Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Board 3.4.8


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie: czy w przypadku problemów z wgraniem spolszczenia nie byłoby mądrzej wgrać pliki i bazę na localhost, tam zrobić import i wgrać pliki znów na serwer? Tylko nie wiem, czy potem muszę też wgrywać bazę - czy tłumaczenie znajdzie się w plikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę wgrać spolszczenie do darmowej wersji testowej IP board? Obecnie testuję forum bo chcę założyć tam, ale najpierw chcę się "pobawić" żeby zapoznać się z tym. Nie znalazłem informacji na ich stronie czy w wersji testowej wgranie spolszczenia jest darmowe, czy można. Bo nie chcę nic płacić w wersji testowej zanim nie podejmę decyzji ostatecznej.

Edytowane przez 0O0O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem nigdy z wersji testowej, ale na 99% powinieneś mieć taką możliwość. Wejdź sobie w ACP => Look and feel => Manage languages i tam jest opcja do wgrania paczki językowej. Pobierasz spolszczenie z Invisionize, wgrywasz i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mu do testów przetłumaczone pliki pomocy? Znakomita większość forum będzie spolszczona, do 5-dniowych testów więcej nie potrzeba :) Z resztą admin powinien znać angielski i poradzić sobie w przypadku niepełnego tłumaczenia lub jego braku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wrzuc plik .xml do folderu /admin i go tak załadujesz :)

 

Plik musi być wysłany do folderu './admin'

 

http://scr.hu/2ewx/f0vdf

 

Pozostałe oczywiście z folderu upload wrzuc normalnie

Edytowane przez Prizmo
  • Lubię to 1

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal to samo... przy twoim sposobie, przy podawaniu core_language_pack.yml wyświetla coś takiego:

Fatal error: Maximum execution time of 5 seconds exceeded in /virtual/nazwamojegoforum/admin/applications/core/modules_admin/languages/manage_languages.php on line 2498

Przy pozostałych 2 jest ok

Edytowane przez Azetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2up Nawet przy wysyłaniu modułami, z core_language_pack występują błędy...

 

@2up i @up Hosting mam cba.pl, mogę zmienić na dowolny inny, ale bezpłatny, bo narazie przy liczbie użytkownikow na moim forum nie opłaca sie przeniesc na platny hosting, możecie polecić mi jakiś inny

 

Jak mozna to powiedzcie mi czy jest możliwość przez FTP tak, aby nic nie trzeba było robić w AdminCP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2up Nawet przy wysyłaniu modułami, z core_language_pack występują błędy...

 

@2up i @up Hosting mam cba.pl, mogę zmienić na dowolny inny, ale bezpłatny, bo narazie przy liczbie użytkownikow na moim forum nie opłaca sie przeniesc na platny hosting, możecie polecić mi jakiś inny

 

Jak mozna to powiedzcie mi czy jest możliwość przez FTP tak, aby nic nie trzeba było robić w AdminCP

IP Board 3.4.6 nie nadaje się do darmowych hostingów. Nie da się na nich pracować.

Wniosek? Kup hosting i na nim zainstaluj skrypt  ;)

 

PS: Licencję wypadało by też zakupić bo to aż dziwne że facet który wydał $175 stawia IPB na darmowym hostingu

Edytowane przez aXen

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.