Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[IPS News] Welcome to Invision Community 4.4!


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, housemd napisał:

oni ostro "ćpią" w tym IPS ;) jutro mają w USA środę :) znalazłem bug w leaderboard:

chyba że znikło im słowo "or" pomiędzy to wtedy pozostaje pochwalić precyzję terminów :D 

ja znowu zaczynam zabierać się za edytowanie stylu na 4.4 a tu zaraz kolejny numerek ..

a tak korci mieć już w posiadaniu te automatyczne giphy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś info w PA

Cytat

Security Update available for Invision Community 4.3.6's Commerce App

We've released a critical security update for Commerce. Run the support tool to install this update. This message will persist until Thursday March 7th.

Zamiast 4,4 to jakaś aktualizacja dla Commerce App którego nie mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak już miałem czas i chciałem robić aktualizację przez PA do 4,4 to nie było takiej opcji, ani tego zamknąć ani anulować. Tak wiem mogłem zrobić ten krok i zakładam że pojawiłaby się chyba info z 4,4 ale kto tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakaś lipa..

Poprzez tą diagnostykę, miałem możliwość dodania tej łatki. Ok poszło normalnie, ale i tak ta informacja nie zniknęła i nic nie widać że jest 4,4. Ale w tej diagnostyce teraz wywaliło, że nie mam aktualnej wersji i mogę aktualizować, no to klikam, i co, i wywala błąd że mam wersję aktualną..

bałagan w tej wersji 4,4 że aż szkoda gadać.

Nie wiem, czy to trzeba odpalić ten pliczek jakbym bete instalował, ale czekam co support odpisze.

1.thumb.png.b83e41485feb0325a50780dd3a94c5c9.png

 

 

 

2.png.bfc30cf27481d6c8498600dfad36326a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

There is a bug in the current release that causes the issue in your video if you are using Twitter-style emoji coupled with lazy loading of media. Assuming that is the configuration your site is currently using, the issue will be fixed in our upcoming 4.4.2 maintenance release. In the mean time, you can either choose to use native emoji instead of Twitter-style emoji, or you can disable lazy loading of media, to work around the issue.

We apologize for the inconvenience and are working to get 4.4.2 out as soon as possible.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich to napisali że to bug, nie da się z tym nic zrobić, aby zrobić aktualizację do 4,4 trzeba samemu wgrać pliki przez ftp i odpalić updejta, poszło bez problemu, nie licząc że cały ip.page się wysypał, i wszystkie dostosowania szablonów poszły w silną dal i trzeba było od nowa układać cały wygląd...

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.