Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[IPS News] Welcome to Invision Community 4.4!


Rekomendowane odpowiedzi

macbook.jpg.6455c0f02e92f37f646b460d025a3145.jpg

We're thrilled to announce that Invision Community 4.4 is available to download now.

After months of development, over 1650 separate code commits and quite a few mugs of questionable coffee you can now get your hands on the beta release from the client centre.

the office party hard GIF

Not our office

Invision Community 4.4 brings numerous new features, over 450 bug fixes and a lot of refinement.

We've been talking about the highlights since September on our blog.

Here's a recap of all that we've added.

We'd love to know which is your favourite feature so far!

Drop a line below and let us know!

 

View the full article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że dziwnie strona się ładuje, jakby bez css (lub może jakiś updejt FF coś namieszał...), ale, że to te super ultra poprawki w szybkości łądowania to nie wiedziałem. Dla mnie jako zwykłego zjadacza to chyba jedyna zmiana na którą czekałem to te gify które widać masz wyłączone i to mnie zmyliło ;), reszta nowości to chyba nie ma różnicy.

A masz jakieś inne skiny niż ten oryginalny, ciekawe czy nic się nie wysypie na starej skórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odpalaj ten bajer

-edit

ale poważnie, tylko te forum odpala mi się jakby na starcie nie ładowało css, np na cały ekran, obrazek z avatara, ten generowany dla newsbota, na cały ekran wali zielonym N, i dalej ładuje tekst nieformatowany i po 2 sekundach dopiero normalnie to wygląda... beznadzieja

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii strona ma działać szybciej, lecz w praktyce szału nie ma. 47 Page Speed na urządzeniach mobilnych (wcześniej było 44 :O)

Czyli słabo, tym bardziej ze Google oficjalnie mówi o lepszym pozycjonowaniu szybszych stron w wersjach na urządzenia mobilne. Myślałem że po tych zmianach jakże wartościowych będzie chociaż z 80 PS na smartfonach. :( 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale patrząc na tą stronę do mierzenia to wiesz.. te magiczne 90 punktów to zdobywają chyba tylko proste stronki z tekstem "Witaj świecie" :D lub oczywiście wyszukiwarka goglowa, niczego innego nie znalazłem co by można było nazwać szybką stroną.

Takie strony z analizą jedynie co to podpowiadają w czym problem, ale czy to jest właśnie problem jeżeli bez tego strona nie będzie działać?

U mnie np jest duża różnica, jak wywalam czat i slajdy i zmniejszę ilość artykułów wyświetlanych w bloku, mniej img i już lepiej. Podstawka tego skryptu i tak będzie robić swoje.

Jakiś czas temu kombinowałem co z tym zrobić, ale szkoda czasu, nic z tym nie zrobisz, masz to co kupiłeś i tyle. Jeżeli sam przeglądam i coś się będzie mulić to wtedy można podumać, inaczej, moim zdaniem nie ma sensu zawracać sobie tym głowy.

Bo na chwilę obecną, widzę że tylko czat ostro przymula stronę.

-

edit, ale przecież te gify to z edytora powinno ładnie się wstawiać, może jak nie włączone to coś tam źle się ładuje.

Edytowane przez DejaVu24
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.02.2019 o 21:23, housemd napisał:

Po sprawdzeniu dokładnie ile tego jest do zmiany, to aż chęci przeszły 

@Marcin Lis dużo ci poszło roboczogodzin przy dostosowaniu tych zmian? Widziałem w markecie  dodałeś jako jeden z pierwszych pod 4.4

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DejaVu24 napisał:

Po sprawdzeniu dokładnie ile tego jest do zmiany, to aż chęci przeszły 

@Marcin Lis dużo ci poszło roboczogodzin przy dostosowaniu tych zmian? Widziałem w markecie  dodałeś jako jeden z pierwszych pod 4.4

Godzinka na motyw, przy takim średnim tempie pracy

 

W dniu 2.02.2019 o 22:45, DejaVu24 napisał:

Czytam na stronie z poprawkami

https://invisioncommunity.com/release-notes/440-beta-2-r81/

i jest mój wkład, w końcu naprawione

  • Fixed minimum comments/reviews filters in sidebar blocks.

proud of you yes GIF by EditingAndLayout

 

 

Mój też naprawiono

image.thumb.png.0cdb3ca9f13bfc84436bdbbb17a24ca4.png

Edytowane przez Marcin Lis
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, housemd napisał:

ciekawe czy poprawili w końcu funkcję aktualizacji stylu poprzez "upload new version", kuleje od miesięcy...

Z tego co widzę to ciągle są problemy z motywami. Najgorsze jest to, że nie można nadpisać lub usunąć domyślnych ustawień z motywu, ciągle powracają do domyślnych co strasznie irytuje, jak i aktualizowanie motywów, w których są niestandardowe pola są nadpisywane domyślnymi wartościami motywu, przez co traci się własne zapisane ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.