Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to spolszczenie nie nie nadaje się już do 3.2.3 :D Pytam dla pewności :)

Dużo się zmieniło w wersji 3.3, ale zawsze masz do pobrania poprzednią wersję. :)

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszą wydaną na 3.2.3, więc nie wgrywam, żebym potem nie miał baboli na forum :D 3.3 póki co ssie chociaż już wydali 3.3.1, ale poczekam na usadowioną wersję skryptu i wtedy zaopatrzę w Wasze spolszczenie. BTW dzięki panowie za Waszą pracę, bo wiem, że jest tu masa roboty (na początku pewnie było). Odwalacie świetną fuchę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt przyznam, że patrzyłem na stopkę, a nie do Client Area :E

Ale spolszczenia są bardzo szybko wydawane, ba mogę użyć określenia ekspresowo. Co sprawia, że to forum tętni życiem, a nie stoi w miejscu. To mi się podoba.

Żeby nie było, że robią spam, to zadam pytanie. W związku z nadejściem wersji 3.3.0 wszelkie prace na spolszczeniem poprzedniej, czyli 3.2.3 już nie będą aktualizowane? Czyli innymi słowy pozostaje ostatnia wydana wersja spolszczenia do serii 3.2.x ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tam nie ma, co rozwijać.. A błędy będą poprawiane w najnowszym wydaniu. Trzeba iść z duchem czasu. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :P Jest masa opcji nie przetłumaczonych, ale to taki szczegół. Mnie to nie przeszkadza i jest git :P Ważne, żeby aplikacje były jakoś na czasie tłumaczone ;) Ja mam swoich kilka zapodanych (jlogica, ibEconomy wraz z PA, i kilka drobnych hooków). Dobra koniec offtopa. Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest masa opcji nie przetłumaczonych, ale to taki szczegół.

Tłumaczymy wszystko, co IPS umożliwił do tłumaczenia. :)

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem, przecież gdyby to było udostępnione, to na pewno byłoby przetłumaczone :D Mnie nie przeszkadza to co jest wręcz przeciwnie ;) Czasem na angielskich forach przyda się, bo wystarczy skopiować nazwę rubryki lub funkcji ;)

BTW Najważniejsze jest tłumaczenie publiczne, jak dla mnie całe ACP może zostać w ENG, jedynie public powinno być full translated :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji instalacji dodatku DP32 Localize Board, pkt 2 który mówi:

Krok 2: zarządzanie i ustawienia w panelu administracyjnym

Będąc w panelu administracyjnym przejdź do zakładki Aplikacje i kliknij na link o nazwie (DP32) Localize Board. Pojawi główne okno aplikacji, gdzie znajdują się ustawienia oraz dostęp do innych możliwości aplikacji.

Kiedy wchodzę w menu Aplikacje, widzę ten dodatek, a najeżdzając na niego mam kolejną i jedyną opcję - Lokalizacja forum.. Moje pytanie, jak otworzyć te główne okno aplikacji w takim razie, bo jeśli kliknę na ten dodatek automatycznie przenosi mnie do tego menu Lokalizacja Forum, w której to mogę zrobić tylko aktualizację dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosi cię prawidłowo, ta aplikacja nie ma żadnych funkcji oprócz lokalizacji forum.

  • Lubię to 2

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Do spolszczenia dołożony został folder "modules", w którym zawarte jest spolszczenie podzielone na moduły. Spolszczenie takie przeznaczone jest dla osób ze słabymi serwerami, u których import pełnego spolszczenia kończy się błędami.

Ok u mnie tak jest, czyli z automatu nie wchodzi i serwer wywala błąd wewnętrzny. Mógłbym prosić by ktoś napisał co po kolei i gdzie skopiować FTP do zainstalowanego forum / z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to panowie o co chodzi?

pre_1336986290__przechwytywanie.png

1. Serwer mi cos szwankował i nie moglem całej paczki zaktualizować, musiałem modułami

2. Nie usuwałem starego spolszczenia, wgrywałem na to obecne (nadpisywałem)

3. Jedyna rzecz jaką zobaczyłem dotychczas to %d punktów ostrzeżeń

Nie wiem po czyjej stronie leży problem, ale jak to rozwiązać? Pare min temu przed aktualizacja tego nie bylo..

Edytowane przez DjKolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zajrzyj do języka, odnajdź tę frazę i porównaj z angielskim, a potem już z górki - dopasuj zmienne do obowiązującego formatu (ang.).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widze ze nie tylko w tym miejscu mam ten problem, ale zapomnialem powiedziec ze forum mam dalej w wersji 3.2.3 i chcialbym przy niej pozostac. Spolszczenie nie pasuje do tej wersji prawdopodobnie, nawet nie sprawdzilem, tylko zaktualizowalem bo o to prosilo.. Bede musial sciagnac starą wersję i zobacze czy chodzi.

Edit, zainstalowalem stara wersje i dziala, mi ta wystarczy, z reszta angielskiego sobie radze bez problemu.

Mozna wylaczyc powiadomienie o aktualizacji spolszczenia ?

Edytowane przez DjKolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Usuń plik checkPL.php z głównego katalogu Forum. Poza tym, to chyba oczywiste że skoro masz IPB 3.2.3 to nowe spolszczenie nie będzie współgrało, bo są inne odniesienia "%d" Na nowym tłumaczeniu, nie bedą działały również prawidłowo powiadomienia (w kanale powiadomień Forum) na przykład że "ktoś zacytował Twój post", ktoś polubił, odpowiedział w poście, itd. Dostawałbyś na przykład

% odpowiedział w %

Więc dobrze zrobiłeś, przywracając stare tłumaczenie dla Twojej wersji.

Edytowane przez semenedar
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zaraz usunę :)+

Na nowym tłumaczeniu, nie bedą działały również prawidłowo powiadomienia (w kanale powiadomień Forum) na przykład że "ktoś zacytował Twój post", ktoś polubił, odpowiedział w poście, itd. Dostawałbyś na przykład

% odpowiedział w %

Więc dobrze zrobiłeś, przywracając stare tłumaczenie dla Twojej wersji.

Zauwazylem dlatego przywrocilem, a to ze wspolgralo nie bedzie to oczywiste, mój błąd bo nie spojrzałem na wersje spolszczenia :)

Kliknalem w link i sciagnalem :P

Edytowane przez DjKolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.