Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.0.0 wydane!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam! :)

Zgodnie z zapowiedzią Charles'a nowe IP.Board zostało wydane 'po cichu' by nie obciążać systemu oraz pracowników żądaniami o upgrade itd. Jednak dzięki czujności Wareczka dowiadujemy się o tym jako jedni z pierwszych na świecie! Na oficjalnym forum jeszcze nie ma szczegółowych informacji o tym wydaniu, dlatego też nie jestem teraz w stanie napisać więcej szczegółów niż to, co poniżej. Jak tylko pojawi się oficjalna informacja dowiecie się o niej najszybciej jak to możliwe.

Co zostało wydane:

  • IP.Board 3.0.0 - wersja stabilna,
  • IP.Blog 2.0.0 - wersja stabilna do użytku tylko z IP.Board 3.0.0,
  • IP.Gallery 3.0.0 - wersja stabilna do użytku tylko z IP.Board 3.0.0,
  • IP.Downloads 2.0.0 - wersja stabilna do użytku tylko z IP.Board 3.0.0.

Tłumaczenie jest w trakcie przygotowania. W tym miejscu składam gorącą prośbę do wszystkich użytkowników o pomoc w testowaniu aktualnego tłumaczenia do wersji RC2. Dzięki Waszej pomocy będzie możliwe wydanie pierwszego finalnego spolszczenia jeszcze szybciej!

Pozdrawiamy,

administracja forum.invisionize.pl

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hah ! Wreszcie :) nie mogłem się doczekać !

Mam nadzieję że powstaną takie tutoriale jak np: "jak przejsc z 2.3.6 na 3.0.0" ? :)

Będą będą. ;)

Super ;) . Nie spodziewałem się tej chwili tak szybko ;) .

;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spróbuję, jedyne czego się boję to to że znów mi się coś skrzaczy :) zazwyczaj tak mam przy tym serwerze, miałem home było dobrze, teraz linuxpl i co roz to niespodzianki ... no ale... sie zobaczy. Ah - no i poczekam na tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem tak napalony. W sierpniu mam 2 tygodnie urlopu i może wtedy strzelę upgrade. Na razie nie ma skinów, modyfikacji... łysy skrypt. Jakoś mnie on nie bierze tak bardzo :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "otwarty", a nie "napalony" :) Jak będę umiał sobie sam napisać moda to przejdę nawet jutro na ipb3, na razie muszę się zdać na innych, co sprawia, że chętnie się wstrzymam. Popatrzę na wasze problemy, których ja już nie popełnię... same plusy po prostu :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można chyba powiedzieć że potrafię napisać moda a i tak ipb3 to wcześniej jak w październiku to raczej u mnie nie zawita :)

skoro panowie będą łatać przez wakacje, dodatkowo jak na razie jestem zniechęcony nowym ipb

Edytowane przez Batman
jam_artists_button.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ej, a gdzie ten nowy skin co miał być do finalnej wersji dodany?

Jak widać plany się zmieniły. Jeszcze się nawet konkurs na nowego skina nie rozpoczął.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny dali d*py za przeproszeniem, podobna była sytuacja w RC1 gdzie zgłosiłem błąd z polskimi ogonkami - został on naprawiony w RC2 to mnie ucieszyło. Ale teraz zrobili jeszcze gorzej niż było RC1 :) Zobaczcie Sami: http://forums.invisionpower.com/topic/286053-ma-pij-wila/ - ten błąd już zgłosiłem w Trakerze zobaczymy czy to poprawią a nawet jeśli to czy znowu za jakiś czas sytuacja się nie powtórzy gdy się pojawi nowsza wersja to czy znowu nie zj**... tego z powrotem...

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.