Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Informacje zbiorcze o tym co nadchodzi w relatywnie najbliższym czasie


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager
18 minut temu, aXen napisał(a):

W takim razie za rok kolejne 199$ lub utrata licencji po kolejnym roku nieopłacaniu.

Dokładnie. Nie można już wrócić do poprzednich warunków licencyjnych.

Chyba dają dwa jednak na przedłużenie, ale to muszę potwierdzić jeszcze.

 

21 godzin temu, Klub Malawi napisał(a):

Czy coś więcej wiadomo o IPS5 od ostatniego wpisu w tym temacie? Rozumiem, że puki co warto zostać przy 4 nawet jak wyjdzie 5?

Zostań na 4. W czym jest zła? Ba, dla mnie (nie widząc IC5) nadal lepsza wersja - bo potem będzie setki tematów "a jak zmienić", "a jak usunąć", "a jak zrobić by..." i wtedy wchodzimy cali na biało i mówimy, że się NIE da.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi mam licencję zakupioną 

 

PURCHASED

07/29/2022

Która wygasła: 

EXPIRES

10/12/2023

 

Wersja Invision Community wersja 4.7.13 

 

 

Do tej pory nic z tym nie robiłem ... teraz wracam gdyż chcę budować społeczność i IPS wychodzi stosunkowo korzystniej jak inne rozwiązania. 

1. Czy okres 2 lat liczony jest od chwili zakupu czy wygaśnięcia licencji, gdyż nie chcę stracić tej licencji. 
2. Chcę ją przedłużyć na starych warunkach za 40$ na pół roku. A więc kiedy najlepiej powinienem to zrobić, przed 29 lipca czy przed 10 grudnia ? 
3. Jeśli przedłużę licencję to później mogę przed upływem 2 lat znów przedłużyć ją za 40$ czy będzie to już trochę inaczej ? ;) 




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, WebGSM said:

1. Czy okres 2 lat liczony jest od chwili zakupu czy wygaśnięcia licencji, gdyż nie chcę stracić tej licencji. 

To jest stara licencja więc nigdy Ci nie wygaśnie.

10 minutes ago, WebGSM said:

2. Chcę ją przedłużyć na starych warunkach za 40$ na pół roku. A więc kiedy najlepiej powinienem to zrobić, przed 29 lipca czy przed 10 grudnia ? 

Kiedy chcesz.

10 minutes ago, WebGSM said:

3. Jeśli przedłużę licencję to później mogę przed upływem 2 lat znów przedłużyć ją za 40$ czy będzie to już trochę inaczej ? ;)

Po 2 latach raczej IPS4 nie będzie wspierane i prawdopodobnie zablokują możliwość przedłużenia starych licencji. Tutaj masz znak zapytania co będzie dalej. Nie masz gwarancji że nadal będziesz mógł przedłużyć licencję na starych zasadach.

  • Lubię to 1

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aXen napisał(a):

To jest stara licencja więc Ci nie wygaśnie nigdy.

Kiedy chcesz.

Po 2 latach raczej IPS4 nie będzie wspierane i prawdopodobnie zablokują możliwość przedłużenia starych licencji. Tutaj masz znak zapytania co będzie dalej. Nie masz gwarancji że nadal będziesz mógł przedłużyć licencję na starych zasadach.


Dziękuję aXen za szybką odpowiedź ;) 

Powiedz mi jeszcze : 

1. Czy warto zakupić za 40$ odświeżenie tej licencji na kolejne pół roku ? Czy warto coś zaktualizować ? 


2. No i drugie pytanie czy jeśli za rok będę chciał aktualną "społeczność" na tej licencji przenieść do nowszej wersji to będę mógł to zrobić poprzez automatyczną "aktualizację" gdy zakupię nowy klucz czy jednak będzie z tym kłopot ? 

3. Jeśli zdecydowałbym się teraz na przejście na nową wersję to też muszę zapłacić 499$ na początku a później rocznie 199$ czy jednak jako "stary" użytkownik mogę przejść na innych warunkach na tą licencję ?


Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym znacie Panowie jakieś lepsze rozwiązanie do tworzenia społeczności ? 

Próbowałem DISCORDA - ale szata graficzna jest dla 13 latków ... 

Testowałem SKOOL.com - ale tu koszty są jeszcze wyższe jak w przypadku IPS gdyż miesięcznie to 99$ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, WebGSM said:

1. Czy warto zakupić za 40$ odświeżenie tej licencji na kolejne pół roku ? Czy warto coś zaktualizować ? 

Tak, nadal warto. Ani widu ani słychu o starym silniku traktora w nowym porche (Taki sarkazm co do IC5) :D

7 minutes ago, WebGSM said:

2. No i drugie pytanie czy jeśli za rok będę chciał aktualną "społeczność" na tej licencji przenieść do nowszej wersji to będę mógł to zrobić poprzez automatyczną "aktualizację" gdy zakupię nowy klucz czy jednak będzie z tym kłopot ? 

Tak, jeszcze dostaniesz miesiąc gratis jak to zrobisz przy aktywnej licencji.

7 minutes ago, WebGSM said:

3. Jeśli zdecydowałbym się teraz na przejście na nową wersję to też muszę zapłacić 499$ na początku a później rocznie 199$ czy jednak jako "stary" użytkownik mogę przejść na innych warunkach na tą licencję ?

Nie, płacisz dopiero jak Ci licencja wygaśnie i tylko 199$ na rok. Jak wspomniałem wyżej masz + 1 miesiąc gratis przy aktywnej starej licencji.

  • Lubię to 2

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, aXen napisał(a):

Nie, płacisz dopiero jak Ci licencja wygaśnie i tylko 199$ na rok. Jak wspomniałem wyżej masz + 1 miesiąc gratis przy aktywnej starej licencji.

 

Czyli najlepiej przedłużyć licencję za 40$ na kolejne pół rok i dopiero wtedy przejść na IC5. Dobrze rozumiem że w ten sposó będę miał ważną jeszcze 6 miesięcy + 1 miesiąc otrzymam gratis. A więc dopiero finalnie po 7 miesiącach zapłacę 199$ na kolejne 12 miesięcy ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie przeliczaj wszystkiego na paręnaście/parędziesiąt dolarów w skali roku. Bo to żadne różnice de facto.

Bardziej zrób tak - przedłuż licencję i działaj z forum/społecznością!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak czytam ze nowa cena to 199$ to kurde jak teraz płaciłem 105$ za przedłuzenie to za rok 200$ hohoh.

ale jak napisał DawPi nie ma co przeliczać parę dulców bo inny skrypt forum cos na podobie IPB za rok jest 125 euro i tez sie zastanawiam czy lepiej placic za rok 125 euro czy 199$ co rok 😛

logo.png.519590789bae8db2833a4ecc09316aef.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.