Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Informacje zbiorcze o tym co nadchodzi w relatywnie najbliższym czasie


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Jak dla mnie YT i FB i inne temu podobne serwisy to jest jakaś masakra i nie ma co porównywać do usystematyzowanych forów.

 

  • Lubię to 4

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi już się w tym wszystkim pogubiłem, wytłumacz mi jak możesz jeszcze raz

Posiadam motyw i odznaki, które co kilka miesięcy opłacam, do tego wtyczke @Wspomnij i (NB40) Ostatnie tematy/posty

Co się może dla mnie zmienić? bo chciałbym to wszystko zachować...

 

Jak bym też przeszedł na IPS v5 to wszystko to trace? i jak nikt nie zrobi apki np. odznak do IPS v5 to niemiał bym ich?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie przechodź na v5 po prostu. :) Co nowego Ci się podoba w v5 czego nie ma lub nie może być na v4?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jakiej apki dokładnie używasz? Jak jej autor zrobi aktualizację na v5 (jak będzie to możliwe) to pewno będziesz mógł korzystać, czemu nie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi no ale jak by zrobił apke na v5 to gdzie ona by była jak marketplace by nie było?

 

te używam https://invisioncommunity.com/clients/purchases/70813-iawards/

https://invisioncommunity.com/clients/purchases/70554-click-to-mention/

https://invisioncommunity.com/clients/purchases/68654-nb40-recent-topicsposts/

odznaki są płatne więc jeśli mam ips v4 to gdzie potem opłacać je mam bo na razie na v4 zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
5 hours ago, slu12345 said:

no ale jak by zrobił apke na v5 to gdzie ona by była jak marketplace by nie było?

Na swojej stronie - jeśli takową developer stworzy.

5 hours ago, slu12345 said:

odznaki są płatne więc jeśli mam ips v4 to gdzie potem opłacać je mam bo na razie na v4 zostaje.

Jak wyżej.

Zostań na v4 i czekaj na rozwój sytuacji, nie ma przymusu aktualizacji do v5. Mało tego! W takiej formie początkowej to zdecydowanie odradzam.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
10 minutes ago, slu12345 said:

to jak nie stworzy to po aplikacjach

Jak nie stworzy to zostań na v4 i...tyle. Przecież ta wersja będzie mieć kilka lat wsparcia, a potem też będzie jej można używać.

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tu masz fajny wpis (parę wyżej i niżej też) - https://invisioncommunity.com/forums/topic/475077-marketplace-closure/?do=findComment&comment=2951313

 

13 hours ago, Chris027 said:

Thank for the more reasonable reply. I hear you, but also am hesitant to buy into change when the only information available is sparse. There are some awesome communities full of information and interaction, still running terrible looking versions of software. For them, it's about getting and giving information fast and efficiently. This is the opposite of a site like YouTube where it's about dragging people along until you can show another commercial or sponsored segment or the site trying to get you to watch more videos until your eyes dry out. 

Perhaps I'm the only person without patience to weed through a mountain of garbage just to get the nugget of info I need. Much of the internet has become exhausting now days. 

I frequently think of this magazine cover compared to magazines of today and websites where there is so much going on it causes a headache. More isn't automatically better, and neither is less. There's a happy medium, and using technology to meet needs is always good.

 

Could contain: People, Person, Team, Team Sport, Athlete, Ballplayer, Shoe, Adult, Male, Man

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zatem jest możliwość usunięcia czerwonego alertu dot. zakończenia ważności licencji? Kiedyś taka możliwość była, lecz chyba z którąś poprawką została ona wyeliminowana. (chodzi mi o permamentne wyłączenie)

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DawPi napisał(a):

Raczej wątpię by IPS to zrobił. Co innego ręczne indywidualne usunięcie per forum. 

 

Przepraszam za pytanie nie w temacie. Czy mógłbyś podpowiedzieć w którym bicie szukać możliwości wyłączenia. Skończyła mi się licencja, skoro przejście na v5 będzie dla mnie niekorzystne, zostanę na obecnej 4.7, ale te powiadomienia raz dziennie mnie irytują.

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DawPi napisał(a):

Od wtedy kiedy IPS nie zezwala na takie coś.

Panie Dawidzie a czy jeśli dokonam takiej zmiany, czy wówczas jest to złamanie licencji lub prawa? Pytam by później nie obudzić się z ręką w nocniku.

 

Drugie pytanie, gdyż mając 3 fora, którym też powoli dobiega okres wsparcia 

EXPIRES

10/06/2023

 

Czy Pana zdaniem, skoro na początku chciałbym pozostać przy wersji Invision Community wersja 4.7.12 jest jakaś korzyść z opłacenia kolejnego okresu ważności licencji? Pytam, gdyż czy opłacając licencję by i tak jej nie aktualizować to nie jest takie trochę wyrzucenie kasy w błoto? Powiedzmy, że z spam jakoś wyeliminowałem pytaniami dodatkowymi przy rejestracji, więc tu problemu nie ma.

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Teraz, SN2010 napisał(a):

Panie Dawidzie a czy jeśli dokonam takiej zmiany, czy wówczas jest to złamanie licencji lub prawa? Pytam by później nie obudzić się z ręką w nocniku.

Jeśli wykonasz takie coś na własną rękę to raczej się nic nie stanie, to nie ukrycie copyrightu tylko powiadomienia.

1 minutę temu, SN2010 napisał(a):

Czy Pana zdaniem, skoro na początku chciałbym pozostać przy wersji Invision Community wersja 4.7.12 jest jakaś korzyść z opłacenia kolejnego okresu ważności licencji? Pytam, gdyż czy opłacając licencję by i tak jej nie aktualizować to nie jest takie trochę wyrzucenie kasy w błoto? Powiedzmy, że z spam jakoś wyeliminowałem pytaniami dodatkowymi przy rejestracji, więc tu problemu nie ma.

Największa wartość imho aktywnej licencji jak wejdzie IC5, a ludzie pozostaną na IPS4 to właśnie owa ochrona przed spamem - wraz z nowościami w tym zakresie - które zapewne będą dostępne tylko dla posiadaczy aktywnej licencji. Druga sprawa, że IPS4 przez kilka lat będzie mieć zapewne wsparcie tylko dla aktualizacji bezpieczeństwa.

Trzeba sobie indywidualnie odpowiedzieć czy się chce za takie coś płacić czy nie. Jak wiadomo przymusu nie ma.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wygasła mi licencja. Mam zamiar odnowić za 40$ na starych warunkach na pół roku. Później będę się przyglądać jak wygląda sprawa z IPS5, ale jeżeli nie będzie dostępna w wersji self hosted, to na pewno się na nią nie zdecyduję. Inna sprawa, że nawet jeżeli autorzy aplikacji napiszą je wszystkie od nowa, to średnio mam ochotę płacić ponownie za wszystkie dodatki jakich używam. 

 

Ogólnie lipa. Kilka miesięcy temu konwertowałem forum z phpbb i mogłem już wtedy zorganizować wszystko na xenoforo. Na IPS dalej nie można się doprosić integracji z facebookiem, instagramem, itd. 

Edytowane przez Angle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
23 minuty temu, slu12345 napisał(a):

a co z tym też kombinują ?

Będzie self-hosted w wersji IC5. 
 

7 godzin temu, Angle napisał(a):

Na IPS dalej nie można się doprosić integracji z facebookiem, instagramem, itd. 

O jakiej integracji mowa?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.