Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

właśnie wydaliśmy nową wersję spolszczenia. Generalnie nie wnosi ona na razie żadnych poprawek, ale jest w pełni kompatybilne z nową wersją (DP34) Localize Board, który powstał specjalnie dla Was i jest dostępny jedynie na naszym forum. :) Jest to bardzo fajny dodatek który umożliwia 'dotłumaczenie' pewnych miejsc na forum, które domyślnie nie chcą lub nie mogą być tłumaczone.

Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu.

W nowej wersji zrezygnowaliśmy z dodatkowego pliku plCheck.php, więc zaleca się jego usunięcie z głównego folderu forum.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tym spolszczeniem a mianowicie z wrzuceniem pliku "ipBoard342-pl172" gdy wrzucam go poprzez panel admina to wywala mi błąd bazy danych gdy wrzuce bezpośrednio na ftp to jest napsiane że nie może odnaleść nazwy pliku lub plik nie istnieje pomoże mi ktoś? Nie wiem gdzie ten pliczek powinien się sam wrzucić poprzez panel admina więc może ktoś mi napisze gdzie to wrzucić do jakiego folderu w ftp żeby działało, a jeśli nie to gdzie mam wrzucić te pliczki z folderu "modules"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki z folderu /modules importujesz w tym samym miejscu, gdzie całe spolszczenie.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Czytałeś w ogóle instrukcję instalacji spolszczenia?

Czytałem to może zamiast tak krótkiej wypowiedzi jak zaprzeczenie tego co napisałem, napisałbyś gdzie mam wrzucić pliki z folderu modules albo plik ipBoard342-pl172 bo nadal nie wiem, a jak robie tak jak w instrukcji to nie działa więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Robisz wg instrukcji, a po poprawnym wykonaniu tej operacji piszesz, co dokładnie nie działa. Wtedy możesz liczyć na dalszą pomoc.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz wg instrukcji, a po poprawnym wykonaniu tej operacji piszesz, co dokładnie nie działa. Wtedy możesz liczyć na dalszą pomoc.

... Zaraz mnie trafi nie powiem co bo nie chce przeklinać, napisałem już że wgrałem wszystko tak jak według instrukcji tylko mam problem z plikiem  ipBoard342-pl172.xml nie wiem gdzie go wrzucić bo poprzez panel admina nie mogę wrzucić a jak wrzucam do głownego folderu i próbuje podać nazwę pliku na ftp żeby sie wgrało też nie mogę więc jak to ręcznie wrzucić do jakiego folderu żeby działało bo poprzez panel admina napewno nie da rady, a jak nie ten pliczek to gdzie te pliki z modules wrzucić bo z upload wrzuciłem tylko to zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zaraz mnie trafi nie powiem co bo nie chce przeklinać

 

No jeśli dopiero "zaraz", to nie ma się czym przejmować :) Gorzej, gdyby już Cię trafił, wtedy byśmy się zmartwili.

Zamiast nabijać sobie posty mógłbyś pomóc mi jeśli możesz a jak nie to nie nabijaj postów...

 

Edit:

Wrzuciłem poprzez panel tylko 2 pliki z modules: members i forums gdzie mam 3 core największy ręcznie wypakować bo poprzez panel jest za duży i nie mogę...

Edytowane przez ImmortalAngel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

 

... Zaraz mnie trafi nie powiem co bo nie chce przeklinać

 

No jeśli dopiero "zaraz", to nie ma się czym przejmować :) Gorzej, gdyby już Cię trafił, wtedy byśmy się zmartwili.

Zamiast nabijać sobie posty mógłbyś pomóc mi jeśli możesz a jak nie to nie nabijaj postów...

 

Edit:

Wrzuciłem poprzez panel tylko 2 pliki z modules: members i forums gdzie mam 3 core największy ręcznie wypakować bo poprzez panel jest za duży i nie mogę...

 

Nie spinaj się :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... Zaraz mnie trafi nie powiem co bo nie chce przeklinać

 

No jeśli dopiero "zaraz", to nie ma się czym przejmować :) Gorzej, gdyby już Cię trafił, wtedy byśmy się zmartwili.

Zamiast nabijać sobie posty mógłbyś pomóc mi jeśli możesz a jak nie to nie nabijaj postów...

 

Edit:

Wrzuciłem poprzez panel tylko 2 pliki z modules: members i forums gdzie mam 3 core największy ręcznie wypakować bo poprzez panel jest za duży i nie mogę...

 

Nie spinaj się :crazy:

Nie spinam się ale widze że zamiast ktoś mi pomóc to każdy posty sobie nabija bezsensowną odpowiedzią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Jak nie wyrobimy normy, to nas rozstrzelają! Od licznika postów zależy nasze życie!

 

Więc przestań się martwić ilością naszych postów. Zostaw to moderatorom ;)

Nie martwię się tym tylko tym że nikt mi nie chce pomóc z moim problemem a podobno to najlepsze forum z pomocą techniczną jakoś się jeszcze o tym nie miałem okazji przekonać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie przyszło Ci na myśl, że tutaj nie ma co odpowiadać i że masz za słaby serwer po prostu by to wykonać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.