Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Podczas importu core_language_pack.xml.gz otrzymuje błąd:

Fatal error: Out of memory (allocated 22544384) (tried to allocate 3599057 bytes) in /homepages/39/d349728026/htdocs/forum/ips_kernel/classXML.php on line 565

Edytowane przez vandal454
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi to nie dało plik wgrałem przez ftp ale nadal otrzymuje ten sam błąd. Nie wiem do końca o co chodzi z

Przed importem wykonaj takie zapytanie, by odblokować wszystkie języki do zdalnego tłumaczenia. Wcześniej usuń tę drugą paczkę, co dodałeś.

Zapytanie:

UPDATE core_sys_lang SET lang_protected =0

gdzie pisałeś w temacie. W jaki sposób wykonać to zapytanie ?

Ps. mogę wgrać od razu plik "ipBoard332-pl167.xml" zamiast tych 3 z folderu modules ?

Edytowane przez vandal454
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten 1&1 website co to go reklamują w telewizorni, że dają już gotowe precle i obrazki? I treść można zmieniac "do woli"? Matko Boska, cóż to niby za hosting :D I tam się można władować z takim wielkim skryptem jak IPBoard i zmieniać treść do woli? :D

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A na wersji 3.2.3 było wszystko ok, wczoraj zaktualizowałem chce wgrać spolszczenie i error, nawet modułami i to samo przy wgrywaniu core.

Dostaje komunikat ze wykorzystano limit oczekiwania procesora i co teraz o.O

Dokładnie:

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in admin_core_languages_manage_languages::imprtFromXML() called at [/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php:2476], in admin_core_languages_manage_languages::imprtFromXML() called at [/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php:166], in admin_core_languages_manage_languages::doExecute() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:306], in ipsCommand::execute() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:120], in ipsController::handleRequest() called at [/admin/sources/base/ipsController.php:65], in ipsController::run() called at [/admin/index.php:39]
Edytowane przez DjKolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki językowe w 3.3.x są większe niż w 3.2.x, więc pewnie dlatego przekroczony jest limit.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może do admina serwera żeby zwiększył ten limit, ale nie liczyłbym na to, że się uda. :D

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.