Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Widoczność użytkowników w grupach podrzędnych


Georgeon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Trochę mnie tu nie było :) ale do rzeczy

Jak zrobić aby użytkownicy którzy mają ustawioną grupę podrzędną byli widoczni w tej grupie. To znaczy jakiś użytkownik ma grupę główną Admin i grupę podrzędną Moderator. Przy wyszukiwaniu użytkowników z grupy Moderator nie jest widoczny w tej grupie. Jest widoczny tylko w grupie głównej. W IPB 3 nie było takich problemów. Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic w ustawieniach ACP nie znalazłem. Myślałem że może jakaś wtyczka jest do tego. W ipb 3 nie było z tym problemów.

Wychodzi na to że od wersji 4 popsuli to. Właściwie grupa podrzędna jest tylko widoczna dla administratora w acp a każdy użytkownik może być widoczny tylko w jednej grupie na forum dla wszystkich. Natomiast grupę podstawową można ustawić tylko jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
W dniu 8.03.2018 o 12:04, Georgeon napisał:

Przy wyszukiwaniu użytkowników z grupy Moderator nie jest widoczny w tej grupie.

 

3 godziny temu, Klub Malawi napisał:

To nie to. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam była wtyczka, ale była ona na 3.4.x: "Secondary Groups Indicator  v4.0.0" czy coś w ten deseń. Nie spotkałam nigdzie informacji, czy istnieje takowa na IPS, a szkoda. Pewnie jakiś programista by Ci to napisał odpłatnie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hakuna napisał:

W katalogu administracji masz grupy dodane?

Katalog Administracji nie ma z tym nic wspólnego. 

 

@Georgeon Gotowej funkcji na pewno nie ma, więc pozostaje tylko kombinować w kodzie, dokładnie w bicie bdGroupLegend

Mniemam, iż problemem w tym jest wywoływanie adresu url, który z góry ma 'nastawione' wyświetlanie konretnej, tylko podstawowej grupy. Próbowałem sam to zrobić, ale niestety nie udawało mi się. Poszedłem za tropem dodania tam zmiennej $secondaryGroup, ale być robię coś nie tak, dlatego pozostawiam to bardziej doświadczonym :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.