Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

A z takim czymś co polecacie zrobić? Błąd przy wgrywaniu spolszczenia po aktualizacji do IP.Board 3.2.1 (dodam, że było z nią mnóstwo problemów, ale z pomocą techników IPSu prawie wszystko działa).

Fatal error: Out of memory (allocated 67371008) (tried to allocate 83 bytes) in /home/klient.dhosting.pl/xxx/xxx/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem o tym sposobie, tyle że nie mogłem tych modułów znaleźć - dopiero teraz zauważyłem folder. No cóż. Wybaczcie. :blush:

EDIT: Jednak problem nie jest rozwiązany, bo przy module core nadal występuje podobny problem:

Fatal error: Out of memory (allocated 83361792) (tried to allocate 71 bytes) in /home/klient.dhosting.pl/xxx/xxx/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php on line 2072

Pozostałe wgrały się bez problemów.

Edytowane przez WH4YER0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie jest jeden problem, z wgraniem poszczególnych modułów nie miałem żadnych problemów. Jednak chciałbym zmienić:

Przykład daty:



14 September 2011 - 12:55 AM
Sep 14 2011 12:55 AM

Da się to zmienić jakoś na polski 24h czas oraz aby nazwy miesięcy były po polsku ?

10_logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ta zmiana nic mi nie pomogła. Gdy zmieniłem to tak jak podał Amfidiusz w języku English, który mam jako jedyny, nic to niestety nie dało. Mógłby ktoś podpowiedzieć jak ręcznie spolszczyć nazwy angielskie oraz aby czas był 24h?

10_logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam ipb 3.2.2, wgralem spolszczenie pl161 i nie spolszczylo mi w calosci ACP. Co robic?

1f9lK.jpg

Prosze o szybka odp.

Spolszczenie wygrywalem modulami. Wrzucilem na ftp pilki z folderu "upload".

Edytowane przez tdzuku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera

Wewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji. The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. dot.gif

co to za błąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.