Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przenoszenie forum na inny serwer


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, aXen napisał:

Masz powiedzieć co zrobiłeś. Jak przeniosłeś pliki, co potem zrobiłeś itp.

Dobra udało mi się to ogarnąć problem był z bazą danych lecz pojawił się kolejny problem
żaden z tematów które były nie chce działać tak jakby po prostu nie istniał + fontawsome w ogóle się nie ładuje :/

image.thumb.png.6389caed079216bc9af7ff04a797d20e.png

 

image.png.881f6a4f1c0545e22b87ccb4b129054e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po ok 3 latach mając backup ftp i bazy z wersji 3.4.9 postanowiłem przywrócić forum (pokazać młodemu co kiedyś miałem).Baze zaimportowałem poprzerz bigdump.php ponieważ zawiera ponad 400mb pliki na ftp dodane zaczyna sie instalacja i problem załącze foto 

 

The database (p531468_forum) you are attempting to install into has existing tables using the same prefix (ipb_). 
You can either select to overwrite or choose a new database or table prefix. 
Or did you mean to upgrade

 

klikam upgrade i załączam 2 foto1.thumb.png.d94accbc04e89366d99645e7e6ce2e8c.png

 

 

Nie pamiętam loginu i hasło od czego miało by to być administratora? jak odzyskac to hasło?

2.png

Edytowane przez Raven81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, DawPi napisał:

Wrzucasz bazę na miejsce istniejącej.

 

 

Miałem sporo przerwy ale chcialem odtworzyc a jest tam opcja Zastąpienie bazy danych Zastąp bieżącą bazę danych nową instalacją lub Lub Zmień dane bazy danych to stworzy sie nowa czysta bez postow itp a co z aktualna ktora jest w bazie?

 

Gdy wybieram uaktualnienie chce login i hasło?

 

Jak to poprawnie odtworzyć?

Edytowane przez Raven81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji mam błąd  Warning: require_once(/home/p531468/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p531468/public_html/admin/index.php on line 36

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/p531468/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php' (include_path='.:/home/p531468/public_html/ips_kernel/') in /home/p531468/public_html/admin/index.php on line 36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

@DawPi

 

IPS Core wersja 4.3.6

PHP: 7.4

Kod błędu: EX1062

 

Po przeniesieniu plików i bazy na nowy serwer wszystko wyświetla się poprawnie, znaki i kodowanie ok, załączniki, listing też. Problemem jest logowanie - permanentnie wywala błąd EX1062.

 

W logach wygląda tak jakby klucze sesji się nie dołączały. Wartość 

 

INSERT INTO `core_admin_login_logs` ( `admin_ip_address`, `admin_username`, `admin_time`, `admin_success`, `admin_request` ) VALUES ( '109.000.000.000', '[email protected]', 1674388347, 1, '{"adsess":"a3c7c5cb3d403fdc89625889f5297a0d","app":"core","module":"system","controller":"login","csrfKey":"3e74f2b5039e2b3a0dc86f6738af6c04","auth":"[email protected]","password":"********W","_processLogin":"usernamepassword"}' )
IPS\Db\Exception: Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY' (1062)
#0 /system/Db/Db.php(807): IPS\_Db->preparedQuery('/*IPS\\core\\modu...', Array)
#1 /applications/core/modules/admin/system/login.php(262): IPS\_Db->insert('core_admin_logi...', Array)
#2 /applications/core/modules/admin/system/login.php(195): IPS\core\modules\admin\system\_login->log('ok')
#3 /applications/core/modules/admin/system/login.php(84): IPS\core\modules\admin\system\_login->_doLogin(Object(IPS\Member))
#4 /system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\system\_login->manage()
#5 /system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#6 /admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#7 {main}

 

Zrzut ekranu 2023-01-22 o 12.55.44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
W dniu 22.01.2023 o 12:58, BitGit napisał(a):
INSERT INTO `core_admin_login_logs` ( `admin_ip_address`, `admin_username`, `admin_time`, `admin_success`, `admin_request` ) VALUES ( '109.000.000.000', '[email protected]', 1674388347, 1, '{"adsess":"a3c7c5cb3d403fdc89625889f5297a0d","app":"core","module":"system","controller":"login","csrfKey":"3e74f2b5039e2b3a0dc86f6738af6c04","auth":"[email protected]","password":"********W","_processLogin":"usernamepassword"}' )
IPS\Db\Exception: Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY' (1062)

Spróbuj usunąć tę tabelę i ją odtworzyć - oczywiście skopiuje strukturę jej najpierw by potem jednym zapytaniem to zrobić.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi dzięki za odp. Wyczyściłem tabele z logami, pomogło na chwilę. Wgrałem bazę jeszcze raz i problem z logowaniem ustąpił. Ale jak to w życiu bywa - jedno naprawiłem, a posypało się inne. Po wyczyszczeniu cache (narzędzie "Wystąpił problem techniczny") przestały działać furl'e Kod błędu: 1S160/2 :P Delikatne to ustrojstwo...

 

Chwilowo wyłączyłem przyjazne linki i forum działa jako tako. Problem jest gdzieś na stykach: pliki w datastore i baza danych.

Edytowane przez BitGit
uzupełnienie odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.