Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie działa filtr słów


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką konfigurację:

 

598dbc4f0f1eb_screenshot-www.forumpc.pl2017-08-1116-16-17.png.512ac86d7df81097f2a01e7a8fc2928b.png

 

I niestety filtr słów chyba nie działa. Tzn. po wpisaniu d*pa skrypt nie zmienia tekstu na pupa.

 

Od czego zacząć poszukiwania błędów w konfiguracji ?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No i pamiętaj, że jeszcze ustawia się per grupa 'omijanie' tego filtra - sprawdź czy dla swojej grupy masz to wyłączone.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wyjaśniło się - testowe konto należało do grupy, która może omijać filtr słów. Także odwołuje alarm - filtr słów działa (nawet gdy wpisuję jedno słowo).

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.