legalność czyjegoś forum". Odpowiedź jest prosta, poprzez zgłoszenie do IPS, tylko oni mają wgląd w licencje. Albo zapraszam do mnie, mam legalne forum, to kazdy może zobaczyć jak takie wygląda :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.