Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przenoszenie forum na inny serwer


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Jak to wygląda w bazie danych starej i nowej? Pokaż screeny tych znaczków.

Miałem na myśli screeny z bazy danych - np. z PhpMyAdmina.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzięki za poradnik! Mam jednak problem, bo po przeniesieniu nowi użytkownicy nie mogą się zarejestrować. Cały czas wyskakuje komunikat:

"Wystąpiły następujące błędy:

Odpowiedź na zadane pytanie weryfikacyjne nie jest poprawna. Spróbuj ponownie."

 

Jak było captcha, to pluł się o nie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wszystko ładnie pięknie wgrana baza danych, forum działa w 99% po przenosinach. Ale są małe niewiadome błędy i nie wiem jak je naprawić.

Task (zadanie nie chce być uruchiomione, bo pojawia się błąd z sql). Drugi problem to aplikacja która wywala błędy po dodaniu serwera do tabeli :)

Pomocy

Edytowane przez Yasin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Date: Tue, 05 Jan 2016 18:15:11 +0000

 Error: 1366 - Incorrect integer value: '' for column 'players_num' at row 1

 IP Address: 162.158.103.136 - /Aup9f4ukjY/index.php?adsess=d2d3fd9b83200d0021224a60dd15237d&app=core&module=system&section=taskmanager&do=task_run_now&task_id=33&tab=serwery

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 mySQL query error: UPDATE serwery_cache SET hostname='',players_num='',players_max='',players='[]',map='n/a',next_map='',password='',protocol='',system='',vac='',bots='',dproto=0,online='',link='steam://connect/193.33.177.36:27096/' WHERE id=36

 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.

 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |

 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|

 | Aup9f4ukjY/applications_addon/other/serwery/sources/classes/library.php    | [db_main_mysql].update                                                        | 90                |

 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

 | Aup9f4ukjY/applications_addon/other/serwery/tasks/serwery_recache.php      | [serweryLibrary].requeryAll                                                   | 40                |

 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

 | Aup9f4ukjY/applications/core/modules_admin/system/taskmanager.php          | [task_item].runTask                                                           | 325               |

 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

 | Aup9f4ukjY/applications/core/modules_admin/system/taskmanager.php          | [admin_core_system_taskmanager].taskManagerRunTask                            | 97                |

 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

 | Aup9f4ukjY/sources/base/ipsController.php                                  | [admin_core_system_taskmanager].doExecute                                     | 306               |

 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam ja mam inny problem podczas przenoszenia forum. A mianowicie robię wszystko wedle instrukcji która została opisana w tym temacie,lecz po przenoszeniu forum i po wszystkich zmianach i przebudowach problem nadal istnieje. A mianowicie po zalogowaniu do panelu admina, i wejściu w ustawienia rozsypuje mi wszystko w dodatku po wejściu w aplikacje też.

Załączam screeny z problemów. Czy jest ktoś w stanie mi pomóć??

Robię tak że ze starego hostingu eksportuję bazę danych w kodowaniu utf8. Następnie importuję bazę na nowy hosting. Kopiuje pliki ftp ze starego na nowy. Edytuje plik conf_global.php i podmieniam dane dotyczący bazy oraz board_url. Zapisuje........ Po przejściu na forum niby wszystko gra lecz po zalogowaniu do panelu admina jest jak wygląda. Oczywiście edytuje wszystkie ustawienia o których było napisane oraz cache itp....

blad.jpg

blad2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi oczywiście wyczyszczałem cache przeglądarki oraz przebudowywałem style. Nawet dzisiaj zrobiłem tak,że podegrałem do ftp folder updatefinish i wszystko przebudował itp. i dalej nic.

 

Co zauważyłem dodatkowo że opcja szukaj nie działa np,albo że jak przechodzę do narzędzia i przebudowy stylów to muszę wybrać je pojedyńczo. Ponieważ jak wybiorę opcję wszystkie style to wisi na przebudowie domyślnego stylu IP-Board.

 

Najdziwniejsze jest to że po stronie samego forum tematy itp. z nimi jest wszystko ok. Lecz tylko panel admina świruje.

Edytowane przez mati11861
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.